Zavrieť

Porady

prehľad vymeriavacích základov WIN MRP

Potrebujem vytlačiť prehľad vymeriavacích základov do jednotlivých fondov na všetkých zamestnancov(alebo jednotlivo po zamestnancoch) po mesiacoch za celý rok. Existuje taká zostava? Našla som len prehľad vymeriavacích základov za daný mesiac, čo mi nestačí pri kontrole výpočtu náhrady príjmu a vypľňaní potvrdenia o príjme pre sociálnu poisťovňu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jaja99 je offline (nepripojený) jaja99

    jaja99
    V mzdovom liste mám len položku hrubá mzda, ktorá nemusí byť totožná s vymeriavacím základom. Vymeriavacie základy pre jednotlivé fondy mi nezobrazuje. Aspň to tam nevidím.

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Jaja, nerobím síce na WIN - ale mám demo, tak som to mrkla
    Ideš - Výstupy - Poistné - tlačové okno - vymeriavacie základy - poistné /a tu si vyberieš , ktoré poistné chceš/

    Snáď som Ti trošku pomohla.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    alebo Výstupy-Poistné-Vymeriavece základy. Vždy si nastav aký VZ chceš, NP, IP, ZP...

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Lenka, ja som to tiež hľadala v Mzdových zoznamoch a tam to neviem nájsť, len cez - výstupy - poistné

    jaja99 je offline (nepripojený) jaja99

    jaja99
    lenkak
    alebo Výstupy-Poistné-Vymeriavece základy. Vždy si nastav aký VZ chceš, NP, IP, ZP...
    To som vedela, ale ja by som chcela zostavu, na ktorej by som videla vymeriavacie základy zamestnanca napr. od 12006 do 122006 jednotlivo za každý mesiac a jednotlivo za každý fond. Tak som to mala v starom programe. Tu sa to dá len za všetkých zamestnnacov za jeden mesiac ( nie za celý rok).

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    tak potom skús, Výstupy-Mzdová agenda-Mzdový list-Parametre a zafajknúť Vymeriavací základ. A tak dať ukážku, resp. Tlač.

    jaja99 je offline (nepripojený) jaja99

    jaja99
    lenkak
    tak potom skús, Výstupy-Mzdová agenda-Mzdový list-Parametre a zafajknúť Vymeriavací základ. A tak dať ukážku, resp. Tlač.

    ďaaaaakujem Lenka, poslala som bodík, to tlačítko parametre som doteraz nepoužívala.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    občas si treba parametre omrknúť. Na každom možnom výstupe si definuj parameter podľa potreby. Ďakujem za bodík.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.