Zavrieť

Porady

Vyriešené Existuje virtual pc pre windows 11?

Máme skener Canon lide 60 a windows 11 home. Neexistuje ovládač pre tento skener pre win 11. Je možné to spojazdniť cez virtualku?

VYRIEŠENÉ

Včera sme Canon lide 60 z inštalacky nerozbehli, samotný skener bol vypnutý. Práve teraz sme ho spojazdnili. Pravdepodobne nebol v dobrom porte. Už to funguje.
Naposledy upravil Kabaka123 : 13.01.23 at 18:51
misoft Neskúšal som to, ale teoreticky by to malo fungovať - virtualny počítač vo W11 = ako samostaný PC s vlastným OS - potom by si v ňom musela inštalovať ovládače.
Inak - na tento skener sú ovládače aj pre W10 - možno W11 ich aj zožerie - veď W11 = trochu sprasené W10, mnoho vecí z W10 (aj ovládače) fungujú i vo W11.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Ak by zlyhali všetky pokusy, tak doporučujem tento soft. Musel som ho použiť pre starší skener a ten odišiel a soft som si oblubil a používam pre novy skener. https://www.hamrick.com/

    Vyriešené Existuje virtual pc pre windows 11?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.