Zavrieť

Porady

antikvariát

Hľadám človeka, ktorému doma zavadzia kniha V.Mišíka Škola paličkovania. Rada by som ju kúpila.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    ......oceňujem založenie tejto témy, pokiaľ ju udržíme v medziach hobby

    myrtus, máš u mňa virtuálny bodík

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    myrtus
    Hľadám človeka, ktorému doma zavadzia kniha V.Mišíka Škola paličkovania. Rada by som ju kúpila.
    ja mám doma knihu slovenská paličkovaná čipka. Je tam aj stručná škola na začiatku. Zavadzať mi nezavadzia, ale už viem že k paličkovaniu sa určite nedostanem, ak máš záujem, pošlem ti ju rada.

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    myrtus
    Samozrejme, príde vhod aj táto. Je to od V-Géciovej -Komorovskej
    o.k. pošli adresu cez ss, ja pohľadám knihu

    PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

    PeterNR
    Ja by som rád kúpil knihy, po ktorých už dlho pátram - napr. staršie vydanie knihy R.U.R. od Karla Čapka, cestopisy Zikmunda a Hanzelku z putovania po Afrike, Amerikách a Ázii... Niektoré sa mi podarilo nájsť v antikvariátoch, ktoré som prelozil krížom-krážom, ale veľa mi ich ešte chýba.
    Poteším sa, ak by mal niekto tieto knihy na predaj.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Peter, skús sledovať tu http://www.antiqart.sk/ , či sa časom neobjaví kniha, ktorá Ťa zaujíma. Kúpim Ti ju a pošlem. Upozorňujem však, že ponuka kníh pravdepodobne nie je aktualizovaná každý deň.

    PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

    PeterNR
    Marína
    Peter, skús sledovať tu http://www.antiqart.sk/ , či sa časom neobjaví kniha, ktorá Ťa zaujíma. Kúpim Ti ju a pošlem. Upozorňujem však, že ponuka kníh pravdepodobne nie je aktualizovaná každý deň.
    Ďakujem za ponuku, si veľmi milá. Kukol som sa tam teraz, ale ništ. Dám si link do bookmarks, a budem ho sledovať. Pekný deň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.