Zavrieť

Porady

Nadmerné veľkosti

Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Poraďáci, pomóóóc, neviem, kde v Blave zohnať pánske pyžamo v nadmerných veľkostiach a potrebujem súrne do soboty zohnať aspoň XXXXL. Poraďte, ak viete...prosím. V bežných obchodoch už som bola a nič.Díky
Naposledy upravil Beba : 07.11.06 at 20:38
Usporiadat
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Nik nevie poradiť ?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ak ešte nie je zrušená a nie je to len dámska konfekcia, tak medzi trhoviskom a Karadžičovou smerom na Svätoplukovu bol onoho času obchod s nadmernými veľkosťami, či ešte existuje neviem, ale treba sa ísť pozrieť.
0 0
SlavkaF SlavkaF

SlavkaF je offline (nepripojený) SlavkaF

Ten obchod je na krizovatke Svatoplukova - Zahradnicka
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Vééééľmi pekne ďakujem, vedela som, že ma nenecháte v štichu.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
jedna molet predajna je na saratovskej...takmer na konečnej dostavníkov...a ja chodím oproti starému tescu
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Kde je to pri Tescu? Z ktorej strany? Molet líniu poznám a myslela som, že tam je len dámske, ale pozriem. Tá Svätoplukova je super nápad, existuje. Díky za každú radu, asi sa mi to zíde vedieť aj v budúcnosti.
Naposledy upravil Beba : 08.11.06 at 21:34
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

viem že budem trochu ale neviete mi prosím poradiť kde v BA sú aj tie klasické obchody s pánskymi pyžamami? Ešte stále sa tu poriadne nevyznám a potrebujem to tento týždeň ako darček... dík
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Monika , skús tu http://www.xxxlmoletlinia.sk/sezonna_kolekcia.aspx
0 0
sasha2 sasha2

sasha2 je offline (nepripojený) sasha2

zdravim
Vsimla som si ze mate problem s Panskym nadmernym Oblecenim.
Predajna je o ktorej viem na Tomášikovej 33 v Bratislavi je to ako bola stara Ikea pri Kuchajde. predajna sa vola Velkimuzi. maju aj internetovu stranku ktora je velmi pekne urobena www.velkimuzi.sk
A VAZNE ZA SKVELEEE CENY sama som bola prekvapenaa

Dufam ze som Vam pomohla
Naposledy upravil sasha2 : 12.12.07 at 12:39
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
sasha2 Pozri príspevok
zdravim
Vsimla som si ze mate problem s Panskym nadmernym Oblecenim.
Predajna je o ktorej viem na Tomášikovej 33 v Bratislavi je to ako bola stara Ikea pri Kuchajde. predajna sa vola Velkimuzi. maju aj internetovu stranku ktora je velmi pekne urobena www.velimuzi.sk
A VAZNE ZA SKVELEEE CENY sama som bola prekvapenaa

Dufam ze som Vam pomohla
Adresa je správne takto: www.velkimuzi.sk
0 0
riga riga

riga je offline (nepripojený) riga

sasha2 Pozri príspevok
zdravim
Vsimla som si ze mate problem s Panskym nadmernym Oblecenim.
Predajna je o ktorej viem na Tomášikovej 33 v Bratislavi je to ako bola stara Ikea pri Kuchajde. predajna sa vola Velkimuzi. maju aj internetovu stranku ktora je velmi pekne urobena www.velimuzi.sk
A VAZNE ZA SKVELEEE CENY sama som bola prekvapenaa

Dufam ze som Vam pomohla
Super tip! Pomohla si aj mne. So zháňaním XXLáčov mám vždy problémy
0 0
sasha2 sasha2

sasha2 je offline (nepripojený) sasha2

Rozalka Pozri príspevok
Adresa je správne takto: www.velkimuzi.sk
ano dakujem velmi pekne za upozornenie snad to nekomu pomoze a bude spokojny ja som velmi
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
sasha2 Pozri príspevok
ano dakujem velmi pekne za upozornenie snad to nekomu pomoze a bude spokojny ja som velmi
riga Pozri príspevok
Super tip! Pomohla si aj mne. So zháňaním XXLáčov mám vždy problémy
sasha2 Pozri príspevok
zdravim
Vsimla som si ze mate problem s Panskym nadmernym Oblecenim.
Predajna je o ktorej viem na Tomášikovej 33 v Bratislavi je to ako bola stara Ikea pri Kuchajde. predajna sa vola Velkimuzi. maju aj internetovu stranku ktora je velmi pekne urobena www.velkimuzi.sk
A VAZNE ZA SKVELEEE CENY sama som bola prekvapenaa

Dufam ze som Vam pomohla
no síce ohlasy sú pozitívne, ale otvorila som tú stránku, nie je na nej takmer nič, len akciové košele od 890 Sk......
ale adresu mám, ďakujem, snáď priamo v obchode to bude lepšie.

a túto adresu ohlásilo NOT FOUND....zrušená? Neviem.
0 0
sasha2 sasha2

sasha2 je offline (nepripojený) sasha2

Kejka treba im dat aj trosku casu. Ja sa tak trosku osobne poznam s majitelkou a upenlivo na tom pracuju. ale dneska som bola na tej stranke a maju tam zas nejake nove veci. Ale verim tomu ze ked sa prides pozriet osobne ze sa ti to bude pacit. Ja som tiez chodila na Svatoplukovu ale odkedy som si porovnala ceny tak tam uz ani nevkrocim!!!!Ale to sa musi kazdy presvedcit sam.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
no ja som len zareagovala, lebo reakcie boli skvelé.....akoby už boli už boli pripravení a zrejme nie sú......času im dám, ale bolo asi treba reagovať primerane....aj upozorniť, že sú začiatočníci, nová predajna, že to ešte nefunguje "na plné pecky"
Ani som tam "zatiaľ" nešla..
A mne veru košele za 890 Sk nepripadajú ako super ceny...samozrejme, ked ich muž používa "na doma".
Naposledy upravil KEJKA : 10.01.08 at 17:58
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

Musis ratat, ze nadmerne velkosti, je aj nadmerna spotreba materialu a ta sa musi zaratat.
0 0
sasha2 sasha2

sasha2 je offline (nepripojený) sasha2

KEJKA Pozri príspevok
no ja som len zareagovala, lebo rekacie boli skvelé.....akoby už boli už boli pripravení a zrejme nie sú......času im dám, ale bolo asi treba reagovať primerane....aj upozorniť, že sú začiatočníci, nová pedajna, že to ešte nefunguje "na plné pecky"
ani som tam "zatiaľ" nešla.
A mne veru košele za 890 Sk nepripadajú ako super ceny...samozrejme, ked ich muž používa "na doma".
hehhee moja reakcia mozno bola taka lebo u nas v rodine sme sa vsetci vytesovali ze konecne neco nove. Co sa tyka kosiel mno mozno keby si ich videla tak povies ze to je ina kvalita nieviem ale co maju obleky tak som videla aj o 2000Sk lacnejsie ako na Svatoplukovej (moj otec si tam kupil oblek)a to je si myslim dost velky peniaz. A ako hovorim vsetko chce cas aj s tou webkou mozno tam maju este nejake technicke problemy ktore oni nevedia ovplivnit a cakaju na druhych (firma co im robila stranku)Ale ja verim ze to bude SUPEER
Naposledy upravil sasha2 : 10.01.08 at 17:29
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
tina1 Pozri príspevok
Musis ratat, ze nadmerne velkosti, je aj nadmerna spotreba materialu a ta sa musi zaratat.
tak s tým nesúhlasím....čo také oblečenie pre 2-4 ročné deti? aká spotreba materiálu?
ale je to
0 0
seahorse seahorse

seahorse je offline (nepripojený) seahorse

Aj v Nitre je jedna špecializovaná predajňa na nadmerné pánske veľkosti. Nachádza sa kúsok od hlavnej autobusovej stanice. Na Polygone.
0 0
margitach margitach

margitach je offline (nepripojený) margitach

Dobrý deň.
Ja mám opačný problém, potrebujem zohnať pánsku košeľu s dlhým rukávom, veľkosť 36 so zapínaním na manžetové gombíky. Najlepšie v Trnave alebo Bratislave.
Prosím, viete mi niekto poradiť.
Ďakujem za každú odpoveď.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať