Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XX.

Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
Usporiadat
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Písali ste tu niečo o mailoch. Pred pár dňami som preposielala nejaké maily. Už druhý deň mi chodí z Mail Delivery Subsystém že na jeden mail sa nedá doručiť. Je to jedna náhodná známa možno aj 20 rokov a neviem čo je s ňou. Voláme si tak 3 x do roka. Naposledy to bolo z Albrechtíc v lete.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
Máš právo upratovať, utierať prach, otvárať mužovi pivo, čo ti chýba?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))
to píšeš o svoje žene?
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
babka - ježibabka
Písali ste tu niečo o mailoch. Pred pár dňami som preposielala nejaké maily. Už druhý deň mi chodí z Mail Delivery Subsystém že na jeden mail sa nedá doručiť. Je to jedna náhodná známa možno aj 20 rokov a neviem čo je s ňou. Voláme si tak 3 x do roka. Naposledy to bolo z Albrechtíc v lete.
Olinka môže mať aj plnú schránku emailovú, aj vtedy neprijíma....
0 0
OneUp OneUp

OneUp je teraz online OneUp

Da sa to aj slusne bez urazok. Staci k tomu, ak tu nie je od 18.11 buchac
3 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Marian Hossa - legenda NHL
https://www.facebook.com/watch?v=466440512306640
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Nandrolon
to píšeš o svoje žene?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
čo si sa zase zle vyspala keď si taká útočná?
2 1
kopretinka kopretinka

Nandrolon
kopretinka
Nandrolon
to píšeš o svoje žene?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
čo si sa zase zle vyspala keď si taká útočná?
ty máš sprosté reči a JA som útočná??
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Trochu na inú tému. Otváram si rôzne spravodajské plátky a skoro všade - o haváriách, obetiach... a vo väčšine prípadov je to rýchlosť, nepozornosť, neprispôsobenie jazdy. Vodiči zvyknutí na leto si neuvedomujú, že niekde je vozovka namrznutá (a dostanú šmyk a vletia buď do jarku, z mosta, alebo do protiidúceho auta), je hmla, ale jazdia ako keby bola najlepšia viditeľnosť. I dnes - ráno - u nás hmla a tak som sledoval, ako jazdia. Ľudkovia - z 10-tich vozidiel - 2 šli len na denné svetlá a 3 (slovom TRI!!!) šli BEZ povinného osvetlenia (teda nesvietili vôbec!!!) - z toho 2 boli z iného okresu - takže? Koľko kilometrov ohrozovali seba a iných. Metre to neboli, ale kilometre, desiatky kilometrov. A policajtov - nikde. A potom sa čudujeme, že dennodenne sa píše, rozpráva, ukazuje o týchto haváriách... pre mnohokrát nezodpovednosť, lajdáckosť, frajerinu...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duški to normalnomožno keby niekto vymyslel aplikáciu... ktora nahlási zapaj svetlá....lebo keď mašina nezopne a mašina nezopne....jedincovi to nedocvakne.......ze hallo hmla ako slanina....môj chlap má stále zapate -vidno aj predok aj zadok.....mne sa páčia aj takí čo ako jednooky bill....aj v noci...
1 1
Nandrolon Nandrolon

Najväčšiu hovadinu, akú vymysleli ekoteroristi sú denné svetlá IBA vpredu.
Okamžite by som to zrušil a dal povinnosť denného svietenia stretávacími svetlami, teda predok aj zadok. Lebo je hmla, prší, sneží, podvečer, ale DEBIL vidí, tak si myslí že aj jeho zozadu vidno.
3 2
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Žiadny ekoteroristi nevymysleli denné svietenie iba vpredu. Denné svietenie iba vpredu určuje legislatíva, no nezakazuje, aby bolo rozsvietené aj zadné osvetlenie. Záleží od konkrétneho výrobcu alebo dokonca od modelu auta, či takúto funkciu zapne alebo nie, viď článok.
https://hnonline.sk/auto/servis/2158...cke-i-modeloch
Ja mám na mojom aute od výroby s prednými denným svietením automaticky rozsvietené aj zadné svetlá. Podľa článku niektorí výrobcovia aut napr. škoda umožňujú dodatočne aktivovať túto funkciu v riadiacej jednotke. Iné autá vybavené senzormi zapínajú pri zníženej viditeľnosti stretávacie svetlá spolu so zadným osvetlením. Alebo , každý má možnosť pred jazdou alebo počas jazdy zapnúť stretávacie svetlá, kedy svietia aj zadné koncové, za hlúposť môžu ľudia, nie akýsi imaginárny ekoteroristi.
0 2
Nandrolon Nandrolon

