Zavrieť

Porady

Email

Dobrý den, chcela by som sa opýtat , že či je možné vymazať email správu tomu komu som ju poslala , čiže nie u mna ju chcem , lebo to viem ,ale tomu komu som ju poslala . Ďakujem
OneUp nie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    ZAvisi od SW, cez ktory si cosi posielala.
    Napr. Outlook alebo Lotus umoznuju stiahnut spat spravu, kym ju prijimatel este neprecital.(napr. v ramci firmy)
    Ale tato funkcia musia byt povolena spravcom systemu.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    ivka70 to napísala veľmi zjednodušene.
    V podstate - ty si odoslala e-mail zo svojho poštového klienta (pod svojim účtom) na svoj poštový server - ten to poslal inému poštovému serveru (alebo tomu istému napr. Gmail POP3 server), ale už na iný účet, kde má prístup (k účtu) len ten prijímateľ. Ty sa v žiadnom prípade nemôžeš dostať na jeho účet, k jemu doručeným správam. Je to rovnaké, ako keby si napísala list, podala na pošte (ekvivalent poštového servera), tá to doručí prijímateľovi do jeho poštovej schránky (/napr. v baráku). A ty teraz chceš ten list späť. Ani pošta sa do jeho poštovej schránky (v baráku) NEDOSTANE!
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mari2x DOSTAť SA DO POšTOVEJ SCHRáNKY JE LAHšIE , AKO DO MAILOVEJ
    ivka70 Ani nie, v oboch pripadoch zavisi od toho ak osu chranene a chce to len ine skusenosti
    verads Bola som si na 99% istá, že sa to nedá . Ide o to , že som poslala nejake svoje práce z ktorých si teraz berú nápady , vzory atd... Ja som si na vine . Ďakujem za odpovede.
    ivka70 Ked uz z tych tvojich prac cerpaju, urcite nie je mail jedine miesto, kde to je ulozene.
    Svoje data si treba chranit, ber to ako poucenie do buducnosti.
    ivka70 A ako komplikovane to treba vysvetlit laikovi ?
    Aj gmail napr umoznuje odlozit odoslanie, ak by si to clovek rozmyslel a nechcel poslat, ale tam je na rozhodnutie max. par minut (ak to ma clovek nastavene),, urcite nie je cas pisat otazky na poradu ....
    misoft To áno - umožňuje - v tom prípade gmail pri tejto správe má príznak, kedy sa má odoslať (to je čas, ktorý udá užívateľ) - odošle sa zo servera v presný čas j jedného konta na poštový server (buď sám sebe, alebo na iný) na iný účet. Ale potom už končí možnosť ten e-mail stornovať. A vtedy sa praktizuje to - čo som napísal hore.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.