Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XX.

Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
Usporiadat
Savard Savard

Savard je offline (nepripojený) Savard

anet
Savard
O neplatnosti referendovej otazky rozhodol US, nie prezidentka
Tak-tak ona nic, ona muzikant
Rozhodol US, kde ma Fico svojich ludi. Mal polozit otazku tak, aby bola v sulade s pravom. AK by to prezidentka nepodala na US, kludne by to mohol podat niekto iny. Napriklad ja. Vysledok by bol rovnaky.
podpilenie konara.gif  
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

tu už keď niekto dbá o dodržiavanie zákonov a ústavy, tak je zlý..

niet pre dozoláta vačší dôkaz, ako ked odmnietne porušiť ústavu a nevyhlási protiústavné referendum.....
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mňa by zaujímala jedna jediná vec. Čo bude terajšia vládna koalícia vyškriekavať z opozičných lavíc? Podľa všetkého by mali byť celé 4 roky ticho. Lebo všetko to, načo teraz nadávajú a zamietajú, robili ako opozičníci oni sami. A ešte oveľa viac, lebo zase treba uznať, že také idiotiny ako robil sám najvyšší idiot Matovič na úrovni retardovaného adolescenta, nerobil v histórii SR nikto iný, ani Ľupták s kelňou sa na neho nechytal.
Nová vláda bude mať extra silný mandát, lebo úplne s úsmevom na tvári môžu robiť opozícii rovnaké svinstvá ako robí terajšia koalícia a budú musieť byť ticho, lebo všetky vyhlásenia, všetky one time-next time sú v internetových úložiskách.
0 0
Savard Savard

Savard je offline (nepripojený) Savard

Nandrolon
Mňa by zaujímala jedna jediná vec.
Nová vláda bude mať extra silný mandát, lebo úplne s úsmevom na tvári môžu robiť opozícii rovnaké svinstvá ako robí terajšia koalícia a budú musieť byť ticho, lebo všetky vyhlásenia, všetky one time-next time sú v internetových úložiskách.
Ten "extra silny" slubovala aj v sobotu . poriadny vyprask dostala nalozene
1+1=3.gif  
1 2
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Savard
Rozhodol US, kde ma Fico svojich ludi. Mal polozit otazku tak, aby bola v sulade s pravom. AK by to prezidentka nepodala na US, kludne by to mohol podat niekto iny. Napriklad ja. Vysledok by bol rovnaky.
Toto je presne taka diplomaticka odpoved ... nie zle
Akurat v jednom mi nesedi, ze Fico ma na US svojich ludi. A ti jeho ludia na US, mu nevedia poradit tak, aby polozil otazku v sulade s pravom.
Premyslam, ci kamosov na US nasral, ked povedal, ze na vychodze nic nie je a potom sa trepal sam na US Alebo ci v principe by bola kazda rada marna, lebo uz sa vopred vedelo, ze nech to formuluje najsamlepsie, cez US to neprejde.
Naposledy upravil anet : 24.01.23 at 17:45
2 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

[QUOTE="pavol54"]
babka - ježibabka
Ešte mi napadlo sledovanie zamestnancov v mieste môjho pracoviska pred kostolom. Sú tam dva. Pred evanjelickým sliedila katolíčka, pred katolíckym luterán
ale s tým sledovaním to že Kiska to organizoval vieme. ale čo mali sledovať pred kostolom. .......
A čo mali čo rýpať do ostatného, čo bola každého jeho vec a ich to nemalo vôbec zaujímať?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
" Čaputová si v Berlíne prevzala prestížnu cenu a apelovala na návrat k hodnotám
Dostala ju za odvahu postaviť sa organizovanému zločinu, za práva menšín*– najmä Rómov"
321942962_1561450374335431_2459708934525130294_n.jpg  
2 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
A to si asi nezažil, že pred voľbami predsedovia strany v závode, kde si pracoval, dávali podpisovať prezenčnú listinu ( s kópiou) účasti na voľbách. To bolo čo?
Tak si potom robila v tom "zlom" podniku....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

babka - ježibabka
Ešte mi napadlo sledovanie zamestnancov v mieste môjho pracoviska pred kostolom. Sú tam dva. Pred evanjelickým sliedila katolíčka, pred katolíckym luterán
A potom výsledky sledovania odovzdali rabínovi......
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

misoft
babka - ježibabka
A potom výsledky sledovania odovzdali rabínovi......
V tom lepšom prípade. V horšom kádrovčíkovi predsedovi strany, hovorili o ňom vraj robil niekedy bíreša, potom postúpil a podľa toho sa kádrovalo a dávali odmeny.
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Dobré ránko.Potešilo pekné počasie.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Myslíš tú hmlu?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pavol54
BXLmiami
Myslíš tú hmlu?
akú hmlu? Oskarko sa skeri od rána, včera aj dnes...
0 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

veronikasad
pavol54
BXLmiami
Myslíš tú hmlu?
akú hmlu? Oskarko sa skeri od rána, včera aj dnes...
u nás skôr hmla ako slnko
0 0
BXLmiami BXLmiami

Ani hmla ani slnko ale sucho a nešmýka sa.Po prestávke som mohla isť svojich 5 km ranných do práce a to je pre mňa fajn.Takže potešilo.
4 0
romana147 romana147

BXLmiami
Ani hmla ani slnko ale sucho a nešmýka sa.Po prestávke som mohla isť svojich 5 km ranných do práce a to je pre mňa fajn.Takže potešilo.
čo nemáš auto ?
0 0
BXLmiami BXLmiami

Mám rada dlhé prechádzky ,tak načo mám isť autom.
5 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som od rána chodil trošku po kopcoch, tak nad 900m slnečno a jasno už ráno o pol deviatej a tu dole na 450 stále tma a hustá hmla.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

U mňa tiež luxus....krásne slniečko...na balkóne kvitnú rozmariny.... sedmikrasky....a vresy
2 0
romana147 romana147

BXLmiami
Mám rada dlhé prechádzky ,tak načo mám isť autom.
Tak to máš potom asik také zamestnanie :
prídeš
sadneš
odskočíš na obed , , , WC
vstaneš
odídeš domov

vtedy chápem chuť na prechádzku
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať