Zavrieť

Porady

Stavebny material z Polska

Nevie mi niekto prosim vas poradit, ze v akej cenovej kategorii sa pohybuje stavebny material v Polsku a ci sa to oplati kupit ohladom kvality??Ma stym niekto skusenosti??D A K U J E M....
Usporiadat
Téma je uzavretá.
mambi mambi

mambi je offline (nepripojený) mambi

Miro71 Pozri príspevok
ahojte PORADACI, stavebný materiál sa oplatí v PL nakúpiť ako komplet na celý dom. Objednával som na celý dom tehlobloky, Bramac PL, krov, omietky, cement, armovaciu rohož a roxor, stopné nosníky a vložky Winerberger a iný materiál. Polské stavebniny mi to doviezli grátis. Boli toho 3 kamiony. Zaplatil som za materiál v korunách, ale mohol som to vyplatiť aj v eurách. Stálo ma to 289.000,- Sk, a POZOR- o 47% lacnejšie, ako u nás na slovensku A v prípade, že niečo budem potrebovať, stačí mail, alebo telefon a do 48 hodín mam material na stavbe. Ak bude toho určitý objem, dopravu mám grátis, poprípade si niečo na ňu priplatím- aj tak sa mi to oplatí. Záruka na materiál samozrejme je, však sme v spoločnej EU.
Miro, prečo nezverejníš adresu, prípadne kontakt? Boli by sme ti viacerí vďační....
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

V Polsku nic nekupovat, vsetko maju nekvalitne.
0 0
franco24 franco24

franco24 je offline (nepripojený) franco24

nic proti Mirovi no na zaciatku kopec reci a teraz ...
0 0
Martin Žigo Martin Žigo

Martin Žigo je offline (nepripojený) Martin Žigo

Ak mozes poslat adresy na tie firmy do Polska na stavebny material. Zatial dakujem!!!!!
0 0
Peter Briatka Peter Briatka

Peter Briatka je offline (nepripojený) Peter Briatka

Co sa kvality a jeho parametrov týka... ak bola na ne preukázaná zhoda pre všetky členské krajiny a sú označené značkou CE... je ich kvalita a všetky vlastnosti v súvisloti CPD a príslušnými normami zaručená.
0 0
mambi mambi

mambi je offline (nepripojený) mambi

Ahojte, viete mi dať tip, kde v Krakowe sú nejaké dobré predajne stavebnín? Chceli by sme ísť pozrieť nejaké obklady, dlažby, príp. vane, sprchové kúty, atd.
ďakujem
0 0
muz.zmarsu muz.zmarsu

muz.zmarsu je offline (nepripojený) muz.zmarsu

Ahoj.
Mozno mal Miro na mysli tuto firmu:
Polska firma nabizi veškere stavebniny
Při větši objednavce transport gratis.
Např zateplovaci systemy:

Polystyren na fasady EPS 70 od 720 kč/m3
Polystyren na podlahu EPS 100 od 950 kč/m3
Lepidlo na polystyren KABE/KRAISEL od 130 kč za 25kg.
Lepidlo na sitku KABE/KRAISEL od 155 kč za 25kg.
Sitka Ake/PSB za 19 kč/m2
Roh delka 3 m za 35 kč
Startovaci lišta 10cm 3 m za 140 kč/mb
Akrylova omitka KABE/KRAISEL od 750 kč/25 kg - bily (zaruka 5 let)
A vice materialu v skvelych cenach.
Celá ČR / Ostravadohodou CZKJméno:Rem Max
Email:suchy1979zavinaco2bodkapl
Telefon:723205546ID inzerátu:80441

Nemam ju overenu, ak ma s nimi niekto skusenosti, tak nech sa prosim ozve. Len sa mi ozvali, ze by to doviezli aj na S.

muz.zmarsu
0 0
mirpol mirpol

mirpol je offline (nepripojený) mirpol

Ahojte.

Môžete mi niekto prosím poradiť, kam mám ísť v Poľsku na nákupy? Potrebujem nakúpiť komplet veci na rekonštrukciu kúpeľne (sprcháč, obkladačky, skrinky, stavebný materiál,...). Len neviem kam v Poľsku zamieriť, mám na mysli nejaké mesto alebo firmu, kde sa dá kúpiť pekne všetko pokope a hlavne lacnejšie než u nás. Ďakujem vopred.
0 0
balunka balunka

balunka je offline (nepripojený) balunka

obchod Castorama v Bialsko-Biala,pobočka aj v Nowy Targ,a keď si dáš na net ,dá ti aj ostatné pobočky,ktorú máš najbližšie,kúpiš tam všetko na stavbu,dobrá cena,dobrý výber
0 0
susantravel susantravel

susantravel je offline (nepripojený) susantravel

zdravím,vie mi niekto poradiť predajcu dreva na krov,v okolí Noweho Targu?
0 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

dobry den, vie niekto poradit v ktorych stavebninach v blizkosti Noweho Targu predavaju kvalitny material za dobru cenu ?/ide o obkladovu dlazbu, obkladove tehlove tvarnice, popripade prirodny kamen-bridlica a podobne/dakujem, Katka.
0 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

dobry den, vie niekto poradit v ktorych stavebninach v blizkosti Noweho Targu predavaju kvalitny material za dobru cenu ?/ide o obkladovu dlazbu, obkladove tehlove tvarnice, popripade prirodny kamen-bridlica a podobne/dakujem, Katka.
0 0
mendo933 mendo933

mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

napr. mercury market na vypadovke na saflary, je tam toho dost treba si pobehat
0 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

hmmm.....dakujem....-saflary-to je nejake mesto?
0 0
tina16 tina16

tina16 je offline (nepripojený) tina16

Ahojte poradaci preluskavam sa starsimi prispevkami o stavebnych materialoch kupenych v Polsku a natrafila som na miro 71 ktory kupoval v nejakych stavebninach material na cely dom.Mate niekto danu adresu? Velmi by mi pomohla. A tiez sa chcem spytat na kvalitu, ci mate niekto skusenosti s polskymi stavebninami? Dakujem
0 0
lilylilka lilylilka

lilylilka je offline (nepripojený) lilylilka

tak ako to vyzerá s tým materiálom z Polska? ja by som mala tiež záujem ,budeme robiť sterchu tak by som potrebovala drevo na krov a aj plech,ktorý som počula ,že je v Polsku o polovicu lacnejší.
Nie je tu niekto ,kto by sa podelil o skúsenosti , prípadne nám poradil ,kde nakupovať?
0 0
j.kandra j.kandra

j.kandra je offline (nepripojený) j.kandra

MIRO 71 prosim ta posli mi e-mail a telefon na tie stevebniny v polsku
pomozes mi tym.Dik
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Neviem či ste si všimli, ale ten Miro 71 od ktorého čakáte odpoveď tu už od roku 2007 nebol.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Inak my sme kupovali veľa vecí na stavbu v Poľsku..napríklad schody nám robil poliak...sú krásne, kvalitne urobené. Krb nám tiež robili poliaci...sme veľmi spokojní...ale treba si dať pozor aká firma. Obkladačky sme nakupovali v obchode Bo Mar 2.
http://www.bomar2.pl/ Veľmi pekný a cenove prijateľný koberec vlnený sme kúpili v Merkury Markt, taktiež sme tam kúpovali nejaké svietidlá. Čo by som nekupovala v Poľsku je nábytok...najmä sedačky, pohovky.
0 0
AnikoAd AnikoAd

AnikoAd je offline (nepripojený) AnikoAd

Ahojte, mna by tiež zaujímal ten stavebný materiál, ale aj vchodové dvere, či už drevenné, alebo plastové. Dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať