Zavrieť

Porady

Problémy s Harmony OS

Dobrý deň. Prosím šikovných ľudí, čo sa vyznajú v mobiloch omnoho viac, ako ja - laik, aby mi pomohli. Mám telefón Honor 10, ktorý už pol roka nepoužívam, lebo mám iný. Ešte počas používania mi ponúklo aktualizáciu, tak som ho aktualizovala a zmenil sa mi OS z Android na Harmony. Teraz som ho dala obnoviť do továrenských nastavení a po obnovení mám čínske znaky a aplikácie, nemám obchod play, iba App Gallery a keď sa do toho dostanem, aby som si niečo stiahla, tak všetko je v čínštine a nič mi nenájde. Chcela som ho dať dcére, ale teraz mi je nanič. Vedel by mi, prosím, niekto poradiť, či je možné sa vrátiť do predchádzajúch nastavení pred obnovou? Nemám zálohovaný.
Naposledy upravil sirinka123 : 31.12.22 at 10:55
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wilby je offline (nepripojený) wilby

    wilby
    Podla mna je zbytocne davat nejake navody.
    Najlepsie bude, ak sa obratis na niekoho, kto tomu rozumie (servis, znamy), lebo takto na dialku je to dost od veci.

    mirko70 je offline (nepripojený) mirko70

    mirko70
    Na nete sa nájde kopec návodov ako zmeniť jazyk z angličtiny. Ale predsa sa jeden z čínštiny našiel TU
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sirinka123 Ďakujem, ja by som sa skôr chcela vrátiť z Harmony na Android, neviem, či je to možné.
    mirko70 V mobil servise by to nemal byť problém preinštalovať pôvodný OS,treba sa popýtať,poprípade aj či sa dá aby sa tam ten Harmony nenainštaloval.
    sirinka123 Veľmi pekne ďakujem za rady:-))
      zbaliť

    Problémy s Harmony OS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.