Zavrieť

Porady

Alfa alebo Pohoda

abp1 abp1

abp1 je offline (nepripojený) abp1

Alfa alebo Pohoda. Ktory program je lepsi na jednoduche uctovnictvo Alfa alebo Pohoda. Vyskusala som obidva, ale neviem si vybrat. Prosim poradte.
Dakujem.
Naposledy upravil abp1 : 30.11.06 at 22:18
Usporiadat
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

V ktorom sa na najlepšie cítiš doma, to je individualne, ja mám Alfu
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
Ja mám Alfu, aj Pohodu ale poviem ti že niečo je lepšie v Alfe a niečo v Pohode!! Mne lepšie pasuje Pohoda,ale Alfa je pán program!Výber je na tebe!
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Prikláňam sa k ALFE, ale je to fakt na tebe, ťažko sa v tomto smere radí. ALFU môžem odporúčať. Prajem šťastnú ruku pri výbere!
0 0
BRUSNO BRUSNO

BRUSNO je offline (nepripojený) BRUSNO

ALFA, ALFA, ALFA. PS - prajem príjemné účtovanie.
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Poznám obidva programy, ja som si vybrala ALFU.
0 0
laguna laguna

laguna je offline (nepripojený) laguna

Používam Alfu už veľa rokov, nedám dopustiť )) Teraz som si zakúpil olymp a ešte mi chýba omega :-)
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pohoda je pohoda.
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

Mám všetky tri Alfa, Omega, Olymp a som tiež veľmi spokojná.
0 0
fajnovka fajnovka

fajnovka je offline (nepripojený) fajnovka

vidím že začína prevládať alfa..tak rýchlo pridám hlas POHODE lebo je squelá :p
0 0
monnica monnica

monnica je offline (nepripojený) monnica

A čo tak MRP? Mne sa v ňom robí super.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Alfa is the best
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Ja som skúšala aj Alfu, aj Pohodu. Viac mi vyhovuje Alfa
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Takto tvorené ankety sú veľmi zavádzajúce. Skôr sa tu vyjadrujú užívatelia k tomu čo používajú.

Ak chceš vedieť čo je v skutočnosti lepšie, musela by si sa pýtať na konkrétne funkcie (a zasa záleží od užívateľa nakoľko poznajú a využívajú jednotlivé funkcie softvérov) a potom porovnať.

Na to by bola najlepšia recenzia od ľudí, ktorí sú technicky zdatní a ovládajú obidva sofvéry a zároveň účtovníctvo aby vedeli porovnať proces spracovania údajov.

Takže ja na tvojom mieste sa najviac spolieham na testovanie oboch aplikácií a uvidíš u ktorej sa ti intuitívne pracuje lepšie. Až potom prihliadaj na skúsenosti iných, ale skôr konkrétne skúsenosti ako tie "ja používam toto a toto a som spokojná".
Niektorí sú spokojný s Trabantom až dovtedy, kým si nezašoférujú na Mercedesy a sú aj takí, ktorí majú svoj dôvod uprednostniť Trabant aj pred Mercedesom :-) [napr. kvôli cene, citovému vzťahu atď ]
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

fajnovka
vidím že začína prevládať alfa..tak rýchlo pridám hlas POHODE lebo je squelá :p
Treba samozrejme zvážiť aj servis, operatívne zapracovávanie legislatívy do programu a promtnosť riešenia nahlásených problémov. A v tomto smere má Kros NAVRCH.
Naposledy upravil Manual : 07.12.06 at 13:45
0 0
UCET UCET

UCET je offline (nepripojený) UCET

su velmi podobne tiez som mal tazku hlavu sa rozhodnu ale vyhrala ALFA preco?? Lebo Kros je slovenska firma a ich sluzby su rychlejsie a dostupnejsie.
0 0
Eva Hodásová Eva Hodásová

Eva Hodásová je offline (nepripojený) Eva Hodásová

Ja ako účtovníčka poznám KROS, ale keď by som si mala vybrať, tak POHODA je lepšia.Zastúpenie má v Bratislave a vo Zvolene.Po odbornej stránke nemám výhrady, ich promtné zapracovanie nových legilatív mi vyhovuje, vedia poradiť aj telefon.kontaktom.Pre začiatočníka je jednoduchší. Učila som dve dievčatá v KROSE a prešli POHODU.A potom je tam aj rozdiel v cene. Pohoda mi vychádza lacnejšia.
0 0
laguna laguna

laguna je offline (nepripojený) laguna

Ja by som ti navrhol, objednať si obidve demo-verzie, popracovať v nich, porovnáš a potom sa rozhodnúť...
0 0
UCET UCET

UCET je offline (nepripojený) UCET

Eva Hodásová
Ja ako účtovníčka poznám KROS, ale keď by som si mala vybrať, tak POHODA je lepšia.Zastúpenie má v Bratislave a vo Zvolene.Po odbornej stránke nemám výhrady, ich promtné zapracovanie nových legilatív mi vyhovuje, vedia poradiť aj telefon.kontaktom.Pre začiatočníka je jednoduchší. Učila som dve dievčatá v KROSE a prešli POHODU.A potom je tam aj rozdiel v cene. Pohoda mi vychádza lacnejšia.
Je to samozrejme vsetko vec nazoru treba vyskusat a porovnat. Ja som s Krosom nadmieru spokojny maju zastupenie po celom SR - Bratislava, Košice, Spišká, Bystrica, Trenčín, Nitra a centrala Žilina. Hot - line dostupný na všetkych pobočkách. Úvodne zaškolenia su v cene programu na všetkych pobočkach - informuju ma o všetkom myslim že služby majú fakt dobre a adekvatne k cene...
0 0
victoria victoria

victoria je offline (nepripojený) victoria

Pracovala som v obidvoch programoch ale jednoznacne u mna vyhral KROS a tak som vsadila na vsetky ich programy. POHODA sa mi zdala náročnejšia a čo sa týka servisu majú iba stredisko v Bratislave a vo Zvolene. Na zvolenské stredisko som telefonovala aj písala e-mail a doteraz sa mi nikto neozval. Možno to bolo v začiatkoch keď ho zavádzali ale tá podpora z ich strany sa mi zdala nedostatočná. Navyše KROS mi ponúkol že mám zadarmo nárok na zaškolenie pri kúpe ich programu u nich na pobočke nejaké základné informácie.
0 0
SMartina SMartina

SMartina je offline (nepripojený) SMartina

Alfa je super. Nevymenila by som ju za žiadny program. Mám ja Olymp a Omegu z Krosu a všetko je superrrrrr.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať