Zavrieť

Porady

Potvrdenie o dočasnej PN - III. diel hlásenie pre pobočku SP

Dobrý deň, zamestnanec mi poslal po žene PN, ma za sebou ťažkú operáciu a leží v nemocnici v BA. V obálke bolo aj tlačivo III. diel (zelené), ktoré odosiela lekár SP. Otázka: mám poslať ten III. naspäť zamestnancovi nech ho dá lekárovi, alebo ho môžem aj ja odoslať na pobočku SP? Ďakujem
4 komentárov     zbaliť
kn-alka zelené ide lekárovi
peter.kovac126 Ďakujem, tak pošlem to naspäť
kn-alka nepamätám si (už dlho som nebola na PN) - so zeleným sa nechodí na kontroly? na zadnej strane nie je uvedený dátum nasledujúcej kontroly?... a s tým vlastne pacient ide k lekárovi na kontrolu
veronikasad Tretí diel je pre SP , treba ho poslať do SP, nemocnice šetria na poštovnom
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    peter.kovac126 dobre, tak ho odnesiem na pobočku. ďakujem
    Mila123 Veronika, bola som nemilo prekvapená, keď lôžkové oddelenie FN v PO ešte nevydávajú e- PN , a ako vidím ani v BA........
    veronikasad Ja som tiež v roku 2014 bola prekvapená keď veľká nemocnica v Bratislave vypisovala PN ručne (perom) a lekár tukal zdravotný záznam do klasického písacieho stroja.. Odvtedy som tam nebola, snáď už sa trochu zmodernizovali...
      zbaliť

    Potvrdenie o dočasnej PN - III. diel hlásenie pre pobočku SP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.