Zavrieť

Porady

Formátovanie názvu novej témy

Chcela by som vedieť, ako pri zadávaní novej témy dosiahnem, aby bol jej názov tučným písmom a na začiatku mala takú kvačku. Môj názov je vždy iba obyčajný. Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Beata je offline (nepripojený) Beata

    Beata
    Máte na mysli tú kvačku, ktorá sa zobrazí vedľa témy, resp. príspevku? Tá slúži len k tomu, aby ste videli, ktorý príspevok je nový. Po prečítaní zmizne.

    A bold pri zadávaní novej témy sa nedá použiť. Aspoň ja som na to neprišla. Ak to je možné, Richard určite zareaguje a dá návod

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    hmm neviem čo ste presne myslela tou kvačkou, lebo ako vidno z názvu, ikonu si viete priradiť
    ak to bola tá kvačka (šípka), tak ona sa priradí automaticky a po prečítaní al. novom prihlásení zmizne.... je iba u nových tém, ale napr. pri zabrazení posledného príspevku vedľa názvu porady v tabuľke ostáva a pomocou tejto šípky sa dostanete na priamo na posledný príspevok.

    Názov je automaticky tučným v rámci príspevku a v zozname tém je tučný iba ak je nový... týmto zistíte po otvorení príslušnej porady, ktorá téma je nová.

    Prikladám obrázok na ktorom vidno rozdiely...
    Ak by ste mali k tomu ešte otázku napíšte.
    nove_prispevky_sipka.gif  

    zuzi je offline (nepripojený) zuzi

    také celkom obyčajné dievča, čo má rado účtovanie, ale dane nie... ...viac zuzi
    Vďaka za vysvetlenie. Zuzka

    Hanka je offline (nepripojený) Hanka

    Hanka
    Richard mam prosbu. Ked editujem prispevok, nevidim prispevky ostatnych dalo by sa to zmenit, alebo robim nieco zle? Dakujem

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Pri úprave príspevku nie je vidno príspevky ostatných...
    iba pri spracovaní odpovede... úprava predpokladá iba "malú" kozmetickú zmenu ku ktorej sa nepredpokladá nutný náhľad do ostatných príspevkov...

    Formátovanie názvu novej témy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.