Zavrieť

Porady

preplatenie nevycerpanej dovolenky po ukonceni PP

ahojte, prosim o radu. Mali sme zamestnankynu, ktora ukoncila PP k 31.10.2006, ostala jej nevycerpana dovolenka 6dni, zabudli sme ju vsak preplatit. Chcela by som jej ju teraz preplatit, docitala som sa podla predchadzajucich prispevkov, ze do ZP a SP sa neodvadza. Mam vsak problem ak niekto pozna program MRP mzdy, prosim o radu: do programu som uz zadala ukoncenie PP, t.j. v mzdach za november mi uz nefiguruje, tak som zrusila ukoncenie, vymazala som hrubu mzdu a zadala do riadku c.199 sumu za dovolenku, je to ok? A este mam otazku, neviem ci som vypocitala spravne nahradu za dovolenku, v poslednej vyplatnej paske je riadok priemer-dovolenka, bola tam suma 164,45Sk, dala som 164,45*8*6=7894 Sk.
Velmi pekne dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Daska je offline (nepripojený) Daska

    RAK Daska
    zuzkakristi
    ... v poslednej vyplatnej paske je riadok priemer-dovolenka, bola tam suma 164,45Sk, dala som 164,45*8*6=7894 Sk.
    Velmi pekne dakujem za odpoved.
    k tomu MRP ti nepomozem, pozerala som ten vypocet dovolenky, ak mavali HM priblizne okolo 25-26000, tak by to malo byt OK
    hej HM bola 25000, pracovala od aprila 2006, urobila som dobre ak som zobrala ako posledny udaj priemer-dovolenka z oktobra?

    preplatenie nevycerpanej dovolenky po ukonceni PP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.