Zavrieť

Porady

Stužková

Poprosím Vás, milé poraďačky, nejakú básničku / nie príhovor / pre rodičov na stužkovú. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sysula je offline (nepripojený) sysula

    sysula
    Pekná je aj báseň: Július Lenko - Stušková slávnosť, len mám pocit že sa skôr hodí pre maturantov

    helas je offline (nepripojený) helas

    helas
    Sysula, chcela som Ti odpovedať cez SS ale maš plno. Takže tá stužkova je 15.12.ak nájdeš príhovor tak prilep, díky, Hela

    airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

    airin.nice
    dobry den-nema niekto z Vas nejaky pekny prihovor rodica na stuzkovu?je to dost surne, dakujem.

    airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

    airin.nice
    obry den-nema niekto z Vas nejaky pekny prihovor rodica na stuzkovu?je to dost surne, dakujem..

    Majka 118 je offline (nepripojený) Majka 118

    obyčajná baba Majka 118
    Ja mam tiez podobny problem, mam hovorit za rodicov na stuzkovej ktora sa kona uz teraz 22.11/08,a aj napriek tomu, ze som si zadala do google prihovory, stale mi tam vyhadzuje len nejaky prihovor ziaka k studentom alebo pedagogov k studentom,ale prihovor rodica k studentom a pedagogom nie, preto som to zobrala do vlastnych ruk, a pozhanala som si nejake utrzky prihovorov s DVD a idem nieco z toho pozliepat, takze ked to budem mat hotove, urcite to sem prilepim...

    wiktor je offline (nepripojený) wiktor

    wiktor
    Július Lenko- Stužková slávnosť --- Neviem sa k tomu dostat a potreboval by som to zaslat ak to máš veľmi by my to pomohlo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.