Zavrieť

Porady

AKU kosačka do záhrady

ahojte dnes som si objednal aku kosačku do záhrady , hľadal som niečo cenovo dostupné . objednal som si tento produkt . https://1ashop.sk/products/grassking...u&_ss=e&_v=1.0 , ale teraz uvažujem či to nebola chyba , neviem sa dopátrať k tomu , či to zasiela vôbec nejaká seriózna firma ... vie niekto poradiť , má skúsenosti s týmto produktom , prípadne vie niekto poradiť niečo vhodné ? ďakujem
Usporiadat
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

akú kosačku do záhrady je SPR OS TÁ otázka = nemáš potrebné pomocné údaje :
výmeru
stromy
rovinatosť
elektrinu
tvoj čas
tvoju "pohodlnosť"
0 2
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

carolitos
ahojte dnes som si objednal aku kosačku do záhrady , hľadal som niečo cenovo dostupné . objednal som si tento produkt . https://1ashop.sk/products/grassking...u&_ss=e&_v=1.0 , ale teraz uvažujem či to nebola chyba , neviem sa dopátrať k tomu , či to zasiela vôbec nejaká seriózna firma ... vie niekto poradiť , má skúsenosti s týmto produktom , prípadne vie niekto poradiť niečo vhodné ? ďakujem
to nie je kosačka do záhrady , ale na okrasný dvorček tak do 25 m2
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
- Pokiaľ si neplatil vopred, tak sa nestresuj.
- Čo sa týka serióznosti firmy, tak si klikni na odkaz = kontakt
https://1ashop.sk/pages/potrebujete-pomoc
- Čo sa týka skúsenosti s produktom samotným, tak by som povedal (samozrejme, že za seba), že by som nikdy nekúpil smiešnu mašinu na baterky...maximálne strojček na holenie.
- Pýtaš sa niečo vhodné, tak by potom bolo aj vhodné dať aj iné informácie...plocha, terén, a podobne.
2 2
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

nemám tam elektrinu , práve preto som chcel AKU ide o burinu aj hrubšiu a trávy kríky ... mám síce nepoužitý benzínový krovinorez , ale nedarí sa mi ho spojazdniť.... no tak to stornujem asi zbrklá objednávka
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

plocha celková je 300m2 terén rovinatý . burina a tráva len miestami a miestami černice a kríky....
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

potreboval som niečo lacné aby som nemusel malým ručným kosákom kosiť ...
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

to AKU nie je akú , ale akumulátorová
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

S týmto čudom nepokosíš nič, je to strojček pre deti. Radšej investuj do opravy benzínovej kosačky. Je to strojček na holenie, ako spomínal buchač.
0 1
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

carolitos
potreboval som niečo lacné aby som nemusel malým ručným kosákom kosiť ...

300 štvorcov
kosákom ?
ak TO prerastie, tak aj na kosu je to dosť
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ako poznamenali predo mnou - je to strojček akurát do predzáhradky, ale na veľký pozemok? Ani náhodou!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať