Zavrieť

Porady

Darček na vianoce

Poradíte mi čo majú vaše deti radi a čo by si želali na vianoce??? Viem že každé chcú iné.(chcem to len pre orietáciu)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Je to rôzne,ale ak má niekto poradiť,tak uvedte aspon vek dieťaťa,ak majú 15 darmo Vám niekto poradí bábiku.

    toria je offline (nepripojený) toria

    toria
    No moja dcéra má tri a o ničom inom nehovorí iba o tom, že "Jejitko mi donetie ponyho."
    A je to dostane Ponyho ale musí mať "fatitku a dudinku"
    Tak ak máš staršie deti tak neviem. Ináč mám dilemu aj ja mám 15 ročnú neter a 11 ročné krsňa chalana, ale čo sa kupuje takýmto, to teda neviem.
    Kto ide kupovať čo.... PORADTE NÁM OSTATNÝM

    Marti.ka je offline (nepripojený) Marti.ka

    Marti.ka
    Skús si v sobotu a nedeľu pozrieť ranné detské vysielanie, hlavne reklamy medzi rozprávkami. U nás nič iné nepočuť a toto by som chcel, a toto by som chcela a ešte toto... Keď sú deti menšie je to jednoduchšie. Moje deti 4 a 6 ročné majú za úlohu napísať Ježiškovi, čo by chceli na Vianoce. Možno im ten Ježiško niečo z toho aj donesie.
    Napr. nejaká zaujímavá kniha, potom nejaké skladačky, spoločenské hry, rozprávky na DVD, plyšové zvieratká, pre dievčatá nejaká bábika, kuchynka a vecičky na parádenie. A k tomu ešte niečo praktické napr. na skrášlenie a vyzdobenie detskej izby - pekná lampička atď...

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Moja 5-ročná vnučka má katalóg z Dráčika a tam si označuje čo by chcela - označené má skoro všetko:p

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    pán porada
    Poradíte mi čo majú vaše deti radi a čo by si želali na vianoce??? Viem že každé chcú iné.(chcem to len pre orietáciu)
    Tvoja otázka je písaná veľmi zvláštnym rukopisom. A teraz neviem... Ide ti o tvoje deti, naše deti, alebo sa chystáš rovno do detských domovov? Skús....

    SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

    SERVIS
    Syn má 9 rokov a on by sa len hral a hral. Včera som mu povedala, že mu teda kúpim tú Hotwheels dráhu, ale na budúci rok má už 10 a teda, že je to posledný raz čo kupujeme hračky pod strom. No, rozplakal sa. Kúpim radšej to čo chce aj keď z môjho pohľadu hlúposť. Len nech nie je plač pod stromčekom.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    - záleží aj čím sa dieťa zaoberá,
    napr. môj synovec 9 rokov- sníva o futbalovej lopte, chrániče, dres, korčule....

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Pred 30-imi rokmi, keď moja dcéra chodila do prvej triedy ZŠ sa rozhodla, že Ježiško musí priniesť na Vianoce schody z Prioru. A Keď by ich nezohnal, tak koňa! Keď sme sa jej pýtali, kde by sme toho koňa dali, suverénne oznámila - veď máme veľkú kúpeľňu...
    Teraz v novom dome už máme pre istotu menšie kúpeľne a schody jednoducho nedostať - i keď by som ich dnes už pristala pod stromček dostať ja, verte mi, že áno!

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Vlasti boduješ

    Prečítajte si, čo napísalo Ježiškovi jedno dievčatko

    http://forum.living.cz/read.php?151,1768771,page=1

    PS. Diskusiu radšej nie, je...no, neviem nájsť vhodný výraz, alebo lepšie povedané, nechcem napísať, že odpudzujúca.

    manweeq je offline (nepripojený) manweeq

    manweeq
    No zase ja mam 1,5 ročného synovca. Tomu je to jedno hlavne nech to vrčí, prípadne vydáva iný zvuk. Ale aj tak najradšej ma vysávač. A keď mu ho nedajbože chcete vziať tak až do druhej dediny počuť NIEEEEEEE!!!!

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Vnučka nám povedala, že na vianoce si zo všetkého najviac praje "ovčáky"(ovčie kiahne-majú ich teraz v škôlke)..................

    kikoza je offline (nepripojený) kikoza

    kikoza
    DanielaSĽ
    Tomuto by som sa potešila aj ja..... a výber je veľký......

    www.plastelina.sk
    Danka, kde chodíš na tie nápady. Ak sa mi podarí určite kúpim.

    rosemary je offline (nepripojený) rosemary

    rosemary
    Môj syn, keď mal 14 rokov, písal ježiškovi. V zozname okrem motorky, auta, vysokého kapesného rádia a televízora bola ešte pol strany volovin, zoznam dal pod magnetku na chladničku. Ráno ho tam čakala odpoveď. Milý synku, budeš musieť vymeniť ježiška.

    Farks je offline (nepripojený) Farks

    Farks
    Môj synček má 3,5 roka a na Vianoce chce uja policajta, aby ho strážil a chce bračeka, čo vyzerá ako Shrek.

    dari1 je offline (nepripojený) dari1

    dari1
    myslim, ze uplne najlepsia hracka je nieco z LEGOvej stavebnice, my sme sa nakupovali aut, ktore su uz davno pokazene a vyhodene, ale lego mame este po prvom synovi a druhy sa s nimi tiez este stale hra.
    Potom prilezitostne nejake stolove hry, knihy.
    Naposledy upravil dari1 : 29.11.06 at 13:44

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.