Zavrieť

Porady

Kalendár po domácky :)

Zdravím , opät sa obraciam s prosbou na vás. Viete mi poadit nejaky program na vyhotovenie kalendára s fotkami aj s menami ? chcela by som si ho sama vyhotovit. a aj sama doma vytlačit . Zonner mám , chcela by som niečo iné . mala som ich kopec , ale už neviem názvy TK a EZ photo su zastarale na win 11, Niečo take kde sú už hotové šablony .Môj kamarát google mi vyhadzuje len firmy , kde si môžem síce sama navrhnút , ale oni mi ho vytlačia , čo ja nechcem .

Dakujem za pomoc.
Naposledy upravil verads : 30.12.22 at 12:27
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    verads Ďakujem pekne , tieto aj mne vyhodil google, mám z nich 3 , ale su trial , s jednym som sa pohrala cca 3 dni a ked som chcea vytlačit ,pýta si cod , teda klúč ,pretože su platene ,neda sa vytlačit . Chcela som niečo už overené , a v týchto nie je slovensky jazyk , v niektorých sa najde česky . tada kalendar s českmi mesiacmi a dńami, a niekde sa dá aj napísat si zlášt , čo je tiež kopec času , ale niekde sa neda len tie čo su prednastavene
    ale zato ĎAkujem
    wilby Ono sa vsetko da, pokial sa chce.


    Pokial som dobre videl, tak Zonner je sw na editovanie fotiek. Kalendar sa u nich tiez da len objednat.
    Programov je plno, ten ja vidim hlavne v menach.
    Pri tvojich poziadavkach by som šiel dvoma postupmi
    - stiahol adekvatny program, ktory ma moznost tlace a kde by sa dali dopisat mena.
    alebo
    - urobit kalendar jednoduchym spôsobom a to v excely. Fotky podla vyberu nie je problem pridat (po predchodzej uprave) a tabulky na jednotlive mesiace a aj dni-mena tiez nie je nic tazke. Za pár hodin by to malo byt hotove.
    verads Ďakujem písala som vyššie , že zoner mam, ale v pohode . Budem si musiet asi vystačit .

    Kalendár po domácky :)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.