Zavrieť

Porady

Správne sedenie - spinalis

Vážení poraďáci, počuli ste niekto o týchto stoličkách? Prípadne máte s nimi aj skúsenost? rada by som poznala teda váš názor a skúsenosti, lebo mám problémy s chrbticou. : http://www.spinalis.sk/index.php
Usporiadat
Téma je uzavretá.
beatad beatad

beatad je offline (nepripojený) beatad

Ja už rozmýšľam rok nad jej zakúpením. Mňa tiež často bolieva chrbtica od ustavičného sedenia. Skušala som na nej sedieť v predajni Soravia v Blave, no z päť minutovej skúsenosti neviem urobiť dostatočný úsudok o jej účinku. Predavačka mi vravela, že trvá asi 2 týždne kým si človek zvykne na nej sedieť, ale potom je to super. Aj ja by som sa chcela s niekým poradiť, kto už túto stoličku odskúšal, lebo vyhodiť cca 20.000,- Sk za kus nábytku ktorý nebudem používať je drahý špás.
Tiež som rozmýšľala o zakúpení tejto stoličky pre môjho 6 ročného syna. No zatiaľ som sa nerozhodla.
Ak je niekto kto vie poradiť, prosím ozvyte sa.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

No Muška bude vedieť
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

bepo
No Muška bude vedieť
Plesni si
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

beatad
Ja už rozmýšľam rok nad jej zakúpením. Mňa tiež často bolieva chrbtica od ustavičného sedenia. Skušala som na nej sedieť v predajni Soravia v Blave, no z päť minutovej skúsenosti neviem urobiť dostatočný úsudok o jej účinku. Predavačka mi vravela, že trvá asi 2 týždne kým si človek zvykne na nej sedieť, ale potom je to super. Aj ja by som sa chcela s niekým poradiť, kto už túto stoličku odskúšal, lebo vyhodiť cca 20.000,- Sk za kus nábytku ktorý nebudem používať je drahý špás.
Tiež som rozmýšľala o zakúpení tejto stoličky pre môjho 6 ročného syna. No zatiaľ som sa nerozhodla.
Ak je niekto kto vie poradiť, prosím ozvyte sa.
Beatka, to si Bepo robí srandu z mojej stoličky, lebo presne takto sa mi kývala /ale to bolo tým, že bola pokazená/

Ale náhodou to bolo fajn, mám veľký stôl, všetko čo som chcela dočiahnúť po bokoch - tak som dočiahla, len som musela dávať pozor, aby ma to úplne nevyklopilo.

Škoda, že som nevedela o tejto stoličky , určite by som nad ňou uvažovala, ale práve predvčerom som si zakúpila klasické kreslo.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
tonkat
Vážení poraďáci, počuli ste niekto o týchto stoličkách? Prípadne máte s nimi aj skúsenost? rada by som poznala teda váš názor a skúsenosti, lebo mám problémy s chrbticou. : http://www.spinalis.sk/index.php
ľudkovia veď som TUUUU, kontaktujte ma cez SS, nechcem robiť reklamu ! - len málinko - distribujeme ich! :p

pozri link: http://www.porada.sk/t36221-deta-spol-s-ro.html
Naposledy upravil sway : 19.11.06 at 13:39
0 0
puff puff

puff je offline (nepripojený) puff

Ahojte, používam už 3 roky dynamickú podložku na sedenie a má to podobné účinky - teda, že sa na tom človek stále hýbe a tak nazaťažuje jednostranne chrbát... Je to podobné ako na fitlopte. Ale treba to striedať, nie stále na tom sedieť. Na stále sedenie existujú ešte klinové, takú má priateľ a sedí sa na nej ako v bavlnke...Odporúčam, a je to lacnejšie ako dynamická stolička a ešte k tomu sa to dá aj prenášať...
1 0
danse danse

danse je offline (nepripojený) danse

Ja som si nedavno kupila tiez dynamicku podlozku ale PLUS a mne sa velmi paci. Da sa pouzit aj na "dynamicke" ale aj na normalne sedenie. Nie je to "smejd" je to znackovy vyrobok. Neprehanam, je naozaj dobra a stoji okolo 1000 Sk. Neviem, ci to tu mozem takto zavesit, ale tu som si ju kupila na http://www.pomocky.sk . Mam ju v praci, ale niekedy si ju beriem cez vikend aj domov, ked viem, ze budem vela sediet pri PC. Nehovorim, ze je to zazrak, ja samozrejme aj cvicim, aby som si odlahcila chrbat a spevnila svalstvo, ale pri tom nasom vecnom sedeni v praci mi to pomaha, co som bola naozaj prekvapena.
1 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Muška Pozri príspevok
Beatka, to si Bepo robí srandu z mojej stoličky, lebo presne takto sa mi kývala /ale to bolo tým, že bola pokazená/

Ale náhodou to bolo fajn, mám veľký stôl, všetko čo som chcela dočiahnúť po bokoch - tak som dočiahla, len som musela dávať pozor, aby ma to úplne nevyklopilo.

Škoda, že som nevedela o tejto stoličky , určite by som nad ňou uvažovala, ale práve predvčerom som si zakúpila klasické kreslo.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

tonkat Pozri príspevok
Vážení poraďáci, počuli ste niekto o týchto stoličkách? Prípadne máte s nimi aj skúsenost? rada by som poznala teda váš názor a skúsenosti, lebo mám problémy s chrbticou. : http://www.spinalis.sk/index.php
Priamo od odborníkov, ktorí sa zaoberajú s problémami chrbtice mám potvrdené, že je dobrá. Majú ju aj u seba na pracovisku. Párkrát som odskúšala, je pravda, že najprv si treba zvyknúť, aby človek event. nedopadol ako Muška, keby sa moc nahla /ale ide len o pocit/...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Mne sa zatial osvedcilo sedenie "fit lopta", uz padnem asi iba raz za den, lebo pri postaveni sa potknem o mojho havina, ktory so mnou pracuje
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

NO ja som kvôli tejto stoličke išla na výstavu aby som si ju mohla vyskúšať. Len ide o to že je fakt dosť drahá. Sedelo sa na nej dobre. Fit loptu som skúšala až nakoniec skončila v kúte le bo som na nej nevedela sedieť. Ja som sa už snažila zistiť či sa náhodou ešte nevyrábajú tie stoličky čo sa na nich akoby kľači. Len som nič nenašla a práve pri tomto hľadaní som naďabila na spinalis. Dožvie, možno je fakt dobrá. Poviem pravdu, počkám si na názory tu na porade, aké máte na ňu.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
sway Pozri príspevok
ľudkovia veď som TUUUU, kontaktujte ma cez SS, nechcem robiť reklamu ! - len málinko - distribujeme ich! :p

pozri link: http://www.porada.sk/t36221-deta-spol-s-ro.html
Tak toto už neplatí, nedá sa mi vymazať tento môj príspevok, neviem prečo.....

už majú samostatné zastúpenie..... na www.spinalis.sk

Ale aj napriek tomu pridám svoju skúsenosť, ja ju mám aj, manžel už 3 roky, môžem povedať, že som mala strašné problémy s krížami a zvykla som si na toto "iné" sedenie a som spokojná, kríže ma fakt už nebolia.
A len na okraj stoličky sú dobrej kvality, stále sú ako nové. Podľa mňa je to dobrá investícia.
Šetríme na sebe a potom sme krivé a slepé, ja som si už povedala, že nebudem, kúpila som si nový monitor a : vidím !
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Sway, keď si teda "od fachu", poraď aký je rozdiel medzi jednotlivými typmi tých stoličiek. Lebo na stránke ponúkajú asi 6-7 druhov. Vážne o nej uvažujem, ale potrebovala by som viacej informácii. Díky.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
tonkat Pozri príspevok
Sway, keď si teda "od fachu", poraď aký je rozdiel medzi jednotlivými typmi tých stoličiek. Lebo na stránke ponúkajú asi 6-7 druhov. Vážne o nej uvažujem, ale potrebovala by som viacej informácii. Díky.
klasik - je menšia stolička - na malú ritku, tú má môj muž , je do menších priestorov,
hacker, apolo, navigator - rozdiel len v dizajne, ja mám navigator - je väčší sedák, stolička má vysokú opierku chrbta - fajn
spider - zvláštne sieťkové prevedenie (aj Hacker)- tiež otázka dizajnu, mne osobne sedia viac tie klasické prevedenia - vec vkusu
pilot - komfortná, supér stolička - len tá cena, je krásna masívna
smart - na žehlenie bomba , ale nie fajn, do mini priestorov a pre takých čo sa nemusia opierať - na mňa by to už nebolo...
dent - jasné - dent

Všetky majú vlastne rovnakú funkciu, je možnosť výberu mnohých farieb, ja mám pomarančovú a fakt aj po rokoch je stále krásna, v podstate ide len o prevedenie - ja osobne odporúčam klasik a tie z radu kde je navigator.
Pri výbere si pozri rozmery - v tom sú rozdiely a porovnaj si s tou čo máš doma, nech máš predstavu asi koľko miesta zaberie.
Tak vyberaj, neobanuješ za to ručím
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Ďakujem ti, bolo to fakt vyčerpávajúce. Už len s buksou do obchodu.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

sway Pozri príspevok
...
Ale aj napriek tomu pridám svoju skúsenosť, ja ju mám aj, manžel už 3 roky, môžem povedať, že som mala strašné problémy s krížami a zvykla som si na toto "iné" sedenie a som spokojná, kríže ma fakt už nebolia. ...
sway, a robila si pre kríže aj niečo iné, alebo stačila LEN výmena stoličky?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

A ja staleKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  fit.gif
Zobrazení: 296
Veľkosť:  16.7 KBJ
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Heni Pozri príspevok
sway, a robila si pre kríže aj niečo iné, alebo stačila LEN výmena stoličky?
to nestíham..... stolička pomohla.
0 0
StanS StanS

StanS je offline (nepripojený) StanS

A co tak porovnat dynamicku stolicku na pruzine s unikatnym produktom-staticka stolicka asana s patentom pre EU,USA,JPN? Garantuju 3 roky zaruku, 24hod.sedenie. Pomaha pri bolestiach kostrce, krizov, chrbtice, heroidy, prostata. Skuste hladat na ceskom najznamejsom vyhladavaci: zidle-asana,hemeroidy,zdravé sezení,dlouhodobe sezeni. Jednoducho ta stolicka je jedinecna
1 0
agromaster agromaster

agromaster je offline (nepripojený) agromaster

internet marketer
Ano kazdy chyropraktik na Slovensku ju bude chvalit, lebo moja susedka je doktorka a tiez ju dostala od tej firmy do svojej ordinacie uplne zadarmo....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať