Zavrieť

Porady

helikobaktér

mate niekto skusenosti s helikobakterom?
je to velmi nebezpecne?
zistili mi vysoke hodnoty na helikobaktera? coho sa mozem obavat? je to dlhodobe liecenie?
ak poznate nejaku stranku, kde je o nom viac popisane, privitam.....dakujem
Usporiadat
nikua nikua

nikua je offline (nepripojený) nikua

Helikobakter je dost hnusny moj ocino nanho zomrel vdaka doktorke
0 0
Andy Kralik Andy Kralik

Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

ale dá sa to vyliečiť. je to baktéria ako každá iná. len by bolo vhodné vyšetriť aj rodinu aby sa v prípade pozitivity preliečili, lebo inak je možnosť že sa od nich hneď spätne infikujete
0 0
Adriana Kraislová Adriana Kraislová
Ahojte poraďáci, práve bojujem s helikobakterom. Mal niekto horkosť v ústach? Ako dlho to trvalo? Ja som so žalúdkom nemala žiadny problém, iba okolo úst sa my vyhodili nie pekné vyrážky, ktoré ani makeup neschoval. Zašla som na kožné a bolo to jasné. Pani doktorka hneď idetifikovala príčinu, pre istotu mi dala urobiť test zo stolice a helik sa potvrdil. Nič by mi tak neprekážalo ako tá strašne horká chuť v ústach. Vie mi niekto poradiť čo s tým? Ďakujem pekne za každú radu.
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
...aj ja mávam posledné dni horko v ústach, ale aj redšiu stolicu...vyšetrenia ma ešte len čakajú...myslím si, že mám helicobact., len má trápi tá redšia stolica....je to častý sprievodný jav??
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

má niekto skúsenosti s vyšetrením žalúdka dychovou skúškou? Ako sa to robí a či to hradí poisťovňa, ďakujem za odpoveď.
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

branislavp Pozri príspevok
má niekto skúsenosti s vyšetrením žalúdka dychovou skúškou? Ako sa to robí a či to hradí poisťovňa, ďakujem za odpoveď.
už nepotrebujem poradiť.
0 0
kexinko kexinko

kexinko je offline (nepripojený) kexinko

Tana74
Nebudú tie cesnakové kapsuly silné pre dcérku? Asi jej ich vyskúšam dávať...., probiotika som jej už začala pravidelne dávať.... no ona má stále bolesti..... ráno, počas dňa a aj večer.... Keď jej dr. nasadila Helicid, bolesti jej dočasne zmizli a po dlhej dobe jej aj chutilo jesť, dokonca aj dosť pribrala. Teraz má väčšinou chuť do jedla, ale bruško ju bolieva. Na kontrolu ideme až niekedy v decembri, ale dovtedy ju nechcem nechať tak.
nebudu
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

kexinko
Tana74
Nebudú tie cesnakové kapsuly silné pre dcérku? Asi jej ich vyskúšam dávať...., probiotika som jej už začala pravidelne dávať.... no ona má stále bolesti..... ráno, počas dňa a aj večer.... Keď jej dr. nasadila Helicid, bolesti jej dočasne zmizli a po dlhej dobe jej aj chutilo jesť, dokonca aj dosť pribrala. Teraz má väčšinou chuť do jedla, ale bruško ju bolieva. Na kontrolu ideme až niekedy v decembri, ale dovtedy ju nechcem nechať tak.
nebudu
hadam za 7 rokov co preslo od zadania otazky uz odpoved pozna, ci ????
1 0
Palo Bojda Palo Bojda

Palo Bojda je offline (nepripojený) Palo Bojda

Ja som bol včera na trubičku , a nech sa paci helikobakter. Takze mam nasadene silne antibiotika, ale skusam hladat alternativnu liecbu. Zatial som narazil na rakytnikovy olej a velmi dobre vypada masticha - zivica z pistaciovnika ,

(vymazanie reklamy)
Naposledy upravil arizona : 21.06.14 at 19:53
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Palo Bojda
Ja som bol včera na trubičku , a nech sa paci helikobakter. Takze mam nasadene silne antibiotika, ale skusam hladat alternativnu liecbu. Zatial som narazil na rakytnikovy olej a velmi dobre vypada masticha - zivica z pistaciovnika ,

(vymazanie reklamy)
To co je za stranku? Nejaka podvodna, co z ludi iba vyzbiera peniaze a potom sa mozu stazovat na Lamparni, ze naleteli podvodnikom???

Web stranky, co nemaju jediny kontakt na predavajuceho,su nedoveryhodne a podvodnicke.
Ked chce niekto predavat seriozne, tak sa neboji uviest svoje obchodne meno a ostatne potrebne inicialy...
0 0
Alikaa_m Alikaa_m

Alikaa_m je offline (nepripojený) Alikaa_m

arizona
Web stranky, co nemaju jediny kontakt na predavajuceho,su nedoveryhodne a podvodnicke.
Ked chce niekto predavat seriozne, tak sa neboji uviest svoje obchodne meno a ostatne potrebne inicialy...
Webové stránky nemajú ani obchodné podmienky nieto nejaký kontakt. Takže zase stránky začánajícího podpovodníčka.
0 0
cami cami

cami je offline (nepripojený) cami

Mám problém s helicobaktérom, liečila som sa, bolo to hrozné (podarilo sa znížiť hodnoty), tak pravidelne chodím na kontroly. Predtým som nemala žiadne ťažkosti, teraz sa ťažkosti objavili tak som šla na odber krvi. Mala som hodnotu 31. Môžte mi poradiť od akej hodnoty sa podávajú antibiotiká?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať