Zavrieť

Porady

Blahoželanie RenáteK

Renátka k Tvojmu dnešnému sviatku Ti prajem veľa zdravia, šťastia , lásky a pohody a nech sa podarí v decembri to, čo si si naplánovala.
Naposledy upravil DanielaSL : 17.11.06 at 14:16
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Tiež sa pripájam so želaním zdravia, šťastia a veľa lásky všetkým Renatkám /renča1/
    Pekný deň...

    RenataK je offline (nepripojený) RenataK

    RenataK
    Ďakujem Vám všetkým za gratulácie, vieš Danielka, že som sa aj potrápila, čo mám na pláne v decembri, ale nakoniec som na to prišla. Je krásne mať priateľov okolo seba, ktorí si na vás spomenú. Ešte raz ďakujem a prajem aj ostatným mojím menovkyniam všetko najlepšie.

    renča1 je offline (nepripojený) renča1

    :-D renča1
    Aj ja ďakujem za blahoželanie a som rada že ste nezabudli. Zároveň sa tiež pripájem k blahoželniu.

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    Ďakujem... veľmi pekne... aj keď trošku s oneskorením želám tiež všetkým Renatkám hlavne veľa zdravíčka... a málo stresov

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    babenko1-Renátka prajem Ti veľa zdravia, šťastia a splnenie všetkých sníčkov k dnešným narodeninám.
    Naposledy upravil ALDA : 14.01.08 at 19:27

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Reni, k narodeninám Ti želám všetko najlepšie, zdravie, šťastie, porozumenie a veľa úspechov.

    Blahoželanie RenáteK

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.