majkii
Žiadny ekoteroristi nevymysleli denné svietenie iba vpredu. Denné svietenie iba vpredu určuje legislatíva, no nezakazuje, aby bolo rozsvietené aj zadné osvetlenie. Záleží od konkrétneho výrobcu alebo dokonca od modelu auta, či takúto funkciu zapne alebo nie, viď článok.
https://hnonline.sk/auto/servis/2158...cke-i-modeloch
Ja mám na mojom aute od výroby s prednými denným svietením automaticky rozsvietené aj zadné svetlá. Podľa článku niektorí výrobcovia aut napr. škoda umožňujú dodatočne aktivovať túto funkciu v riadiacej jednotke. Iné autá vybavené senzormi zapínajú pri zníženej viditeľnosti stretávacie svetlá spolu so zadným osvetlením. Alebo , každý má možnosť pred jazdou alebo počas jazdy zapnúť stretávacie svetlá, kedy svietia aj zadné koncové, za hlúposť môžu ľudia, nie akýsi imaginárny ekoteroristi.
Áno, za hlúposť môžu jedine ľudia, teda nie zvieratá ani veci, ale to sme vedeli už aj predtým, ako si túto múdrosť napísal.
Ide o to, že zákony sú na to, aby sa tá hlúposť ľudí minimalizovala.
Už v 1984 mal malý motocykel Simson robené svetlá tak, že akonáhle išiel motor, svietili aj svetlá, nedali sa vypnúť.
Pri niektorých hlupákoch v dnešnej dobe by to bolo treba na komplet všetkých vozidlách aj autách.
Povedz mi, koľko denne stretneš áut, keď je už šero a nesvietia im vôbec žiadne zadné svetlá, samozrejme okrem brzdových.
To sú u mňa všetko do jedného hlupáci a za hlupákov ich aj považujem.
Také hmlovky v meste, dokonca znásobené brzdovými svetlami v križovatke, to je zase ďalšia kapitola, to by mali rovno pokutovať ako prekročenie rýchlosti o 50 km/h.
0 2
kopretinka kopretinka

zas mi prišiel tá správa od Riša .........evidentne nevie nič,len naprogramovať automatické správy.
0 1
kopretinka kopretinka

Sme na úplnom chvoste v celoživotnom vzdelávaní, prakticky sme znefunkčnili titul bakalára, chýba nám odborné školstvo prepojené na výrobný sektor. Namiesto toho investujeme do súkromných špeciálnych škôl, kde je množstvo detí, ktoré tam nepatria, alebo do „detašovaných pracovísk“ súkromných inštitúcií, ktoré v rómskych osadách vzdelávajú takzvanú praktickú ženu. Je neuveriteľné, že štátna dotácia na jednu žiačku takéhoto odboru je dvakrát vyššia než na študenta Lekárskej fakulty na Univerzite Komenského.
Čo je zlé na minimálnom dôchodku?
To je ďalšia populistická    a úmyselne „odfláknutá“ vec, ktorú rýchlo schvaľovali pred voľbami a umožňuje profitovať špekulantom. Dokonca som začul, že mnoho Poliakov si u nás platí odvody z desatinového pracovného úväzku, čím zrejme na minimálny dôchodok tiež získajú nárok. To už je úplne postavené na hlavu.

https://plus7dni.pluska.sk/rozhovory...ch-spekulantov
1 1
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

kopretinka

Toto tu programoval úplný debil
PRAVDEPODOBNE PODLA ŹELANIA MAJITELA
0 2
Nandrolon Nandrolon

Pobavilo, keď mi ráno o tretej prišla na môj mail notifikácia, že mám novú správu od Richarda, v ktorej sa píše, že uvedený mail /na ktorý mi prišla notifikácia/ nefunguje :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 1
mari2x mari2x

Nandrolon
Pobavilo, keď mi ráno o tretej prišla na môj mail notifikácia, že mám novú správu od Richarda, v ktorej sa píše, že uvedený mail /na ktorý mi prišla notifikácia/ nefunguje :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ja nepozerám maily ráno pred štvrtou.
1 3
mari2x mari2x

Nandrolon
30.10.
1.
2.
3.
4.11.
0 3
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Kamoška mi doniesla od jednej dievčiny takýto pekný makovník k večernému čaju.
DSCF3956.JPG  
2 0
mari2x mari2x

KONEĆNE sa mi podarilo spojiť
VŚETKÝCH PRYMYTÝVNYCH mínuskovačov
=
všetky hodnotenia - - neužitočné
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať