Zavrieť

Porady

hľadám súbor k tlačiarni HP

Prosím všetkých poraďákov, ktorý vedia behať po internete, aby mi pomohli. Zháňam súbor, ktorý odo mňa žiada PC pri inštalácii tlačiarne HP DeskJet 5940. Na inštalačnom CD sa daný súbor nenachádza. Ide o :
UNIDRV.HLP
Operačný systém XP. Inštalácia na tomto súbore skončí a tlačiareň sa nenainštaluje.
Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Jozef I
    Prosím všetkých poraďákov, ktorý vedia behať po internete, aby mi pomohli. Zháňam súbor, ktorý odo mňa žiada PC pri inštalácii tlačiarne HP DeskJet 5940. Na inštalačnom CD sa daný súbor nenachádza. Ide o :
    UNIDRV.HLP
    Operačný systém XP. Inštalácia na tomto súbore skončí a tlačiareň sa nenainštaluje.
    Vďaka.
    Aj tu máš nejaký link na drivery pre túto tlačiareň. Treba len vybrať, ktorý OS máš.

    http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/s...product=445440&

    M3G je offline (nepripojený) M3G

    M3G
    Jozef I
    Prosím všetkých poraďákov, ktorý vedia behať po internete, aby mi pomohli. Zháňam súbor, ktorý odo mňa žiada PC pri inštalácii tlačiarne HP DeskJet 5940. Na inštalačnom CD sa daný súbor nenachádza. Ide o :
    UNIDRV.HLP
    Operačný systém XP. Inštalácia na tomto súbore skončí a tlačiareň sa nenainštaluje.
    Vďaka.
    Ak chýba iba tento súbor, pomohlo by nahrať inštalačné cd na disk a potom v adresároch drivers(alebo podobný adresár,ktorý sa nahral z cd) vytvoriť nový textový súbor a tento súbor premenovať na unidrv.hlp
    Tento súbor nie je dôležitý, ide iba o nápovedu.

    Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

    Som kto som Jozef I
    Ďakujem všetkým za radu a cez víkend budem všetky možnosti skúšať. Dám vedieť čo pomohlo.

    Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

    Som kto som Jozef I
    No podarilo, sa mi to vyriešiť. Celú tlačiareň som zmazal a naištaloval nanovo z ovládačmi z internetu a nie z CD. Ale kde som ich stiahol si už napamätám, ale na 99% asi z tých stránol čo sú tu uverejnené.
    PRE JOZEFA I: Bol to tento driver?? Mal okolo 50 MB?
    Inac dikes moc, moc vsetkym
    Code:
    http://img104.imageshack.us/my.php?image=driverkd0.jpg
    POZRI LINK, JE TO LEN OBRAZOK RESP. SCREENSHOT
    Naposledy upravil gumipuska : 13.07.07 at 14:12

    hľadám súbor k tlačiarni HP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.