Zavrieť

Porady

Výkazy v cudzej mene

Vie mi niekto poradiť, či v SR existujú nejaké oficiálne vzory súvahy a výkazu ziskov a strát v angličtine a nemčine.
Ďakujem za info.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Ak by ti stačili staré, niekde by som vyhrabala, daj vedieť či mám hrabať. Nové, aktuálne nemám, žiaľ. Takisto privítam ak niekto má

    Luci je offline (nepripojený) Luci

    Luci
    Ľubka, pomohlo by mi, keby si našla aj tie staršie. Ktorého roku sa týkajú? Bývajú tiež niejakým spôsobom oficiálne zverejňované?

    judy je offline (nepripojený) judy

    judy
    luebchenko
    Ak by ti stačili staré, niekde by som vyhrabala, daj vedieť či mám hrabať. Nové, aktuálne nemám, žiaľ. Takisto privítam ak niekto má
    Skus si stiahnut demo programu Omega, teraz som to objavila aj ja , ze je mozne tlacit vykazy v anglictine a nemcine.
    Ak by si nevedela rady pomozem.
    judy

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Fíha, som nevedela, že Omega i takúto možnosť ponúka. Judy, nevieš, dá sa to v Omege nejak jednotne zadať - že chcem, aby mi to čo mám nahodené zapracovalo do nemeckej verzie výsledovky? Myslela som si, že budem musieť cez jednotlivé účty prepisovať účet po účte - tam som objavila aj nemeckú a anglickú mutáciu - ale dá sa to dáko hromadne?

    Lucka, ak by si napriek tomu chcela tie staré (už neplatné) výkazy - daj vedieť. Ale k uzávierke potrebuješ aktuálne. Ja mám také, čo platili niekde v 2001 roku.

    barbadoss je offline (nepripojený) barbadoss

    barbadoss
    Oficiálne vzory pokial viem nie sú, ale perfektné vzory sú na stránke www.kpmg.sk
    aj v a.j. aj v n.j. dokonca i poznámky. Súbory sa dajú stiahnuť.
    Bohate ich využívam.

    judy je offline (nepripojený) judy

    judy
    luebchenko
    Fíha, som nevedela, že Omega i takúto možnosť ponúka. Judy, nevieš, dá sa to v Omege nejak jednotne zadať - že chcem, aby mi to čo mám nahodené zapracovalo do nemeckej verzie výsledovky? Myslela som si, že budem musieť cez jednotlivé účty prepisovať účet po účte - tam som objavila aj nemeckú a anglickú mutáciu - ale dá sa to dáko hromadne?

    Lucka, ak by si napriek tomu chcela tie staré (už neplatné) výkazy - daj vedieť. Ale k uzávierke potrebuješ aktuálne. Ja mám také, čo platili niekde v 2001 roku.
    Skus si zadat tuto operaciu: prehlad - napr. suvaha - tlac zostavy - vystup orig. tlacivo - vlavo dole si zasktni - jazyk /vyber- pokracuj.
    judy

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Vďaka, funguje to, len podaktoré účty musím zrejme popísať manuálne - nepreložilo ich! Ale i tak pomohlo

    Luci je offline (nepripojený) Luci

    Luci
    barbadoss
    Oficiálne vzory pokial viem nie sú, ale perfektné vzory sú na stránke www.kpmg.sk
    aj v a.j. aj v n.j. dokonca i poznámky. Súbory sa dajú stiahnuť.
    Bohate ich využívam.
    Ďakujem za tip, ale neviem ich tam nájsť

    Výkazy v cudzej mene

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.