Zavrieť

Porady

Právomoci ZVaK na odpojenie / prerušenie dodávky?

Mám v správe 3 4bytovky z 1 mi okolo SILVESTRA VOLALI, že v šachte kvapká voda, v januári tam nejakí opravári boli a kvapkanie takmer zastavili

potom po rozhovore s tunajšími vodármi vyšlo najavo, že vlastne chceli vymeniť vodomer, ale rúra do bytovky, je zhnitá, tak sa báli , telefopnická dohoda s nimi, že prípojku vymeníme a dáme vedieť

a potom sa ozvala nejaká pani od nich : včera prišiel poštou list, z 2.3. od vodárov, že mi pre 4bytovku po 20.3. asi zavrú vodu
tá istá mi mailom 7.3. písala, že po 28.3.
a odôvodnila to hovadinami :
( (2.3. ) pri výmene musí byť majitel/ ja som správca) // (7.3.) že na nezastihli pri šachte - hoci tam nebývam a NETELEFONOVALI

mám ju brať vážne ??????? ak obidva dala podpísať riaditelovi ?

už aj prebehla akože 1 schôdza, ale nerez sa im zdal drahý, tak bude iná CP a po schválení výmena dodavatel slúbil, že síce zníženú CP nestihne dať, ale limit odo mna áno a že to budúci týžden urobí

mmch vodári tvrdia, že ich je iba vodomer
a trubka zo šachty je naša - logicky
ale vraj je naša aj (dobrá ) trubka DO ! šachty (a nemám dopátrané, či myslia od plotu, alebo uličného radu )
elektrikári a plynári berú, že VŚETKO JE ICH včetne meradla
Teraz čítam ( a bolo to aj v tom mailliste ) v liste dnes od poštára, že nie že sa nedostali k vodomeru, ale že si máme opraviť zhnitú trubku
Naposledy upravil romana147 : 15.03.23 at 12:35
11 komentárov     zbaliť
buchač Ty si mi pekný správca, tzv. na hovno...mali ťa už dávno vydrbať !


P.S.:
Keby si hľadal výsmech, tak vedz, že tam veru je...niečo podobné, ako keď ty zadrbávaš svoje "múdrosti" ku iným otázkam.
...a ozaj...to, čo si napísal, tomu rozumie len nejaký fúzatý maďar.
romana147 pripadá mi logické,že správe BD ROZUMIE FAKT MáLOKTO - ked nerozumela ani KR A WA zamestnaná na OS ako sudkyna
a už VôBEC NIE ! výrobca žabykláčov
romana147 JA som ten správca , ktorý môže prísť k podpisujúcemu riaditelovi a JEMNE ! povedať, že pani píše HOVADINY
romana147 PRED 10 minútami mi poštár doniesol ten list zo 7.3. - asi sa tá pani NUDí
buchač romana147 (Dnes 10:59) pripadá mi logické,že správe BD ROZUMIE FAKT MáLOKTO - ked nerozumela ani KR A WA zamestnaná na OS ako sudkyna
====================
Ty kokos...a tomu ty vravíš zadanie, o čom píšeš vyššie ?
To kde sa odrazu vzala sudkyňa ? Súvislosti o ničom.
Fakt píšeš hovadiny..od teba by som si nevzal radu ohľadom správcovstva v žiadnom prípade.

Ale neboj...za chvíľu sa tu objaví NandBuch a ten ti to "vysvetlí"...ten "rozumie" problematike dokonale.
romana147 prepíč
spomenutím sudkyne som iba chcel ospravedlnť TVOJU SPR OS TOST v správcovstve a ekonomike BD, prípadne v ekonomike BD
romana147 TY CHUDáčIK MALý prostý ZELENÝ =
zadanie je ten text HNED POD OTáZKOU TéMY !!
buchač K veci, maďarský chujilo, k veci...
Si fakt len sprostý cokutek...
Sudkyňa by ťa mala zavrieť a nie sa s tebou vybavovať. Lebo si blázon..a k tomu fas.
romana147 NEMILÝ
.U NáS MáME TAKý ZVLášTNY NEBRUCHáčOVSKý= nekomunistický systém
niekto musí vyšetriť, ak má dôkazy, dá prokoušovi
ak prokurvátor uzná za dostatočné, podá žalobo
až potom nasleduje sudkyna
=
nemôže iniciatívne sama, lebo sa furťák sekol žabykláčom
buchač romana147 (Dnes 17:10)
niekto musí vyšetriť
=====================
Súhlasím...zajtra ráno zbehni šupky-hupky k doktorovi.
romana147 ty si fakt nejaký prelietavý "FTÁK"

NAJPRV že niečo majú
vlastníci
potom sudkyna
teraz zas doktor
=
ako zelený komunistický ! ! ZASRAN z pieskoviska
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Právomoci ZVaK na odpojenie / prerušenie dodávky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.