Zavrieť

Porady

Vysoke skoly

Vie mi niekto povedat ake vysoke skoly su v Kosiciach - forma studia externa, dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bulnova je offline (nepripojený) bulnova

    bulnova
    O aký smer máš záujem - technický, ekonomický, právo a ver. správa ?
    Na veterine,lekárskej a prírodovedeckej a sa tuším študuje len dennou formou.

    cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

    cowboyka
    ekonomicky resp. pravo, to je prakticky jedno, len to musi byt externou formou a nech sa tam nerobia prijimacky z matematiky

    bulnova je offline (nepripojený) bulnova

    bulnova
    Na ekonomiku a techniku sa robia prijímačky z matematiky, na právo , štátnu správu nie. Ale v Košiciach je na toto štúdium ťažko sa dostať. Doporučujem
    urobiť prijímačky v Bratislave a prestúpiť do Košíc- najschodnejšia cesta, alebo
    strýko s dobrým postavením.

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    bulnova
    Na ekonomiku a techniku sa robia prijímačky z matematiky, na právo , štátnu správu nie. Ale v Košiciach je na toto štúdium ťažko sa dostať. Doporučujem
    urobiť prijímačky v Bratislave a prestúpiť do Košíc- najschodnejšia cesta, alebo
    strýko s dobrým postavením.
    Toto doporučiť ako najschodnejšiu cestu je pre mňa nepochopiteľné. Ale ak disponuješ relevantným zdrojom, rada sa s ním zoznámim.

    bulnova je offline (nepripojený) bulnova

    bulnova
    Neviem aké máš skúseností , ale na Východe, hoci ide o najchudobnejšiu oblasť s vysokou nezamestnanosťou je veľký záujem o VŠ, najmä o právo, medicínu a manažment( v Prešove). A spolu s tým ide aj korupcia. Moji známi využili prijatie na VŠ (právo) v Bratislave a bez problémov počas semestra prestúpili do Košíc (pritom v KE neboli prijatí) - skúšky boli uznané. Súkromne by mnoho ľudí doporučilo "styčné osoby" na prijatie na jednotlivé VŠ - ale nie takouto formou - už je to trestné !

    alosinka je offline (nepripojený) alosinka

    alosinka
    dobrý večer, neviem, či som tu správne, teda ja by som sa chcela niečo opýtať, čo sa netýka predchádzajúcich... Tento rok idem na prijímačky, ale chcela by som si dať odklad na jeden rok, ak teda urobím skúšky. Je to možné?

    danielko je offline (nepripojený) danielko

    danielko
    Ak ťa príjmu a zapíšeš sa do ročníka, začneš semester a podáš si žiadosť o prerušenie štúdia s uvedením dôvodu, bude záležať len na "vrchnosti" školy, či ti žiadosť schváli.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.