Zavrieť

Porady

Cash flow v Money S3

Dobrý večer používatelia Money S3

potrebovala by som výkaz Cash flow a najlepšie by bolo keby som ho dostala priamo z Money.
Ale v tlačových zostavách nevidím žiadny Cash flow, hoci som našla info. že tam je. Možno slepnem, tak pučím oči ale nič nevidím.

Keď máte niekto s týmto skúsenosť poučte ma prosím.
Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Účtovníctvo - tlačové zostavy - účtovné výkazy - tam si zaškrtneš Cash Flow.

    wolf je offline (nepripojený) wolf

    wolf
    Dík Ľuba, ale voľbu "účtovné výkazy" nemám aktívnu, netuším prečo.
    Ak vieš daj mi vedieť.
    Dík

    dopl.:
    skúšala som nájsť v tlač. formulároch formulár Cash flow a pri jeho otvorení
    mi vyhodilo hlášku "Nastala chyba ukladania súboru definície C:/Program files/CIGLER SOFTWARE/Money S3/DATA/UCCF.FRM" takže mi ho nešlo otvoriť.
    Naposledy upravil wolf : 08.10.06 at 11:44

    neznama22 je offline (nepripojený) neznama22

    neznama22
    Ahoj,

    ak nemas aktivne uctovne vykazy, vyzera to tak, ako keby si nemala povoleny pristup.
    Skus ist cez Nastroje/Nastavenie/Pristupove prava. Ak tu mas v zozname tvoje meno, tak si ho daj opravit. V pravo mas zaklikavac spristupnit vsetko. Ak to nemas zakliknute, tak si to zaklikni a uloz. Potom by si to mala mat aktivne.
    Ak budes mat aktivne Uctovne vykazy a v uvode ti bude chybat Cash flow, tak si zvol upravit zoznam. A potom by malo byt vsetko OK.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Na základe skúseností ti môžem povedať, že cash-flow zo softvéru je nepresný, skús radšej pohľadať v tlačivách.

    11zuwo je offline (nepripojený) 11zuwo

    11zuwo
    Vďaka za odpovede. Skúsim to a uvidím čo to dá.

    Braňovi - tvoj Cash flow som našla, je to super, len som to chcela bez roboty navyše vypudiť z Money :p No veď uvidím. A ani som to nikdy nerobila, tak ani netuším ako to má vyzerať správne.

    Majte sa pekne

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    Ja som sa s Cash flow borila ručne, niekoľko rokov po sebe, nakoniec som zistila, že zbytočne... Nebolo treba, nuž ale radšej dať navyše, ako menej... Teraz len vyflusnem z Money a je to...

    wolf je offline (nepripojený) wolf

    wolf
    Dík neznama22, bolo to tak ako si písala, už to pekne ide.
    A objavila som tam aj ďalšie zaujímavé výkazy.

    Pekný víkend všetkým

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    Prosím Vás, mne sa za rok 2007 neukazuje Výkaz Cash Flow a v roku 2006 sa mi pekne vytalčil. Neviete čo s tým môže byť, že prečo si ho nevytrlačím?

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    Maxinka Pozri príspevok
    Prosím Vás, mne sa za rok 2007 neukazuje Výkaz Cash Flow a v roku 2006 sa mi pekne vytalčil. Neviete čo s tým môže byť, že prečo si ho nevytrlačím?
    Prosím potrebujem to a už som skúšala aj hore uvedené pomôcky, ale nič. Tak ja neviem-prosíííííííííííííííííííím

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Účtovníctvo - tlačové zostavy - účtovné výkazy - <Upraviť zoznam> - <Pripravený zoznam> Ti zaktualizuje výkazy pre rok 2007.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.