Zavrieť

Porady

Databaza firiem

Cafte, nenapada niekoho nejaky marketingovy tah ktory by mi pomohol pridat do databazy web.stranky so najviac firiem/ aby to nebol spam/, planoval som ich oslovit listom a tak. Alebo neviete o nejakej udrziavanej databaze firiem s rozdelenim na CD al. na webe ? Myslim si ze dat firmu na portal bez toho aby o tom vedela je asi problem, ci nie?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Existujú rôzne databázy, ktoré si môžeš zakúpiť. Viacmenej väčšina z nich je slabo aktualizovaná (mal som živnosť pred desiatimi rokmi a stále mi na ňu niektoré dokonca renomované firmy zasielajú reklamu).

    biaaa je offline (nepripojený) biaaa

    biaaa
    Skus napriklad edebečku ta je pomerne dobre aktualizovana (priebezne raz rocne) da sa tam objednat CD.

    reozo je offline (nepripojený) reozo

    reozo
    Dakujem za odpovede, a hlavne dakujem Richardovi za to ze ma nevymazal a nezrusil mi ucet!
    EDB - je tam databaza 56000 firiem, ale z tej oblasti co potrebujem tak je tam toho dost malo. Ak by vas este nieco napadlo dajte vediet!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.