Zavrieť

Porady

črevná chrípka??

zdravím.mám menší problém a chcela by som radu odborníka ak by sa dalo.predvčerom ráno som sa zobudila na neznesitelné krče cca od pluc dole ku žaludku,ked ma to chyti mam slzy v očiach,mám stále hnačku, v jednej chvíli mam zimomriavky a hned na to mi je horúco..k lekárovi nemôžem ísť,som len týžden v novej robote nemôžem si dovoliť hned PNku.jedna sestra mi odporučila prášok menom smecta.zatial mi to vôbec nepomáha,poradte prosím čo mám robiť alebo kupiť aby mi bolo lepšie.to mi je jasné že treba držať diétu,prosím napíšte..
Usporiadat
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

dytka1
zdravím.mám menší problém a chcela by som radu odborníka ak by sa dalo.predvčerom ráno som sa zobudila na neznesitelné krče cca od pluc dole ku žaludku,ked ma to chyti mam slzy v očiach,mám stále hnačku, v jednej chvíli mam zimomriavky a hned na to mi je horúco..k lekárovi nemôžem ísť,som len týžden v novej robote nemôžem si dovoliť hned PNku.jedna sestra mi odporučila prášok menom smecta.zatial mi to vôbec nepomáha,poradte prosím čo mám robiť alebo kupiť aby mi bolo lepšie.to mi je jasné že treba držať diétu,prosím napíšte..
Samozrejme najlepšie zájsť lekárovi. V takýchto prípadoch pomáha liek Endiaron....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Skús tú Smectu...píšu, že 2-3 sáčky denne.....Mali sme celá rodina virózu (vracanie+hnačky) minulý týždeň...tá Smecta (u nás stačil 1 sáčok) fakt zabrala ...diéta = zemiaky, čierny čaj s trošičkou cukru, šípkový čaj, ryža s mrkvou, slané keksy, sucháre, minerálka Fatra.....
0 0
dytka1 dytka1

dytka1 je offline (nepripojený) dytka1

smecta mi vôbec nepomáha a dala som si už viackrat, a krče pretrvavaju
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
koňak ? ...len potom žiadne lieky...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dytka,na detskom oddelení dávali deťom Coca colu s minerálkou riedenú,moc neverím,ale skús. Poškodiť Ti to určite nemôže.
A prikláňam sa aj k rade od jess ,ak máš biely alkohol daj doň trochu mletého korenia -rozmiešaj a vypi - recept starých materí.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Nám pomáha Endiaron.Aj koňak s ďumbierom- do pol deci lyžičku prášku, diéta- piškóty, rožky, čierny čaj. Ale lekár by bol asi najlepší,nejde o PN, aspoň predpíše lieky.Čo keď je to dačo, čo babskými receptami len viac podráždiš?
0 0
fajnovka fajnovka

fajnovka je offline (nepripojený) fajnovka

Ahoj
u nás to deti donesú dosť často zo školky - pre deti máme hylak pre nás dospelákov Alfigen, ked je horučka tak pridám Brufenovy sirup.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
s tou coca colou + banán + ryža ....mne to už viac krát zabralo
ale musí byť coca cola..
- tá smecta tiež väčšinou zaberie...
ale keďže máš kŕče...treba ísť asi čo najskôr k lekárovi...
na pohotovosť môžeš ísť aj dnes...a do zajtra môžeš byť teoreticky fit
pn-ku si vziať nemusíš ale lieky by ti už určite zabrali
treba hlavne veľa tekutín piť
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Endiaron je na hnačky. Odporúčam aj niečo s makom, banán, čučoredkový kompót, čierny čaj podľa možnosti nesladený, z bylinkových na ukľudnenie vnútorného prostredia je dobrý repíkový. Ale, ak máš kŕče, doporučujem
návštevu na pohotovosti. Možno by ti pichli nejakú injekciu proti kŕčom. Ináč lekári na kŕče hladkých svalov predpisujú Algifen kvapky. Pomáhajú, ale odporúčam ozaj radšej pohotovosť. Možno by si sa do zajtra aspoň ako-tak spamätala. Vieš si predstaviť, že každú minútu budeš myslieť zajtra v práci na to, že ti treba niekam odbehnúť?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
dytka1
zdravím.mám menší problém a chcela by som radu odborníka ak by sa dalo.predvčerom ráno som sa zobudila na neznesitelné krče cca od pluc dole ku žaludku,ked ma to chyti mam slzy v očiach,mám stále hnačku, v jednej chvíli mam zimomriavky a hned na to mi je horúco..k lekárovi nemôžem ísť,som len týžden v novej robote nemôžem si dovoliť hned PNku.jedna sestra mi odporučila prášok menom smecta.zatial mi to vôbec nepomáha,poradte prosím čo mám robiť alebo kupiť aby mi bolo lepšie.to mi je jasné že treba držať diétu,prosím napíšte..
Pokiaľ si nelahneš do postele a nevyležíš to, tak dopadneš ako ja, a budeš v posteli dva týždne. Je to vírusové ochorenie. Nepodceňuj to.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Ešte doplním, bublinkové veci by som na črevá vôbec neodporúčala, môžu vyvolať nadúvanie a kolikové bolesti.
0 0
ata111 ata111

ata111 je offline (nepripojený) ata111

Dytka ako? Pomohlo niečo?
0 0
dytka1 dytka1

dytka1 je offline (nepripojený) dytka1

no ono to neako začalo prechádzať...kúpila som si tu smectu,aj nejaký čajík na žaludok a pomohlo to,už mi je ovela lepšie..na pohotovosti som nebola,ale snád ma to už nechyti..dakujem veľmo pekne za rady fakt si to cením:p
0 0
dytka1 dytka1

dytka1 je offline (nepripojený) dytka1

kalkulka
Endiaron je na hnačky. Odporúčam aj niečo s makom, banán, čučoredkový kompót, čierny čaj podľa možnosti nesladený, z bylinkových na ukľudnenie vnútorného prostredia je dobrý repíkový. Ale, ak máš kŕče, doporučujem
návštevu na pohotovosti. Možno by ti pichli nejakú injekciu proti kŕčom. Ináč lekári na kŕče hladkých svalov predpisujú Algifen kvapky. Pomáhajú, ale odporúčam ozaj radšej pohotovosť. Možno by si sa do zajtra aspoň ako-tak spamätala. Vieš si predstaviť, že každú minútu budeš myslieť zajtra v práci na to, že ti treba niekam odbehnúť?
no to s makom nie je dobrý nápad,ja mám dosť citlivy žaludok,z všeločoho ma prehána a mak je kalamita,to mám potom ešte väčšie krče,tak mak som uplne vyradila z môjho jedálnička
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
To vieš, čo pomáha jednému, nemusí práve tebe. Každý pozná svoj organizmus najlepšie. Ja som sa iba snažila pomôcť zo svojích skúseností a skúseností svojho okolia. Ty najlepšie vieš, čo môžeš a čo nie. Ale som rada, že ti to prešlo. Tak prajem veľa pevného zdravia, nech ťa takéto vírusy obchádzajú naďaleko.
0 0
Lilianuska Lilianuska

Lilianuska je offline (nepripojený) Lilianuska

Mám podobný problém... tiež ma chytila črevná chrípka, ale pri kútikoch očí(nosa) mám fiaľové fľaky.... ako malé monokle. Neviete mi niekto poradiť, z čoho to môže byť? či to je z toho vírusu alebo to súvisí s niečím iným??? ďakujem veeeľmi za každú pomoc. Pa
0 0
Lilianuska Lilianuska

Lilianuska je offline (nepripojený) Lilianuska

Ahoj... mam podobny problem, ale mne sa pri kutikoch oci(nosa) objavili fialove fliaciky(akoby maly monoklik). neviete mi niekto poradit, ci to moze byt z oslabeneho organizmu alebo to ma suvis s niecim inym??? Budem velmi vdacna za kazdu rano. Dakujem mooooc. pa
0 0
katarina53 katarina53

katarina53 je offline (nepripojený) katarina53

Myslím si, že ste dehydrovaná. Mali by ste si v lekárni kúpiť Kulíška alebo si zarobiť vlažnú vodu s troškou soli a vypiť. Najlepšie by podľa môjho názoru navštíviť pohotovosť. Tie fialové fľaky Vám možno zmiznú až po týždni.
Držím palce, aby sa všetko dobre skončilo a želám pevné zdravie.
0 0
Lilianuska Lilianuska

Lilianuska je offline (nepripojený) Lilianuska

Dakujem velmi pekne za radu
0 0
AlQex AlQex

AlQex je offline (nepripojený) AlQex

Ahojte! Na crevnu chripku odporucam dietu a liek s nazvom Hylak.Su to kvapky ktore sa podavaju 3 krat denne pre deti do 10 rokov 20-40 kvapiek pre nad 10 a dospelych 40-60.Dufam ze vam pomoze
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať