Zavrieť

Porady

chovna stanica

Chcem zacat s podnikanim a neviem ako na to.Potrebujem poradit.Chcem zriadit chovnu stanicu a vykupnu zvierat (drobne cicavce,psy).Poradi mi niekto?Priestor aj financie mam,len neviem ako napisat podni.zamer.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zuveska je offline (nepripojený) zuveska

    zuveska
    lars7
    Chcem zacat s podnikanim a neviem ako na to.Potrebujem poradit.Chcem zriadit chovnu stanicu a vykupnu zvierat (drobne cicavce,psy).Poradi mi niekto?Priestor aj financie mam,len neviem ako napisat podni.zamer.
    No najlepšie bude, keď to napíšeš po slovensky a pekne od začiatku. A teraz nabok srandy. Určite máš nejakú predstavu kde budeš tú činnosť vykonávať, koľko ťa bude ten priestor stáť, aké náklady budú na jeho prevádzku, koľko zvierat chceš chovať, aké sú možné prírastky, koľko je raálne aby si tých zvierat predal, komu a za koľko. Samozrejme, že budeš mať aj iné náklady: odvody, telefón, auto, veterinár, účtovník a ja neviem čo všetko ešte. Z toho všetkého ti vyjde koľko zarobíš. Je dobré, keď vezmeš do úvahy aj prípadnú konkurenciu. No a keď toto všetko hodíš na papier, máš podnikateľský zámer ako vyšitý. Tak veľa šťastia.

    lars7 je offline (nepripojený) lars7

    lars7
    Uver brat nechcem,ale som na urade prace a mesto tiez dava peniaze.Tak aspon nieco na tie dva roky.

    Simonab je offline (nepripojený) Simonab

    Simonab
    Skús pozrieť tieto prílohy od Janky. Možno pomôžu. Je tam v prílohe aj kalkulácia, prispôsob si ju na svoje potreby.
    http://www.porada.sk/showpost.php?p=147300&postcount=10

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.