Zavrieť

Porady

Ostroha na päte

Prosím poraďte možností liečby
Negoce posledná možnosť - chirurgické odstránenie výrastku na pätnej kosti (ort. oddelenie + noha v dláhe (sádre) cca 6 týždňov, je tu vysoké riziko pretrhnutia (poškodenia) achilovej šľachy
Dell Tor Kohutiu ostrohu som mal pred 5 rokmi. Neprijemne bolesti. Objednavanie u ortopeda za 4 mesiace. Ponukol mi injekciu do päty. Zbytocne su nejake rehabilitacie Nakoniec som mal stastie. Zacal ordinovat novy ortoped, ktory bol volny a ma osetril hned. Urobil snimok päty. Asi 5 minut ho otacal zo vsetkych smeroch a nieco hladal v katalogu. Navrh liecby. Nedam vam ziadne injekcie od bolesti. Ucinkuju docasne a bolest injekcie je vacsia ako samotna bolest ostrohy. Predpisal specialne vlozky z katalogu vybrate na zaklade snimku. Rozlozenie vahy tela bolo potrebne rozlozit na cele chodidlo a zaroven uvolnit pätu, aby nedrazdila ostrohu. Vyroba vloziek v protetike trvala sice 3 tyzdne, no bolesti presli okamzite
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Katy a R
použi vyhľadávanie - napr tu. (nájdeš aj rady a skúsenosti) https://www.porada.sk/319242-ostroha...ml#post3121457
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
lujza.j Katy ozaj ako u vás....ja som bez bolestí.....
Katy a R pre lujza - oveľa lepšie! Občasne zopakovaná kúra pri zhoršení (možno tak raz za 2 roky)
lujza.j Katy....ja som dlho dávala octovu kúru....lebo ma bolelo rameno a keď,že už pôjdem lekárovi prišiel covid.....01/2020 až do polky min.roka som octovala....ale nezabudnem min.rok v lete... behám bosá na dedine po dvore a skočila som tak,že bác....rovno na môj "háčik" na päte... bolest nenormalna....ale prešla...
  zbaliť

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka



plus Hanákove stielky do topánok.Pôvodnú stielku treba predtým vybrať.
Príspevok zbalený
spam

Hlasovalo 3 pouzivatelov

Neužitočné (1)
Komentár, nie odpoveď (1)
Spam (1)
-3

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.