Zavrieť

Porady

Zubár ZA

Ahojte, rozširujem obľúbenu tému Vie niekto poradiť dobreho zubára v Žiline? Momentálne mám zubárku dobrú odborníčku ale na moj vkus moc nervóznu, a tak uvažujem o zmene. dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kathryn je offline (nepripojený) Kathryn

    Kathryn
    Máte niekto v Žiline, resp. blízkom okolí dobrého zubára pre deti ? Môže byť aj súkromný, hlavne hľadám niekoho citlivého a trpezlivého. Ďakujem.

    hiker je offline (nepripojený) hiker

    hiker
    Kathryn Pozri príspevok
    Máte niekto v Žiline, resp. blízkom okolí dobrého zubára pre deti ? Môže byť aj súkromný, hlavne hľadám niekoho citlivého a trpezlivého. Ďakujem.
    V Ziline je problem najst vobec zubara a nie to este niekoho, kto nebude nejaky masiar. Ja som si nakoniec vybral v Cadci a som uplne spokojny. Hoci sa plati za vsetko, za to si rad zaplatim. Ziaden stres, ziadne cakanie, pohodovy a citlivy pristup, samozrejmostou je robit zakroky s umrtvenim. A do tej Cadce to nie je tak daleko a ak by som mal cakat u zmluvneho hodinu-dve, ta tu aj tak este usetrim aj cas. Neviem ako je to s detmi, ale hadam by nemal byt problem. Vsak si tam zavolaj - http://www.primadent.sk/ .

    Kathryn je offline (nepripojený) Kathryn

    Kathryn
    Hiker ďakujem, určite sa na to pozriem. Máš pravdu, Čadca nie je až tak ďaleko. Ešte raz vďaka za tip.

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Ja osobne odporucam doktorku Fabikovu. Uz som za zivot presiel rukami mnohych zubarov, ale teda odkedy som u nej (co je uz asi 8 rokov), tak sa nemozem ani v najmensom stazovat.

    manus je offline (nepripojený) manus

    Som kto som :-) manus
    hiker Pozri príspevok
    V Ziline je problem najst vobec zubara a nie to este niekoho, kto nebude nejaky masiar. Ja som si nakoniec vybral v Cadci a som uplne spokojny. Hoci sa plati za vsetko, za to si rad zaplatim. Ziaden stres, ziadne cakanie, pohodovy a citlivy pristup, samozrejmostou je robit zakroky s umrtvenim. A do tej Cadce to nie je tak daleko a ak by som mal cakat u zmluvneho hodinu-dve, ta tu aj tak este usetrim aj cas. Neviem ako je to s detmi, ale hadam by nemal byt problem. Vsak si tam zavolaj - http://www.primadent.sk/ .
    V Žiline je veľmi dobrá zubárka dr.Némethová. Ošetruje aj deti, a je ku nim veľmi milá. Moja 3-ročná dcéra sa ku nej vždy veľmi teší (asi preto, že po každom vyšetrení dostane dáku hračku z kinderka alebo prstienok). Ja sa u nej tiež veľmi dobre cítim, aj keď zubár nie je asi pre nikoho nič extra príjemné. Ale odporúčam, mám s ňou dlhoročné, veľmi dobré skúsenosti.
    Mária

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.