Zavrieť

Porady

Kúpa českej dialničnej známky z VINTRICA

Dobrý deň, má niekto skúsenosti s kúpou českých diaľ.známok z vintrica.com? Nakupuje niekto cez uvedenú firmu? Ak áno poprosím info, sú seriózny a platby kartou bezpečné? Ďakujem
misoft Nuž - stránke, ktorá "obchoduje" s diaľničnými známkami z celej Európy - treba sa na 100 míľ vyhnúť. Kúp si známku na české diaľnice na českej stránke eDalnice.cz.
Pravidlá a tipy
 • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
 • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
 • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
  Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
  Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
  Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
  ❤ Buďte priateľskí ❤
  Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
  Usporiadať podľa času

  hopehope je offline (nepripojený) hopehope

  hopehope
  Mám osobnú skúsenosť so spoločnosťou VINTRICA. Po kúpe českej elektronickej známky nám neprisšiel doklad "Potvrzení o úhradě časového poplatku“, ktorý sme neskôr potrebovli na použitie pri reklamácii. Keď sme doklad požadovali od spoločnosti, odvolali sa na to, že sme si mali aktivovať službu Flex a ak sme si ju neaktivovali, tak známku nie je možné zmeniť, ani zrušiť.
  Odporúčam nakupovať známky na www.edalnice.cz.
  janavrbovska Máte pravdu. Len ja som na to prišla až po mesiaci, keď mi prišiel výpis z účtu na zaevidovanie do účtovníctva. Už dostali patričné školenie, že nemajú cez nich nakupovať.

  janavrbovska je offline (nepripojený) janavrbovska

  janavrbovska
  Konateľ kúpu odklikol a uhradil z firemného účtu. Platba prebehla, známka prišla do e-mailu. Ináč som si firmu nepreverovala. Neviem, akú negatívnu skúsenosť má "misoft", okrem toho, že si vyfakturovali nejaký poplatok za elektronické doručenie s 21%-nou DPH. Účtovala som v Omege podľa návodu softvérovej firmy KROS. Pošlite mi Vašu e-mailovú adresu a ja Vám pošlem ten návod.
  misoft Nepotrebujem, ale "vyfakturovali nejaký poplatok za elektronické DORUČENIE s 21%-nou DPH." - ??? Fakturovať niečo, čo je súčasťou poplatku? Tá "firma" Vintrica - ona jednoducho zakúpi e-známku na oficiálnom webe a tebe ju len prepošle a za toto si nechajú zaplatiť? Nabudúce - konateľovi odkáž, že takéto dôležité veci sa vybavujú na oficiálnych stránkach a nie cez sprostredkovateľa!
  Inak - vintrica.com je registrovaná stránka v NEMECKU!

  Kúpa českej dialničnej známky z VINTRICA

  Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

  Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.