Zavrieť

Porady

Výpadok Porady

admin
Dobrý deň,

ospravedlňujem sa všetkým za výpadok Porady. Chyba nastala u providera pri migrácii na nový server. Následne bola omylom spustená testovacia a neaktuálna verzia Porady (rovnako to bolo mimo môj dosah).

Momentálne je funkčná posledná aktuálna verzia a nie je potrebné sa nanovo registrovať a pod.

Ďakujem za pochopenie a trpezlivosť
Richard
Usporiadat
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Problemy boli, ked nas bolo prihlasenych vela a teraz, ked nas bolo malo, tak to tiez nefunguje? Mali by najst nejaky zlaty stred. Aj ja som zaznamenala asi pol hodinovy vypadok dnes doobeda.
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
pepsikova Pozri príspevok
...to je preto, že sem chodí všelijaká banda, zadáva nezmyselné témy,píše v jazyku inej hrudy,robí tu neporiadok a my aby sme to trpeli...myslím si ja!..už dosť dlho...
airin.nice Pozri príspevok
A ja sa jednoducho nemozem cely den dostat do "Draka" v teme Rocne zuctovanie dane-jednoducho som zablokovana...Snad hadam nie preto ked som sa ozvala, ze nemame aktualne materialy v predplatenej sluzbe ktora pomaly a isto ide naozaj dolu vodou.
Zistila som, ze v konecnom dosledku sa vzdy dozviem viac na "Porade" ako v predplatenom "Drakovi".
áno.....
pred pár rokmi to bola naozaj PORADA účtovníkov, teraz je to viac menej PORADA tiežúčtovníkov - diletantov. Česť výnimkám.
Mimochodom, účtovníci, prečo vlastne odpovedáte na dotazy typu " je vklad do podnikania zdaniteľný príjem?" Takúto otázku nepoloží účtovník.
Je síce pekné pomáhať, ale keď sa Vám pokazí auto, v servise ho opravia zadarmo? Dostanete zadarmo chlieb, šaty, pero, papier, zákony....?
3 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

Mám problémy s pripojením na poradu, tiež včera večer. Myslím, že je tak u viacerých, lebo je nás málo prihlásených....
2 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

aj ja som nemala doobeda zhruba 20-30 minútový výpadok
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...to je preto, že sem chodí všelijaká banda, zadáva nezmyselné témy,píše v jazyku inej hrudy,robí tu neporiadok a my aby sme to trpeli...myslím si ja!..už dosť dlho...
1 0
judy judy

judy je offline (nepripojený) judy

No chvála, uz som pokojnejsia. Porada je fakt navykova.

Vela zdaru a menej výpadkov.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Díky Richard...za znovuobnovenie porady!
Normálne som pociťovala absťák... a myslím si, že som nebola sama
Prajem nám Všetkým, aby porada nezažila už žiadne výpadky
0 0
Majus Majus

Majus je offline (nepripojený) Majus

holka
No teda, a ešte aký absťák Od rána sa snažím prihlásiť a NIČ!!! Už som chcela volať nášho správcu, že čo máme s internetom... Super, že to zase fičí.

Pekný deň všetkým
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Majus
No teda, a ešte aký absťák Od rána sa snažím prihlásiť a NIČ!!! Už som chcela volať nášho správcu, že čo máme s internetom... Super, že to zase fičí.

Pekný deň všetkým
To je dobré..že dnes...ale mne to už nešlo dva...alebo tri dni...to boli veru abstinenčné príznaky!!..no hrôza..už to nikdy nechcem zažiť...
0 0
Zaira Zaira

Zaira je offline (nepripojený) Zaira

No presne tak aj ja som sa pokúšala viackrát dostať na poradu a nič....už som sa zlakla že Vás nikdy neuvidím :-)
Chvalabohu že už to zase funguje...

Pekný deň...
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Jéj, veľmi sa teším. Konečne mám svoju drogu!
0 0
Katty Katty

Katty je offline (nepripojený) Katty

bacha na to čo píšete!!!!

...ešte Richarda zatvoria ako drogového dealera
0 0
Nella Nella

Nella je offline (nepripojený) Nella

Fungujúca porada - ako málo stačí k radosti. Je to fajn.
Prajem všetkým príjemný deň.
Nella
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Všetci máme určite obrovskú radosť, že to opäť funguje! Prajem pekný deň.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
... ešteže mám tel. čísla len na dve poraďáčky, lebo inak by som obvolala pol Slovenska, že čo sa do kelu stalo?
0 0
Martinková Martinková

Martinková je offline (nepripojený) Martinková

Dik Richard za obnovenie Porady, to bolo horšie, ako keď nemám kávu.
Bez kávy už vydržím, ale bez PORADY?
Betka Martinkova
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

... tiež som rozmýšľala, že kam mám volať, čo sa deje, ... skrátka panika
0 0
Jura Jura

Jura je offline (nepripojený) Jura

Ja som zazmetkovala a hneď som sa opäť zaregistrovala. To mi je podobné, ale už
som sa ukludnila a som rada, že sme opäť spolu na porade. Tak sa majte.
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Zuzka
... tiež som rozmýšľala, že kam mám volať, čo sa deje, ... skrátka panika
Ja som sa na chvíľu premiestnila na poradu cz, že či náhodou nie je niekto z Vás tam, stretla som sa s Katty, a aspoň som vedela, že nie som sama, kto je v bezvýchodiskovej situácii. Možno nabudúce /ale to nabudúce by sa už nemalo stať/ by sme si mohli písať na cz viacerí a nahradiť si na chvíľu sk.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Luba2
Ja som sa na chvíľu premiestnila na poradu cz, že či náhodou nie je niekto z Vás tam, stretla som sa s Katty, a aspoň som vedela, že nie som sama, kto je v bezvýchodiskovej situácii. Možno nabudúce /ale to nabudúce by sa už nemalo stať/ by sme si mohli písať na cz viacerí a nahradiť si na chvíľu sk.
Ľubka, aj som bola na porade.cz ale ako naschvál, nikto tam nebol. Takže tiež som nevedela, čo je s tou našou slovenskou poradou. Tak som sa kontaktovala cez mail na Silviku Hlinkovú, že Silvi??? To ale bolo mailov!!! Ale som rada, že už to je O.K.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať