Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XX.

Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
Usporiadat
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tak eštábácka spodina má dnes rannú, alebo na tom makala celú noc ? )

už som tu viac krat písal, aby si ozrejmil, akú to má súvislosť s tvoím chovaním....

to preto nevieš, čo je to morálka ?
kvôli tomu tu súvisle prerážaš dno ???
1 1
bjuty smis bjuty smis

Jéééžuškomáááriát !!

ty si zase vymazal všetky tie sprosté útoky a urážky na kolegyňu v téme výročia ???

ach jáj.....čo sa hanbíš za seba ??? buchač, buchač........chod ty len pekne na hríby a obrážťočky sem daj....už radšej nepíš.....
Naposledy upravil bjuty smis : 18.11.22 at 08:51
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Buchač už vyskúal vyhriate stany pre migrantov v Kútoch? Lebo vraj ma doma kosu.
https://www.aktuality.sk/clanok/Wtpp...ili-do-pomoci/
0 1
bjuty smis bjuty smis

čo v Kútoch......
ale keby to postavili niekde na Záhorí, to by nás prešli smiechy.....
ako sa tu naposledy predviedol )))
1 1
bjuty smis bjuty smis

Šéfka spravodajstva RTVS Mária Hlucháňová ponúkla svoju funkciu

Šéfka spravodajstva RTVS Mária Hlucháňová ponúkla svoju funkciu. Informoval o tom portál omediach.com. Hlucháňová tak urobila po odvysielaní hodinového prejavu lídra Smeru Fica počas 17. novembra.

ako lepšie si úctiť 17.11. ak nie hodinovým prejavom fica.....
2 1
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

V Popradskej nemocnici uz stiahli vsetci vypovede , ktori mali 1 mesacnu vypovednu dobu / pracovny pomer do 1 roka /. Do 30.11 ich stiahne 90 % z 2100 . Na mieste vlady by som sa neznepokojoval. Ked neprijmu do 30.11. stedru ponuku vlady, od 1.12..by som im nenavysil nic
https://www.cas.sk/clanok/2738123/ne...-nas-osetri/2/
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

https://www.kolkolasky.sk/
kolko-lasky-2022-na-web.jpg  
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

včera takáto správa mi došla........aj niekomu inému?

Richard
Dobrý deň kopretinka,
v poslednom čase sme prijali (5) odmietnutých (vrátených ) emailov z Vašej adresy, ktorú máte na Porade registrovanú: xxxxxxxx@zoznam.sk
Zmeniť emailovu adresu môžete v nastaveniach.
A NAČO BY SOM TO MENILA???
Kliknite tu: http://www.................................
Emaily obsahovali napr. notifikáciu o novej súkromnej správe, alebo novom príspevku v téme, ktorú ste si nastavili na sledovanie (notifikáciu).
NENASTAVILA SOM SI EMAILOVÚ NOTIFIKÁCIU!!!
Prosím skontrolujte si či je Vaša emailová adresa uvedená v nastaveniach platná,
JE PLATNÁ!!!
alebo funkčná.
JE FUNKČNÁ!!!
Ak je email platný konzultujte problém s prevádzkovateľom Vašej emailovej schránky.
Spätné emaily nám spomaľujú sever a preto Vám v prípade neodstránenia problému s emailom budú zrušené všetky notifikácie.
SA VYHRÁŽAŠ?LEBO NECHCEM SPAM??? JAKÝ PROBLÉM?KEĎ V MOŽNOSTIACH JE NEODOBERAŤ EMAILY???
UPOZORNENIE: Táto emailová správa bola odoslaná automatom, reagujte len v prípade, že Vám je niečo nejasné.
A PREČO MÁM REAGOVAŤ?KEĎ TY NIJAKO NEREAGUJEŠ NA ČOKOĽVEK?!?!?!

Dosť spamov mi chodí,všetky hlásenia mi chodia,nechápem prečo,keď nemôžem tému moderovať.....mám to takto už 100rokov a Rišo nereagoval za ten čas ani raz,aby mi to buď zrušil alebo dal práva na moderovanie.
Som reagovala,a dnes zas tá istá správa,ale už bez možnosti reakcie.
Toto tu programoval úplný debil,keď ani nevie,aké možnosti dal v nastaveniach.......
Mmch,mám to od začiatku tak nastavené,a teraz to začalo zrazu vadiť.....
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
kopretinka
včera takáto správa mi došla........aj niekomu inému?

Richard
Dobrý deň kopretinka,
v poslednom čase sme prijali (5) odmietnutých (vrátených ) emailov z Vašej adresy, ktorú máte na Porade registrovanú: xxxxxxxx@zoznam.sk
Zmeniť emailovu adresu môžete v nastaveniach.
A NAČO BY SOM TO MENILA???
Kliknite tu: http://www.................................
Emaily obsahovali napr. notifikáciu o novej súkromnej správe, alebo novom príspevku v téme, ktorú ste si nastavili na sledovanie (notifikáciu).
NENASTAVILA SOM SI EMAILOVÚ NOTIFIKÁCIU!!!
Prosím skontrolujte si či je Vaša emailová adresa uvedená v nastaveniach platná,
JE PLATNÁ!!!
alebo funkčná.
JE FUNKČNÁ!!!
Ak je email platný konzultujte problém s prevádzkovateľom Vašej emailovej schránky.
Spätné emaily nám spomaľujú sever a preto Vám v prípade neodstránenia problému s emailom budú zrušené všetky notifikácie.
SA VYHRÁŽAŠ?LEBO NECHCEM SPAM??? JAKÝ PROBLÉM?KEĎ V MOŽNOSTIACH JE NEODOBERAŤ EMAILY???
UPOZORNENIE: Táto emailová správa bola odoslaná automatom, reagujte len v prípade, že Vám je niečo nejasné.
A PREČO MÁM REAGOVAŤ?KEĎ TY NIJAKO NEREAGUJEŠ NA ČOKOĽVEK?!?!?!

Dosť spamov mi chodí,všetky hlásenia mi chodia,nechápem prečo,keď nemôžem tému moderovať.....mám to takto už 100rokov a Rišo nereagoval za ten čas ani raz,aby mi to buď zrušil alebo dal práva na moderovanie.
Som reagovala,a dnes zas tá istá správa,ale už bez možnosti reakcie.
Toto tu programoval úplný debil,keď ani nevie,aké možnosti dal v nastaveniach.......
Mmch,mám to od začiatku tak nastavené,a teraz to začalo zrazu vadiť.....
Mne to už prišlo 2 krát....chodia mi emaile od všetkých, ktorí pošlú....vymazala som a tým to pre mňa končí ....
0 0
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

bjuty smis
Šéfka spravodajstva RTVS Mária Hlucháňová ponúkla svoju funkciu

Šéfka spravodajstva RTVS Mária Hlucháňová ponúkla svoju funkciu. Informoval o tom portál omediach.com. Hlucháňová tak urobila po odvysielaní hodinového prejavu lídra Smeru Fica počas 17. novembra.

ako lepšie si úctiť 17.11. ak nie hodinovým prejavom fica.....
To je ten, co si ani nevsimol , ze nejaky 17.november bol ? Lebo prave kachlickoval kupelnu. Tak toto sa stava len na Kube, ze by nejaka strana na verejnopravnej TV dostala vyse hodinovy priestor. Na rozdiel na Kube to je vladna strana, nie nejaka mafianska tlupa. A to este Blaha drista o hrubom poruseni slobody slova
Naposledy upravil OneUp : 20.11.22 at 10:03
4 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mne to prišlo tiež asi 2-3x, ale je pravda, že ten uvedený mail som mal odhlásený, lebo som tam nebol vyše pol roka.... ale aktivoval som ho.
1 0
kopretinka kopretinka

terezamaria
chodia mi emaile od všetkých, ktorí pošlú... ....
neviem,aké emaily od všetkých ti chodia...
toto sú notifikácie.....a dajú sa nastaviť tak,že mi bude len červené číslo vyskakovať vpravo hore,alebo mi to bude chodiť na email alebo oboje dokopy. Ja mám prvú možnosť.
Ja mám to ,čo naprogramoval programátor,a on teraz tvrdí,že mám nefunkčný email.Neviem,či rozumieš,o čo mi ide?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Chybu už zrejme odstránil, lebo už nechodia....
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Nechodia, lebo nemajú nohy.
0 2
Nandrolon Nandrolon

duves
Nechodia, lebo nemajú nohy.
Čím brzdíš ako hlavnou brzdou na bicykli, snáď to nie je zadná, to brzdia iba deti do 5 rokov a starci nad 80.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
kopretinka
terezamaria
toto sú notifikácie.....a dajú sa nastaviť tak,že mi bude len červené číslo vyskakovať vpravo hore,alebo mi to bude chodiť na email alebo oboje dokopy. Ja mám prvú možnosť.
Ja mám to ,čo naprogramoval programátor,a on teraz tvrdí,že mám nefunkčný email.Neviem,či rozumieš,o čo mi ide?
samozrejme že rozumiem, notifikácie sú ok, však sa mi objavujú červené čísla, ale mne aj písal, že neprijíma moja emailová schránka oznámenia poraďácke....samozrejme že mi chodia....
1 0
kopretinka kopretinka

terezamaria
kopretinka
terezamaria
samozrejme že rozumiem, notifikácie sú ok, však sa mi objavujú červené čísla, ale mne aj písal, že neprijíma moja emailová schránka oznámenia poraďácke....samozrejme že mi chodia....
mne chodí len to,keď niekto bonzne niečo......ale iné mi nechodia,iné mám vypnuté.....hentie bonzácke sa nedajú vypnúť,keďze som "akožemoderátor" čo nemá ani poriadne žiadne práva...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Máš právo upratovať, utierať prach, otvárať mužovi pivo, čo ti chýba?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

konečne kľud, rozdúchavač má absenciu
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
Screenshot_2022-11-20-20-54-39-748_com.miui.gallery.jpg  
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať