Zavrieť

Porady

Nárok na daňový bonus a PN

Zdravím všetkých poradcov. Potrebovala by som poradiť, či má zamestnanec nárok na daňový bonus ak v mesiaci november odpracoval len 1 deň a zvyšné dni bol na PN. Viem, že nárok na daňový bonus je, ak zdaniteľný príjem zamestnanca je v mesiaci aspoň polovica minimálnej mzdy, ale neviem, či sa táto minimálna mzda kráti úmerne podľa odpracovaných dní. Môjmu zamestnancovi vyšla mzda 304,- Sk, a keby som brala do úvahy pomernú časť minimálnej mzdy ako 6 500 : 31 x odpracovaný deň, dostala by som sumu 209,68 Sk, a teda je splnená podmienka dosiahnutia aspoň polovice minimálnej mzdy za odpracovanú dobu. Uvažujem správne???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pozit je offline (nepripojený) pozit

    pozit
    Gira
    Zdravím všetkých poradcov. Potrebovala by som poradiť, či má zamestnanec nárok na daňový bonus ak v mesiaci november odpracoval len 1 deň a zvyšné dni bol na PN. Viem, že nárok na daňový bonus je, ak zdaniteľný príjem zamestnanca je v mesiaci aspoň polovica minimálnej mzdy, ale neviem, či sa táto minimálna mzda kráti úmerne podľa odpracovaných dní. Môjmu zamestnancovi vyšla mzda 304,- Sk, a keby som brala do úvahy pomernú časť minimálnej mzdy ako 6 500 : 31 x odpracovaný deň, dostala by som sumu 209,68 Sk, a teda je splnená podmienka dosiahnutia aspoň polovice minimálnej mzdy za odpracovanú dobu. Uvažujem správne???
    Nie, minimálna mzda sa nekráti úmerne na odpr. dni, berie sa celá polovica min. mzdy v mesiaci. Ak v danom mesiaci nesplní podmienku na daň. bonus, ale celoročne áno, pri ročnom zúčtovaní mu to douplatníš. Celoročná podmienka je 6-násobok min. mzdy v roku.
    Pozit

    aladin je offline (nepripojený) aladin

    aladin
    ale tusim aj v tom je vynimka ak mi nastupi zamestnanec v aprili , bude pracovat april maj jun jul a pocas tzchto mesiacov dosiahne viac ako polovicu min mzdy a potom už do konca roka nebude pracovat zostane mu uz vyplatený bonus v daných mesiacoch ... ale za ostatne mesiace si nemoze narokovat . Viem to dobre ?

    Nike je offline (nepripojený) Nike

    Nike
    Ano, vieš to dobre. § 33 ods.5 - ....priznanie bonusu v 1/12 za každý mesiac, na začiatku ktorého boli splnené podmienky ...

    §33 ods.7 - ....ak bol takto vyplatený bonus, nestráca nárok na už priznaný bonus.

    aladin je offline (nepripojený) aladin

    aladin
    A čo vtedy ak zamestnanec nastupi 1.12.2004 predtým nepracoval, mam jej priznať danový bonus aj ked mi je jasne že v decembri mal a vyplatu 6500 ciže teoreticky narok na bonus ma ale celorocne nie ??

    aladin je offline (nepripojený) aladin

    aladin
    E šte ma napadlo nieco pracovnicka ma deti 2 z 1.manželstva rozviedla sa 2 manželstvo 1.dieta , manžel zomrel. Aký doklad by mala predložiť ?? Nejaký doklad že jej súd zveril do opatery deti ?? mam na mysli 1. manželstvo .

    Nárok na daňový bonus a PN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.