Zavrieť

Porady

čo s mrkvou?

knihomol I. stupňa
Ahoj všetci. Pomôžte, čo s mrkvou. Toho roku sa nám urodilo neúrekom a čo je najhoršie, strašne velikánske. Pri vyberaní sa nám veľa polámalo a je mi ľúto ich vyhadzovať. Keby ste niekto vedeli dobrý recept aj na detskú výživu s mrkvou alebo džús, alebo hocičo iné
Naposledy upravil bezradná : 11.10.06 at 09:30 Dôvod: kozmetické úpravy
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Mrkvový džús

Ingrediencie

1 kg mrkvy, 1/2 kg kryštálového cukru, 2 l vody
Postup prípravy

Spolu uvariť a rozmixovať.
Zmiešať so sirupom (pomaranč-oranž, citrón...), 1 lyžičkou kyseliny citrónovej a 8 litrami vody. Uložiť do skla a chladu.

Ešte jeden :

Mrkvový džús

Potrebujeme: 400 g mrkvy, šupka z dvoch pomarančov, 1 hroznový sirup alebo oranž, 1/2 lemonitu, 150 g kryštálového cukru
Ako na to:
Mrkvu očistíme, pokrájame na plátky, šupku z pomarančov dobre poumývame kefkou v teplej vode a dáme variť do 1 1/2 l vody. Keď je mrkva a šupka z pomarančov mäkká, necháme ich vychladnúť a potom ich spolu vymixujeme. Zvlášť prevaríme 7 1/2 l vody s hroznovým cukrom a lemonitom. Pripravené obidve tekutiny spojíme, premiešame a nalejeme do fliaš. Dobre uzavrieme a necháme vychladnúť. Celkove dostaneme 10 l mrkvového džúsu výbornej chuti.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja skladujem mrkvu v mraznicke ako polotovar - pokrajanu na kococky, na kusky (do polievky) alebo postruhanu na pripravu mrkvovo-jablkoveho salatu. Ziadne ine skladovanie sa mi neosvedcilo.
0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

Celkom Ti závidím, lebo mne sa tohto roku urodili len také "cverny", ale prispejem receptom na mrkvové šatôčky.

50 Dg polohrubej múky,
1 Hera,
25 Dg strúhanej mrkvy,
1 prášok do pečiva,

Zmiesiť spolu a nechať odpočívať v chlade 10-15 min. Potom vyvaľkať na hrúbku asi 1/2 cm, pokrájať na štvorčeky (asi 6x6 cm), do stredu dať trochu slivkového lekváru, a preložiť na polovicu. Poukladať na nevymastený plech a upiecť v stredne vyhriatej rúre do ružova. Ešte teplé obaľovať v práškovom a vanilkovom cukre (zmiešať 1 vanilkový cukor a asi 5-10 Dg práškového).
Naposledy upravil Ľuba : 15.10.06 at 06:27
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Mrkvový džem s medom
½ kg strúhanej mrkvy, ½ kg medu, šťava z 2 citrónov, 2 vanilk. cukry, 2 hrušky
Do varu privedieme všetky ingrediencie okrem hrušiek. Varíme cca 40 minút na slabšom plameni. Necháme vychladnúť a rozmixujeme. Olúpané hrušky pokrájame na tenučké plátky. Pridáme do uvareného pyré a privedieme k varu. Pomaly varíme cca 20 minút. Horúci džem plníme do fliaš, uzavrieme a otočíme dnom hore a necháme vychladnúť.

Výživa jablkovo-mrkvová
3 kg olúpaných jabĺk, 1 kg mrkvy, 300 g cukru (môžeme si prispôsobiť svojej chuti), 1 lyžica kyseliny citrónovej
Jablká a mrkvu podusíme do mäkka, pridáme cukor a kyselinu, rozmixujeme, plníme do fľaštičiek, sterilizujeme cca 20 minút pri 80 °C.

Mrkvové šatôčky
250 g masla, 400 g polohr. múky, 280 g postrúhanej surovej mrkvy, 1 vajce, 1 VC, 1 PDP, pikantný lekvár
Zo všetkých surovín vypracovať cesto, dať ho na chvíľu odpočinúť do chladu. Robíme šatôčky plnené lekvárom, potrieme rozšľahaným žĺtkom v mlieku a pečieme doružova. Posypeme prášk. cukrom.

Poznámka: Prvé 2 recepty nemám odskúšané. Šatôčky robím často. Sú veľmi dobré a od mrkvy majú krásnu farbu.

0 0
kika1 kika1

kika1 je offline (nepripojený) kika1

DanielaSĽ
Mrkvový džús

Ingrediencie

1 kg mrkvy, 1/2 kg kryštálového cukru, 2 l vody
Postup prípravy

Spolu uvariť a rozmixovať.
Zmiešať so sirupom (pomaranč-oranž, citrón...), 1 lyžičkou kyseliny citrónovej a 8 litrami vody. Uložiť do skla a chladu.

Ešte jeden :

Mrkvový džús

Potrebujeme: 400 g mrkvy, šupka z dvoch pomarančov, 1 hroznový sirup alebo oranž, 1/2 lemonitu, 150 g kryštálového cukru
Ako na to:
Mrkvu očistíme, pokrájame na plátky, šupku z pomarančov dobre poumývame kefkou v teplej vode a dáme variť do 1 1/2 l vody. Keď je mrkva a šupka z pomarančov mäkká, necháme ich vychladnúť a potom ich spolu vymixujeme. Zvlášť prevaríme 7 1/2 l vody s hroznovým cukrom a lemonitom. Pripravené obidve tekutiny spojíme, premiešame a nalejeme do fliaš. Dobre uzavrieme a necháme vychladnúť. Celkove dostaneme 10 l mrkvového džúsu výbornej chuti.
K tej šupke z pomarančov. Ja som robila tak isto džús, kde som varila šupku z pomarančov. I keď som ju vydrhla s kefkou a snažila som sa, bohužiaľ horkastá chuť bola cítiť. Viac som ho takto nerobila. Varila som ho len z ošúpaných pomarančov a mrkvy. Tak bol chutnejší.
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Dievčatá ďakujem pekne za recepty, presne to som potrebovala. Už je všetko skopírované a teraz hor sa do roboty. Tie šatočky vyskúšam ešte dnes a ostatné až cez víkend.
0 0
Libor4 Libor4

Libor4 je offline (nepripojený) Libor4

Ak mám veľa mrkvy, po očistení ju dám do pohárov spolu s karfiolom, zalejem nálevom ako na uhorky a sterilizujem. Nielen že to pekne vyzerá, ale je to veľmi chutné ako príloha. (Potvrdené viacerými "ochutnávačkami"...Pýtali si aj recept )).
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

Výborná je aj zeleninová zmes so soľou. Na mäsovom mlynčeku zomeliem 5 kg zeleniny, zmiešam s 1 kg soli, dobre premiešam a plním do pohárikov od horčice, alebo tatarskej. Nesterilizuje sa. Zeleninu dávam v pomere asi 2,5 kg mrkvy, a zbytok petržlen, zeler, kaleráb, karfiol, zelená paprika, cibuľa a vňať petržlenová a zelerová. Je to výborné do polievok a pod mäso. Jedlo je potrebné menej soliť. Mám to odskúšané a vydrží to aj dva roky a určite sa nepokazí.
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

A este - nakrajat na kocky a zasterilizovat bud v slanom naleve alebo v sladkokyslom a mas polotovar do polievok alebo salatov.
Ku karfiolu a mrkve nezabudni pridat aj cibulku - malu alebo nakrajanu na kolieska. Je to mnam........:p:p:p:p:p
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Dnes som doobeda piekla tie šatôčky a boli výborné, škoda len, že sa nepripravujú tak rýchlo ako sa jedia.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Som rada, že Ti chutili a tá príprava nie je až taká náročná, však? Majú peknú farbu a aj nejaký ten vitamín po upečení v nich zostane.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Marína
Som rada, že Ti chutili a tá príprava nie je až taká náročná, však? Majú peknú farbu a aj nejaký ten vitamín po upečení v nich zostane.

To teda chutili a recept skutočne patrí medzi tie rýchlejšie a jednoduchšie, zaradím si ho medzi obľúbené, iste sa mi podarí nakaziť nim celú veľkú familiu.
0 0
Babe Babe

Babe je offline (nepripojený) Babe

Tak tu je receptík na Arménsky šalátik
Nastrúhame si mrkvu na jemnom strúhadle. Pridáme štipku soli, majonézu, zopár strúčikov cesnaku a trošku korenia. Všetko necháme odležať, schladiť a ideálne šalátik chutí na toastoch.
Dobrú chuť.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Mrkvový šalát s orechami
Ingrediencie: 300 g mrkvy, 100 g orechov, 100 g jabĺk, 50 g šľahačkovej smotany, cukor, šťavu z citróna


Mrkvový šalát s chrenom
Ingrediencie: 2 väčšie mrkvy, 1 jablko, 100 g chrenu, šťava z 1 citróna, soľ, práškový cukor, posekané orechy



Mrkvový šalát s banánmi
Ingrediencie: 300 g mrkvy, 150 g banánov, práškový cukor, šťava z 1 citróna, 2 lyžice kyslej smotany alebo biely jogurt, štipka soli



Mrkvovo syrová nátierka
Ingrediencie: 2 väčšie mrkvy, 100 g postrúhaného syra, 200 ml majolky alebo bieleho jogurta, 3 lyžice tatárskej omáčky, 3 strúčiky cesnaku, soľ



Mrkvovníky
Ingrediencie: 200 g strúhanej mrkvy, 300 g polohrubej múky, 200 g margarínu, štipka soli, 1/2 balíka prášku do pečiva
0 0
ex ex

ex je offline (nepripojený) ex

...a kto to chce ľahšie, namiesto majonézy dá na 1/2 kg mrkvy 1 kyslú smotanu. Výborný je aj napr. v rámci letného grilovania k akémukoľvek mäsu.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

http://mojerecepty.sk/zavarana-mrkva.html
http://kuchar.mojerecepty.sk/2009/06...n-starej-mamy/
http://kuchar.mojerecepty.sk/tag/mrkva/ , mne chutili mrkvove guločky ,taký kolač,ale neviem kde sa my stratil recept.
0 0
Zewa Zewa

Zewa je offline (nepripojený) Zewa

bezradná Pozri príspevok
Ahoj všetci. Pomôžte, čo s mrkvou. Toho roku sa nám urodilo neúrekom a čo je najhoršie, strašne velikánske. Pri vyberaní sa nám veľa polámalo a je mi ľúto ich vyhadzovať. Keby ste niekto vedeli dobrý recept aj na detskú výživu s mrkvou alebo džús, alebo hocičo iné
ak mas spolu s mrkvou aj kapustu, mozes mrkvu pridat do kvasenej kapusty...davame ju spolu s jablkami a cibulou do sudkov....mrkvu treba dobre ocistit, ak je hrubsia aj prekrojit pozdlzne na polovicku alebo stvrtku...skvasi spolu s kapustou a jablkami ...mozes vytvorit niekolko vrstiev mrkvy v sude...vzdy vrstva kapusty naspodok, potom daj mrkvu, zas kapustu, potom jablka, potom kapustu, potom cibulu, potom zas kapustu a zas mrkvu....hrubka vrstiev podla mnozstva zeleniny....kapustna vrstva ma hrubku cca 3-5cm po utlaceni....nezabudnit pridat sol, koreniny - ako ked robis kapustu na kvasenie... vsetko musi byt dobre utlacene a treba odoberat prebytocnu vodu a nakoniec uzavriet sudok, aby prebehlo kvasenie a nie hnitie... je to chutna a zdrava priloha k jedlam....inac mrkva sa da aj grilovat a zapekat na slano, pripadne spolu s kuskami masa, alebo inej zeleniny - baklazan, patizon, cukety...staci potierat vyvarom - bujonom a podavat so zemiakmi ako hlavne jedlo... dobru chut
0 0
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

Najjednoduchšie a najzdravšie je mrkvu odšťavovať, do pohára 2-3 kvapky olivového oleja. Vždy čerstvú a pije celá rodina.
0 0
u.erika u.erika

u.erika je offline (nepripojený) u.erika

matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac
Ja už roky zaváram mrkvu a petržlen, hrášok, zelenú fazuľku, karfiol, zeler...
Očistenú zeleninu dám do pohárov, pridám soľ a vodu. Uzatvorené flaše, dám do hrnca, a zasterilizujem ich dva a pol hodiny. Podklad na zeleninovú polievku je hotová. Keď si chcem spraviť polievku, mám ju raz dva hotové.
Zvikla som spraviť spolu hráškovú, so zel. fazuľkami, karfiolovú ..., ale aj zvlášť, len zelený hrášok, zel. fazuľku, mrkvu petržlen, zeler.
Je to výborné. Zelenina ako čerstvá. Za 20 minút je hotová polievka, a má oveľa lepšiu chuť ako zo zmrazenej zeleniny. Mrkva je najlepšia, keď ju ešte netreba ošupať, len dobre očistiť.
na 7dl-vú flašu - 1 polievková lyžica soli
na 3dl-vú flašu - 1 kávová lyžica soli
Mrkvu s petržlenom robím každý rok, do slepačej, holubovej a mäsovej polievky ju dávam až, keď je mäso už uvarené.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Veľké a šťavnaté mrkvy sú vhodné do odšťavovača.

Mrkva - jablko
- pomaranč
- hruška a citrón
- kapusta

atď

ako už bolo uvedené s kvapkou oleja
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať