Zavrieť

Porady

Slaby prud studenej vody na poschodi rodinneho domu

Dobrý deň,
2 dni dozadu sme na ulici mali odstávku vody a po obnovení nám v kúpeľni na poschodí tečie studená voda veľmi slabým prúdom. Teplá, ktorá ide skrz kotol tečie ako predtým. Sitko z umývadla som odmontoval a zanesené nebolo. Ďakujem veľmi pekne za každú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Je čas na výmenu trubiek. Mal som to tak po dovolenkách. Každým dlhším nepoužívaním sa trubky zanášali stale viac. Vysekal som a dal plastové. Najhoršie to bolo v kolenách a tam kde boli nejaké spoje na potrubí. Tak plast alebo zváraná meď. Aj teraz som napríklad menil bojler a po výmene som potváral všetky batérie až do čistého prietoku.

    faro1 je offline (nepripojený) faro1

    faro1
    Ak máš v kúpeľni pákovú batériu, tak potom máš možno namontované tesnenie zo sitkom na prívode do batérie. Toto tesnenie zo sitkom sa montuje z dôvodu zabránenia vniknutiu nečistôt do batérie. Odmontuj vodovodnú batériu a vyčisti, prípadne vymeň tesnenie zo sitkom. https://www.lacnakupelna.sk/kategori...m-pre-baterie/

    mari2x je offline (nepripojený) mari2x

    mari2x
    ťažko uhádnuť
    niečo brzdí prívod
    povedzme, že usadeniny vytvorili relatívne pevnú krustu a tá sa odlúpla
    OneUp toto je permanentny problem aj u nas v bytovke, ked odstavuju vodu

    Slaby prud studenej vody na poschodi rodinneho domu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.