Zavrieť

Porady

Aký kávovar

Kto máte automatický kávovar,dajte mi recenzie,môže byť aj s tryskou na mlieko,aj s nádobou na mlieko,čo na tom vašom oceňujete a čo je na figu.....či by ste si ho znova kúpili alebo nie,alebo aký iný by ste si kúpili.....hlavne ma zaujíma,v akom stave vychádza použitá káva,lebo nechcem taký,ktorý necháva ten odpad mokrý,hľadám taký kávovar,v ktorom to je úplne suché,lenže to sa v popise nepíše,v recenziách som tiež nenašla.
Usporiadat
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

To ,aka je susina vlhka, zavisi od tlaku, ktory vyvija kavovar na zomletu kavu. Musi byt min. 15 bar. Ale ak si vyberies funkciu ,ktora ma menej, tak bude sadlina vlhkejsia.

My mame Krups, uz druhu generaciu, prvy este sluzi na chalupe, uz ma viac ako 6 rokov.
Je maly, ma funkcie, ktore potrebujem, asi by som si opat vybrala podobny, kedze mi plne vyhovuje.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

žiadny nemá pod 15..........mala som krups esential,a prišiel z eshopu nefunkčný.......
0 2
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

.
Naposledy upravil kopretinka : 09.06.23 at 10:11 Dôvod: nerelevantné
0 2
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

kopretinka
žiadny nemá pod 15..........mala som krups esential,a prišiel z eshopu nefunkčný.......
to zavisi od programu ... musis si lepie pozriet navod .....
a co ches povredat tym, ze ti prisiel nefunkcny, neviem .... to znamena, ze nie je OK ak oznacka, ci?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

no keď som ho zapla,tak svietili všetky kontrolky na červeno,a taký stav ani nebol v návode,že čo to znamená....inak tieto kontrolky ukazujú,koľko cyklov na nich prebehlo,najviac bolo v návode, že keď 3svietia....
ten sos býva aj celkom suchý,v tvare "puku",videla som jednu videorecenziu,ale zaboha neviem,čo to bolo za kávovar a neviem to už nájsť....vtedy som nevedela,aký význam má to,aby to bolo suché.
0 1
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

kopretinka
no keď som ho zapla,tak svietili všetky kontrolky na červeno,a taký stav ani nebol v návode,že čo to znamená....inak tieto kontrolky ukazujú,koľko cyklov na nich prebehlo,najviac bolo v návode, že keď 3svietia....
ten sos býva aj celkom suchý,v tvare "puku",videla som jednu videorecenziu,ale zaboha neviem,čo to bolo za kávovar a neviem to už nájsť....vtedy som nevedela,aký význam má to,aby to bolo suché.
Ten puk ti mozem odfotit z Krups-a niekolko nad sebou ....
Robi to kazdy, ktory ma dostatocny tlak ...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pri všetkých je napísané,že 15........a už som mala vybraté jeden,a tam bolo upozornenie,že po každej káve to treba vysypať,aby to neplesnivelo,no načo mi je kávovar,ktorý budem po každej káve vysýpať.
Druhý som si vybrala,a tam v recenziách,že ten sós je úplne riedky a káva vodnatá a že to nejde nijako nastaviť. Tak ja už neviem.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

https://kavickar.sk/kategoria-produktu/spidem/.
...mám spidem/neviem či nové modely/...je u mňa viac ako 10r../denne viac ako 9 káv/....kúpený ako repas.... takže má oveľa viac....robí výbornú kávu...preto ak mu niečo ..dáme opraviť...lebo strach s kupi nového....ale ak by som...tak zo značiek čo tu ...okrem delongi....a ak Saeco čisté nie filips -saeco...ale to som ja....keď kávovar tak značku ktorá vyrába iba kafemašiny...
Aká je mokrá sedlina záleží aj na tom ako je navolené mletie a gramaž kavy....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Fajnšmekri pijú kávu urobenú v hentom kávovare...

https://www.google.com/search?q=ko%C...&bih=615&dpr=1
1 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Já mám tento

Rôzne tie kávovary, kavomaty a iné ***maty - nemám rád, pre mňa je najlepšia klasika káva.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Buchi,ale to je iný druh kávy.....fajkoši na presso...tiež neficia na kafemašine...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
https://kavickar.sk/kategoria-produktu/spidem/.
...mám spidem/neviem či nové modely/...je u mňa viac ako 10r../denne viac ako 9 káv/....kúpený ako repas.... takže má oveľa viac....robí výbornú kávu...preto ak mu niečo ..dáme opraviť...lebo strach s kupi nového....ale ak by som...tak zo značiek čo tu ...okrem delongi....a ak Saeco čisté nie filips -saeco...ale to som ja....keď kávovar tak značku ktorá vyrába iba kafemašiny...
Aká je mokrá sedlina záleží aj na tom ako je navolené mletie a gramaž kavy....
tam nič nie je,prázdna stránka a saeco tisíc eur,zas tak nie som bohatá
0 1
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

.pôvodný text VYMAZALA

kr a wa BURINATÁ
Naposledy upravil romana147 : 11.06.23 at 03:46
0 3
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ak niekto nevie čítať na prvý krát,tak sa pýtam tých,čo reálne maju doma automat.Mňa nezaujíma,že máte rýchlovarnú kanvicu.
A o živnostníkoch sa tiež choďte hádať niekam inam.
0 2
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

kopretinka
ak niekto nevie čítať na prvý krát,tak sa pýtam tých,čo reálne maju doma automat.Mňa nezaujíma,že máte rýchlovarnú kanvicu.
A o živnostníkoch sa tiež choďte hádať niekam inam.
Preco upravujes ludom prispevky, ked sa ti nepacia?
A preco iba niektore nesuvisia s otazkou, ine, kde neodpovedali vlastnici automatu, ti uz neprekazaju?
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
ten sos býva aj celkom suchý,v tvare "puku",videla som jednu videorecenziu,ale zaboha neviem,čo to bolo za kávovar a neviem to už nájsť....vtedy som nevedela,aký význam má to,aby to bolo suché.
Ja si nejak nemyslím, že by ten sos v tvare puku bol celkom suchý...ale to je jedno.
Skôr ma zaujíma, že prečo je tu bazírovanie na suchosti "puku".
Nie je náhodou jedno, že či sa sos vysype v suchom alebo vo vlhkejšom stave ?
O kávovar je potrebné starať sa a udržiavať v náležitom stave.

...ozaj...a aký význam má, aby sos bol suchý ???
Naposledy upravil buchač : 09.06.23 at 11:17
1 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja neviem čo tam je.... myslené,že ak....vyhladas dane značky inde....a v tvojej cenovej relácii....si nenapísala cenový strop.....
Pila som dobrú kávu aj z mašiny od čiba......+- tuším 300e
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Tuším 2 alebo 3 roky máme DeLonghi , presne náš typ už asi nie je, respektíve ho nevidím v ponuke. Kávu melie samo, nastavuje sa hrubosť mletia, sila kávy, veľkosť, typ. A teda, čo som sa za tie roky naučila je to, že kvalita kávy v šálke zavisí od kvality zrn, ktoré sa tam sypú. Už sme mali aj takú kávu, že som robila kávu a vylievala, aby som sa zbavila tej, čo bola v zásobníku. Teraz sme napríklad dostali veľké balenie kávy z bežného hypermarketu a ja doslova trpím. Nemôžem sa doškať, kedy sa minie. Lebo vyhodiť to nechcem
0 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

kopretinka
ak niekto nevie čítať na prvý krát,tak sa pýtam tých,čo reálne maju doma automat.Mňa nezaujíma,že máte rýchlovarnú kanvicu.
A o živnostníkoch sa tiež choďte hádať niekam inam.
kr a wa BURINATÁ

TOTO Máš TIEž mimo témy

mmch
NIE je mi jasné v čom by mohla poradiť KR A WA burinatá od šporáka, ak si NEVIE kúpiť kávovar!
0 1
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

ivka70
BURINATákr a wa
ak niekto nevie čítať na prvý krát,tak sa pýtam tých,čo reálne maju doma automat.Mňa nezaujíma,že máte rýchlovarnú kanvicu.
A o živnostníkoch sa tiež choďte hádať niekam inam.
Preco upravujes ludom prispevky, ked sa ti nepacia?
A preco iba niektore nesuvisia s otazkou, ine, kde neodpovedali vlastnici automatu, ti uz neprekazaju?
Lebo je to burinatá KR A WA
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať