Zavrieť

Porady

Podpisovanie prehľadov na FS cez KEP

Dobrý deň prajem, prosím o radu ohľadom zasielania mesačného prehľadu preddavkov na daň cez portál FS. Prihlásila som sa na FS cez slovensko.sk, vybrala subjekt, nahrala som si mesačný prehľad a klikla na ikonku Podpísať KEP-om. Inú možnosť mi ani nedáva. Ibaže potom mi vyhodí tabuľku, že dokument nie je podpísaný a ak kliknem na podpísať, nedáva mi žiadnu možnosť výberu. Niečo som preskočila, zrejme, ale neviem sa pohnúť ďalej. prosím Vás o radu, lebo zajtra je posledný termín na podanie a ja sa neviem pohnúť ďalej
Naposledy upravil Majkah30 : 29.11.22 at 21:01
kn-alka ... a prečo sa prihlasuješ cez slovensko.sk, prečo nie rovno na stránke finančnej správy? aj tam sa dá prihlásiť cez občiansky preukaz..... aj keď práve som to kukla, aj tam ťa presmeruje na slovensko.sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Pozri tu, hneď od 1. strany sa píše o probléme, keď sa nezobrazí certifikát.
    Občas sa to stalo aj mne, vtedy som sa odhlásila, vybrala občiansky z čítačky, a skúsila nanovo. Aj viackrát, niekedy.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    pozri na dole na lištu či tam nemáš novú ikonku, podpisuje sa v samostatnom okne po výbere certifikátu
    Majkah30 avalik, nemám tam nič, práveže keď mi zobrazí okienko Výber certifikátu, tak ja tam nemám zadaný žiaden certifikát. keď som sa prihlasovala cez občiansky preukaz na portál FS tak mi zobrazilo zoznam firiem, ku ktorým mám autorizáciu a táto firma tam bola. Ale certifikát mi nezobrazuje. Možno treba urobiť ešte nejakú inú autorizáciu?
    mari2x Ak sa ti zdá, že niečo NEJDE DOBRE na PFS,
    tak tam o 4 hodiny zavolaj

    Podpisovanie prehľadov na FS cez KEP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.