Zavrieť

Porady

ako vytvoriť alias v Orange

Ahojte, prosím vás poradí mi niekto ako postupovať pri vytvorení nového aliasu v orange? Viem, že sa to nastavuje cez "môj asistent", ale čo ďalej , kde a ako? Ja som v týchto veciach úplne vedľa.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miro_c je offline (nepripojený) miro_c

    miro_c
    Správne, po prihlásení do Orangeportalu sa dajú nastaviť vlastné aliasy v časti Môj asistent, ďalej treba prejsť na Nastavenie a tam sú Aliasy. Po otvorení sa asi tak v strednej časti nachádzajú Vlastné aliasy. Tie sa vytvoria tak, že v spodnej časti je okienko, do ktorého sa vloží alias a stlačí sa Pridať. Aliasov môže byť viac a z nich sa potom vyberie predvolený, ktorý sa bude uvádzať pri vytváraní nových e-mailov. Pri vytvorení nového e-mailu sa potom dá v políčku Výber odosielateľa vybrať zo všetkých aliasov, ak nevyhovuje ten predvolený.

    renča1 je offline (nepripojený) renča1

    :-D renča1
    miro_c
    . Tie sa vytvoria tak, že v spodnej časti je okienko, do ktorého sa vloží alias a stlačí sa Pridať. .
    Ahoj, díky za radu. Presne toto čo si napísal som urobila, ale keď som dala pridať a uložiť, tak mi stále vypisuje, že nemám žiadny svoj vlastný alias vytvorený.

    miro_c je offline (nepripojený) miro_c

    miro_c
    renča1
    Ahoj, díky za radu. Presne toto čo si napísal som urobila, ale keď som dala pridať a uložiť, tak mi stále vypisuje, že nemám žiadny svoj vlastný alias vytvorený.
    A máš zriadené iba free konto na Orangeportaly? Ak áno, myslím, že vtedy tvorba aliasov nie je podporovaná. Ja mám zriadenú službu Orange Mini World (predplatených zopár MB na surfovanie aj cez mobil) a aliasy viem vytvárať. Po zriadení služby sa ako login prihlasujem mojím telefónnym číslom a schránka má základnú mailovú adresu na číslo, takže možnosť aliasov je nevyhnutná

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    miro_c
    A máš zriadené iba free konto na Orangeportaly? Ak áno, myslím, že vtedy tvorba aliasov nie je podporovaná. Ja mám zriadenú službu Orange Mini World (predplatených zopár MB na surfovanie aj cez mobil) a aliasy viem vytvárať. Po zriadení služby sa ako login prihlasujem mojím telefónnym číslom a schránka má základnú mailovú adresu na číslo, takže možnosť aliasov je nevyhnutná
    Reni,
    presne ako pisal miro_c, ak je to free na orange, tak
    si alias nevytvoris, jednoducho sa to neda
    ale je este jedna moznost, ked si zavedies
    na gmaili svoj vlastny ucet tak tam mas aj tuto moznost.
    Mozes ho pouzivat na odosielanie sprav zo svojich inych
    mailovych adries cize si zvolis ci budes odpovedat z rovnakej
    adresy na ktoru bola poslana alebo odpovedas z vychodzej
    adresy ktoru si zadas sama.
    Hadam to je napisane trosku zrozumitelne.
    Mas tam aj moznost notifikacie cez orange, ktoru ako
    som citala mas, takze ked ti pride na gmail sprava a
    ty si v nastaveni zadas odoslat kopiu z gmailu na orange,
    automaticky ti pride sms ze mas spravu, pokial si
    ju zase nastavis na orange. Po case si budes musiet
    na orange vycistit schranku nakolko nie je tak obsiahla
    ako 2gb gmail.

    Hadam toto Richard nebude brat ako reklamu na gmail, ale ako pomocku
    Naposledy upravil camelfly : 18.11.06 at 18:14

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    pozvanku na zalozenie gmailu uz mas Renka a uz viem ze ho aj pouzivas,
    takze vsetky ostatne nastavenia v nom ako potrebujes a ako vyuzijes vo svoj prospech a zlepsenie je na tebe

    ako vytvoriť alias v Orange

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.