Zavrieť

Porady

Internetovy obchod

Dobry den chcela by som poprosit o radu mam zivnost a predajnu second hand chcela by som si urobit aj internetovy obchod. Musim to nahlasit aj na zivnostenský urad? Moze mi niekto poslat na moj mail nejake firmy ktore s zaoberaju tvorbou www stranok? Dakujem velmi pekne za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marsellko je offline (nepripojený) marsellko

    marsellko
    Na zivnostensky urad to hlasit nemusis. zaoberam sa tvorbou internetoveho obchodu a este som sa u svojich klientov s niecim takym nestretol.je to len virtualny prostriedok na zvysenie tvojej predajnosti.keby napriklad predavas svoj tovar tak ze sa snim dohodnes cez mail,tiez nemusis nic ZU nahlasovat.a Internetovy obchod je len vizualne a prostriedkovo priatelnejsia forma kmunikacie.

    jopo je offline (nepripojený) jopo

    jopo
    ked mas este zaujem o net stranku skus sa spojit z ciko@pub-xxl.sk
    viem ze robi stranky a celkom lacno za smiesny peniaz. mne spravil
    www.saatsport.sk
    som spokojny a zobral za to necelych 2000 sk.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Ak hľadáš dobrú kvalitu aj cenu, skus si zriadiť súťaž na www.cenoveponuky.sk
    jednak si vyberieš najlepši ponuku, jednak môžeš po zrealizovaní hodnotiť dodávateľa, takže máš aspoň nejakú istotu, že sa bude správať voči tebe serióznejšie...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.