Zavrieť

Porady

Prieskumník si napamätá históriu , dá sa to nastaviť - opraviť ?

Trápim sa s prechodom z win7 na win 11. Zlatá sedmička !
Momentálne zisťujem , že prieskumník si vpravo hore , kde sa píše meno hľadaného súboru nepamätá , čo hľadal predtým. Novo napísaný súbor nájde , ale ak ho chcem hľadať znova , musím ho znova napísať. To Alzheimer proti tomuto je iba slabý odvar. Dá sa to niekde nastaviť , alebo mám vadnú inštaláciu ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Jasné, že sa to dá nastaviť. Takmer všetko sa dá nastaviť rovnako, ako nájsť na internete.

    Tu máš presný návod, ako to aktivovať či deaktivovať:



    Funguje to aj vo Win 10.
    comodo Ďakujem za snahu. Ale v tomto prípade to nepomohlo. Vrátil som to do pôvodného stavu - not configured. Inštaláciu win 11 mám novú , ja myslím , že pri novej inštalácii sa to nastavé , aby si uchovával historiu. Tu bude inkde pes zakopaný.
    comodo No po čase by som formuloval otázku inak. Máte niekto win 11 ? Pamätá si váš prieskumník vo win 11 históriu vyhľadávania ? Najskôr mi napíšete že nie a čakáme na opravu z microsoftu ak na to vôbec už prišli. Ak nechcete mať problémy , inštalujte win 10.

    red john je offline (nepripojený) red john

    red john
    Vynikajuca nahrada rozhrania za Win 10 a vyssie.
    https://www.google.com/search?client=firefox-b-
    d&q=shell+windows+7+start+menu

    Prieskumník si napamätá históriu , dá sa to nastaviť - opraviť ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.