Zavrieť

Porady

Tip na objednavaci software

Hľadáme softvér na spracovanie objednávok. Mal by registrovat súčasne objednavky od viacerych odberatelov na tovar od roznych vyrobcov. A podla nasich požiadaviek selektovať informacie podla klucov (napr.odberatel, kod tovaru, nazov tovaru, výrobca). Musí vedieť zlikvidovať objednávku aj čiastočne, nie len celú naraz.
Mate niekto skusenosti?
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bad je offline (nepripojený) bad

    bad
    Pohodaci mi na hotline povedali, ze ciastocne likvidovat sa neda - jedine zlikvidovat uplne a nasledne vymazat polozky, ktore nemali byt zlikvidovane. To sa mi zda jednak pracne, jednak je pri tom podla mna vysoke mozne percento chybovosti.
    Viete mi blizsie popisat ako to robite ciastocne?
    Budem velmi vdacna.
    Mám kolegu - účtovníka, spolu robíme v pohode už pekných pár rokov.Je v nej ako doma. Dám ti číslo a skús mu zavolať , povedz že číslo máš odo mňa a on ti poradí - je v POHODE virtuóz. 00903 501 337 je z Prievidze a volá sa Jozef

    miroj je offline (nepripojený) miroj

    miroj
    Skúste si z www.conelec.sk stiahnúť demo skladovej evidencie.
    Sú tam externé zákazky(=prijaté objednávky) s možnosťou postupného(čiastočného) likvidovania objednaného tovaru. Pri vyskladnení, ak nie je dostatočné množstvo na sklade je položka automaticky rozdelená na vyskladniteľnú časť a nevyskladniteľnú časť - tú môžete vyskladniť neskôr, až bude tovar na sklade. V prehľadoch nájdete funkciu pre zobrazenie nelikvidovaných položiek(Otvorené položky zákaziek). Filtrom si môžete zvoliť skladovú skupinu, zákazníka... Potom je možné vykonať sumarizáciu podľa jednotlivých položiek(koľko, z ktorej je objednané), sumarizáciu podľa dodávateľa a následne vystaviť objednávku k dodávateľovi. Takáto objednávka je potom likvidovaná príjemkou(príjemkami). Môžete si preddefinovať, aké množstvo sa má objednávať - koľko chýba, započítať rezervácie(v externej zákazke) plus niečo navyše do rezervy. Zohľadnené je aj už objednané množstvo(tovar na ceste).

    bad je offline (nepripojený) bad

    bad
    Velmi pekne vsetkym dakujem, popozeram tie dema a verim, ze tam bude nieco, co nam pomoze.
    Este raz vdaka.

    Tip na objednavaci software

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.