Zavrieť

Porady

Dva pracovné pomery?

Sestra dostala zaujímavú pracovnú ponuku na vypracovanie projektu. Pracovné miesto je však len na 1 rok. V súčasnosti je zamestnaná u iného zamestnávateľa na dobu neurčitú. Bojí sa tento prac.pomer ukončiť a prijať ponuku, aby nezostala o rok nezamestnaná. Poradíte jej, čo by sa dalo v tejto situácii robiť ( skrátený pracovný pomer, dohoda...). Moje vedomosti sú v tejto oblasti slabé. Potešia aj linky s touto témou. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martinella je offline (nepripojený) Martinella

    Martinella
    iika
    Sestra dostala zaujímavú pracovnú ponuku na vypracovanie projektu. Pracovné miesto je však len na 1 rok. V súčasnosti je zamestnaná u iného zamestnávateľa na dobu neurčitú. Bojí sa tento prac.pomer ukončiť a prijať ponuku, aby nezostala o rok nezamestnaná. Poradíte jej, čo by sa dalo v tejto situácii robiť ( skrátený pracovný pomer, dohoda...). Moje vedomosti sú v tejto oblasti slabé. Potešia aj linky s touto témou. Ďakujem
    Skús napr. tu:
    http://www.porada.sk/t484-viac-praco...%B9%ED+prac%2A

    azuz je offline (nepripojený) azuz

    azuz
    Upozorňujem aj na § 83 ZP - výkon inej zárobkovej činnosti.
    Keď ide o vypracovanie projektu, je vhodná dohoda o vykonaní práce. Treba si ale zvážiť aj časovú náročnosť. Ak by si nestíhala obe zamestnania, v pracovnom pomere môžeš skúsiť požiadať o neplatené voľno - podľa potreby.

    iika je offline (nepripojený) iika

    iika
    Ďakujem za odpovede. Z toho mi vyplýva, keďže budúca práca je odlišná od tej, ktorú teraz sestra vykonáva a nemá určené, že musí byť v robote od-do , že by mohla uzavrieť ďalší pracovný pomer bez vedomia súčasného zamestnávateľa. Odvody by potom platili obaja zamestnávatelia a musela by si akurát ustrážiť, či nemá preplatok/nedoplatok a bola by povinná podať DP????

    azuz je offline (nepripojený) azuz

    azuz
    iika
    Ďakujem za odpovede. Z toho mi vyplýva, keďže budúca práca je odlišná od tej, ktorú teraz sestra vykonáva a nemá určené, že musí byť v robote od-do , že by mohla uzavrieť ďalší pracovný pomer bez vedomia súčasného zamestnávateľa. Odvody by potom platili obaja zamestnávatelia a musela by si akurát ustrážiť, či nemá preplatok/nedoplatok a bola by povinná podať DP????
    Môže uzavrieť ďalší pracovný pomer alebo aj dohodu o vykonaní práce. Pri dohode odpadáva sledovanie maximálnych VZ.

    Dva pracovné pomery?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.