Zavrieť

Porady

architekt

dobry den, chceme si zariadit obyvacku a radi by sme poziadali o radu architekta, neviete nahodou, kolko stoja sluzby architekta?
dakujem
Usporiadat
Janinkaaa Janinkaaa

Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

Katicka neporadím ti, ale mňa by skôr zaujímalo, či nenájdem na internete zadarmo program ( demo verziu ), v akým programujú arcitekti.
Už toľko som sa prehrabovala v internete, ale bola som neúspešná.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

www.roomarranger.com
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

katicka
dobry den, chceme si zariadit obyvacku a radi by sme poziadali o radu architekta, neviete nahodou, kolko stoja sluzby architekta?
dakujem
Ak nevieš, čo s korunkami, tak kľudne si zožeň architekta. Radšej by som investovala do zariadenia, či prestavby. Mám hodne skúseností s tým, že architekt niečo navrhol, ale zrealizovateľné to moc nebolo.
0 0
Martina32 Martina32

Martina32 je offline (nepripojený) Martina32

katicka
dobry den, chceme si zariadit obyvacku a radi by sme poziadali o radu architekta, neviete nahodou, kolko stoja sluzby architekta?
dakujem
Služby architekta sa odvíjajú od nákladov napr. u teba na obývačku. Ked chceš obývačku za 200000 tak z toho určité percento, myslím že 20 percent, ale nie som si istá. Skús si to ešte overiť, ale tiež by som to nerobila, myslím že máš dosť fantázie a zariadiš si to pekne sama.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Najlepšie je zavolať priateľky na kávu a podľa ich nápadov a tvojej fantázii si zariadiť obývačku.
0 0
Abakita Abakita

Abakita je offline (nepripojený) Abakita

Najideálnejšie je zavolať si na pomoc architekta. Ak chcete , aby Vás to vyšlo čo najlacnejšie , oslovte študenta architektúry. Sú lacní ( pracujú za polovičné ceny) a dokonca dostanete návrhy v grafickom programe. Som študentka 4.roč architektúry v Brne a mám 2 ročnú prax s navrhovaním interierov aj projektov rodinných domov V prípade záujmu ma kontaktujte. Rada Vám ukážem portfólio mojích prác.
0 0
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

Abakita Pozri príspevok
Najideálnejšie je zavolať si na pomoc architekta. Ak chcete , aby Vás to vyšlo čo najlacnejšie , oslovte študenta architektúry. Sú lacní ( pracujú za polovičné ceny) a dokonca dostanete návrhy v grafickom programe. Som študentka 4.roč architektúry v Brne a mám 2 ročnú prax s navrhovaním interierov aj projektov rodinných domov V prípade záujmu ma kontaktujte. Rada Vám ukážem portfólio mojích prác.

tak 3. alebo 4.teho?
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

Poznam babu, co ma 25 rokov, robi design bytov a ma vlastne BMW X5, tak nech mi niekto nepovie, ze to robia lacno.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Podľa mojho názoru,každý človek si je sám najlepší architekt.Obývačka okrem vzhľadu plní aj iné účely,potom nemá význam,keď je síce pekná,ale neplní to,čo má.Sami najlepšie viete,čo tam chcete mať a ako to má slúžiť,vzhľad si urobíte tiež podľa vlastného vkusu,tak čo vám poradí architekt?Okrem provízie snáď vyženie ďalšie dukáty z vrecka,lebo teraz je toto a tamto in,cool,v mode a čo ja viem čo a vy zistíte veľmi rýchlo,že sa vám to nielen nepáči,ale nemáte ani to pohodlie,ktoré chcete.Ak ste nerozhodný,radšej (zas len podľa mňa) pozrite nejaké katalógy,prospekty,hotové obývačky,ale rozhodnutie urobte vy,nedávajte ho robiť iným.Im ide v prvom rade o zisk...Vot étot vsjo.
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

ciners Pozri príspevok
Poznam babu, co ma 25 rokov, robi design bytov a ma vlastne BMW X5, tak nech mi niekto nepovie, ze to robia lacno.
zrejme ale tiez nevyzera ako vrece zemiakov. poznam zeny co su blbe ako tago a tiez jazdia na luxusnych autach. A to ani nemusia robit architekturu
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
pekné známosti
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

alltracboy Pozri príspevok
zrejme ale tiez nevyzera ako vrece zemiakov. poznam zeny co su blbe ako tago a tiez jazdia na luxusnych autach. A to ani nemusia robit architekturu
Tak skareda prave tiez nie je
0 0
deli. deli.

deli. je offline (nepripojený) deli.

ciners Pozri príspevok
Tak skareda prave tiez nie je
... a nema deti .... o ktore by sa musela starat...
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

no a nakoniec z toho vyjde , ze je to asi taka casopisova dizajnerka, ako ked si nejaka baba kupi zrkadlovku a tvari sa ako fotografka. Pritom ma len dobreho "sponzora"
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

alltracboy Pozri príspevok
no a nakoniec z toho vyjde , ze je to asi taka casopisova dizajnerka, ako ked si nejaka baba kupi zrkadlovku a tvari sa ako fotografka. Pritom ma len dobreho "sponzora"

Tiez som si to myslel, no ma to za svoje, to mi vraveli aj ludia z jej okolia.
0 0
chandler chandler

chandler je offline (nepripojený) chandler

dizajner nezaraba na navrhu ale na tom ze dodava ten nabytok. a tam su celkom slusne provizie.
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

chcel som napisat, ze dnes som vybral architekta,
ale neprisiel na X3/5/6 takze mam ho zobrat?
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

day Pozri príspevok
chcel som napisat, ze dnes som vybral architekta,
ale neprisiel na X3/5/6 takze mam ho zobrat?
Ti na X5 su skor dizajneri, normalni architekti sa na takych karach nevozia
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

no ten co mi robil zakreslenie na pozemok prisel na novom 7ckovom BMW. a mal tak 25 rokov.
0 0
mexico mexico

mexico je offline (nepripojený) mexico

tak to ja mam asi "smolu" na architektov, jeden prisiel na starom megane a druha na felicii
asi to bude tym ze davali normalne ceny
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať