Zavrieť

Porady

Forex & Co + projekt 1Musd

tu prenesiem temu zo 'zaciatky podnikania ako a co...' nech nepletieme hrusky a hm svajciarske noziky.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

joe.black
tu prenesiem temu zo 'zaciatky podnikania ako a co...' nech nepletieme hrusky a hm svajciarske noziky.
.. keby to tu niekomu vadilo presun to inde. co sa tyka toku info nekomentujem, prisiel som o 3 kompy za 4 dni. no remorse. uz mi to Kev fixol. 2. otazka buffeta poznas urcite aspon z bostonu alebo cramera takze odpoved je tam. vzdy su min 3 poss. koli volalite, leverage a mozne losses, shake up atd, to vies. v NY som tri dni po eve, mozeme sa stretnut ale dole u D. 3. co sa tyka www nemozem ti povedat proti komu a kedy a kto je za tym. je to podpisane, untraceable 7keys, 3 pentalevely. 512tka. no change. to uz nie je sranda aj ked usmev na tvari mam stale z Melnika. ale ok. to nebolo osobne. poznas fora. HAV co uz. SS nepis a tel bol odpichnuty. ale odpoved najdes aj na v IC
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

keby sramko vedel co sa chysta tak ho asi slak trafi. aky je bezmocny.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Chlapci, prepáčte, že sa Vám "dvom", či jednému montujem do rozhovoru,
ale vôbec vám nerozumiem
Naposledy upravil Muška : 19.11.06 at 16:00
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

Muška
Chlapci, prepáčte, že sa "dvom", či jednému montujem do rozhovoru,
ale vôbec vám nerozumiem
a co by si chcela vediet presne, my ta poucime
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

joe.black
a co by si chcela vediet presne, my ta poucime
Tak dík. Len som si nie istá, či Vám budem rozumieť.
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

..inac sramko je len order taker, on nevytvara flow, takze pohoda inak je dost sikovny, aj syn..
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

..pre musku FOREX -> google, wikipedia, a ten projekt za 1milusd -> p. Richard dostane podpisane vyhlasenie o deponovani tejto sumy pre ucely projektu uz spomenuteho v teme predchadzajucej. 15-30 projektov, my to prefinancujeme, a nemusi ostat pri tejto sume
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

no muska vies je uplne jedno co tu piseme lebo okolie nema data. cize ide o cieleny utok na menu, nevieme ktoru, nevieme kedy a nevieme ako a kolko. asi tak j co? teda ja uz mam odkaz. Inac si fakt dobry ak to spravis online Buffet sa ti pokloni ako pred par tyzdnami na svadbe a mozno ta aj vybozkava. otazka? soros? aky mas naneho nazor
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

vauv......ale opäť Ti nerozumiem.
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

preco si myslis ze by sme isli proti SKK? len curious
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

muska-> pozri si zivotopis G. Sorosa, W. Buffeta, alebo si to vyhladaj co ja viem recent currency attack . anglicky vies? ked nie aj to ta naucim za 3mesiace. mozes ist so mnou ak si slobodna (no sex though)
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

muska pozri sem za par minut, hodin
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

skk - stream a 2nd ADV ako bonus, aj ked je 50-50
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Muška, ja zírááám si v kurze.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Joe, a pekná slovenčina nestačí ?
No, ale odchádzam z tejto témy......lebo Vám tu len zavadziam
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

to ADV je trefne, si vyrastol ale skk to nic neznamena.
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

Muška
Joe, a pekná slovenčina nestačí ?
No, ale odchádzam z tejto témy......lebo Vám tu len zavadziam
.. nikde nechod tu nehori, toto je ako reality show. vies ze timing len len otazky volality a vykyvu. ked tak aj o 3 min, alebo 3 mesiace alebo 3 roky alebo 33 co ja viem to je parada. ze mozes ist hocikedy proti prudu a vytvorit vlastny, ty si lietal alebo tvoja [ex]frajerka
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

co tak vpustit selmu?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
joe.black
no muska vies je uplne jedno co tu piseme lebo okolie nema data. cize ide o cieleny utok na menu, nevieme ktoru, nevieme kedy a nevieme ako a kolko. asi tak j co? teda ja uz mam odkaz. Inac si fakt dobry ak to spravis online Buffet sa ti pokloni ako pred par tyzdnami na svadbe a mozno ta aj vybozkava. otazka? soros? aky mas naneho nazor
jumper a joe.blac, vy ste tuším jednovaječné dvojíčky. Ako by vás jedna muter mala, sorry, O.K helou?
0 0
joe.black joe.black

joe.black je offline (nepripojený) joe.black

co hovoris na viktora, mari a carla?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať