Zavrieť

Porady

Stavebny material z Polska

Nevie mi niekto prosim vas poradit, ze v akej cenovej kategorii sa pohybuje stavebny material v Polsku a ci sa to oplati kupit ohladom kvality??Ma stym niekto skusenosti??D A K U J E M....
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Aktuálna cena tehla Wienerberger Porotherm Profi 30 , 4.60 Zlt -stavebniny Bukowina Tatranska. min. o 50 cent menej ako u nás.
0 0
focus3ccd focus3ccd

focus3ccd je offline (nepripojený) focus3ccd

SiggSauer Pozri príspevok
Zdravím Vás, ja by som sa chcel spýtať na obkladový dekoratívny kameň z Poľska. Má niekto nejaké skúsenosti, kde nakupoval, cena za m2, ... ??
Ja som nasiel nieco taketo. http://www.leroymerlin.pl/produkty/k...103124419.html
Leroy je napriklad v Bielsko-Biala.
Tam chodim ja.
Tiez ho tam planujem kupit, u nas je neskutocne drahy....
0 0
evita evita

evita je offline (nepripojený) evita

tá čo chce veľa vedieť
SiggSauer Pozri príspevok
Zdravím Vás, ja by som sa chcel spýtať na obkladový dekoratívny kameň z Poľska. Má niekto nejaké skúsenosti, kde nakupoval, cena za m2, ... ??
Ja som pred mesiacom kupovala obkladový kameň /80 m2/ Andezit 2 u nás v SR a to v Nižnej za 10,62 EUR, pretože som pochodila niekoľko predajní v Poľsku a to čo som chcela bolo všade drahšie. U jedného poliaka som našla podobný obkladový kameň ako Andezit 2 a po všetkých zľavách by vyšiel na 18,32 EUR. Potrebovala som to aj doviezť a zložiť vo dvore a od poliaka by ma vyšla doprava drahšie a dvaja poliaci nemali ani ako zložiť palety z auta, čiže to by som si musela zabezpečiť sama. V Nižnej mali auto s destou, z ktorého mi palety pekne vyložili vo dvore. Pozri link: http://www.prirodnekamene.sk/index.html
0 0
cipa31 cipa31

cipa31 je offline (nepripojený) cipa31

ahojte potreboval by som poradit.chcel by som kupit vonkajsie dvere,ale neviem ci sa oplati ist do polska a ak tak kam.mam na mysli kvalitu a cenu ak mi moze niekto poskytnut nejake stranky a aby to bolo niekde okolo noveho targu.dakujem cipa
0 0
christie1 christie1

christie1 je offline (nepripojený) christie1

My sme boli na nákupoch v PL 2x a to na trase Milovka Cisiec a Ziviec.
V Milovke sme objednali linku, rohovú, 2x4 metre, s barovým pultom, ale bez spotrebičov 1.400 e, platba v eurách. Plus chodbovú zostavu BRW a vstavanú skriňu na mieru do spálne 400 e, dovoz a montáž grátis.
V cisieci sadrokartón a stavebný matroš ako vata a pod.
A v Zivieci obklady, dlažby, sanitu. Keď som to zbežne zrátala tak obklady, dlažby (cca 35m2), rohová vaňa, skrinka s umývadlom + vysoká + zrkadlová + batérie + kúpelňové doplnky do 1.800 e
V zivieci interiérové dvere 11 ks vrátane 2 krídlových a posuvných + zárubne + 3 strešné okná velux spolu cca 2.500 e a dovoz gratis.
Kto by chcel vedieť podrobnosti mám odložené paragony môžem presne spočítať.
Obklady - keramika konskie - kamila
Dlazby - opoczno - linus verde
skrinky - cersanit frida
vaňa - excelent chrystal
dvere - portadoors - farba orech - tri sklené okienka v strede
str. okná - velux aj s tieniacim systémom
A pôjdeme tam aj na garniže, svietidlá, koberce...
0 0
balunka balunka

balunka je offline (nepripojený) balunka

christie1 Pozri príspevok
My sme boli na nákupoch v PL 2x a to na trase Milovka Cisiec a Ziviec.
V Milovke sme objednali linku, rohovú, 2x4 metre, s barovým pultom, ale bez spotrebičov 1.400 e, platba v eurách. Plus chodbovú zostavu BRW a vstavanú skriňu na mieru do spálne 400 e, dovoz a montáž grátis.
V cisieci sadrokartón a stavebný matroš ako vata a pod.
A v Zivieci obklady, dlažby, sanitu. Keď som to zbežne zrátala tak obklady, dlažby (cca 35m2), rohová vaňa, skrinka s umývadlom + vysoká + zrkadlová + batérie + kúpelňové doplnky do 1.800 e
V zivieci interiérové dvere 11 ks vrátane 2 krídlových a posuvných + zárubne + 3 strešné okná velux spolu cca 2.500 e a dovoz gratis.
Kto by chcel vedieť podrobnosti mám odložené paragony môžem presne spočítať.
Obklady - keramika konskie - kamila
Dlazby - opoczno - linus verde
skrinky - cersanit frida
vaňa - excelent chrystal
dvere - portadoors - farba orech - tri sklené okienka v strede
str. okná - velux aj s tieniacim systémom
A pôjdeme tam aj na garniže, svietidlá, koberce...
kde presne v Milowke si objednávala nábytok?potrebujem vstavanú skriňu,aké máš rozmery tej skrine?
0 0
joebuggy joebuggy

joebuggy je offline (nepripojený) joebuggy

evita Pozri príspevok
Ja som pred mesiacom kupovala obkladový kameň /80 m2/ Andezit 2 u nás v SR a to v Nižnej za 10,62 EUR, pretože som pochodila niekoľko predajní v Poľsku a to čo som chcela bolo všade drahšie. U jedného poliaka som našla podobný obkladový kameň ako Andezit 2 a po všetkých zľavách by vyšiel na 18,32 EUR. Potrebovala som to aj doviezť a zložiť vo dvore a od poliaka by ma vyšla doprava drahšie a dvaja poliaci nemali ani ako zložiť palety z auta, čiže to by som si musela zabezpečiť sama. V Nižnej mali auto s destou, z ktorého mi palety pekne vyložili vo dvore. Pozri link:
Nedalo mi to tak som zacal googlit. Zatial som nic nezistil ale natrafil som zaujimavu vec.

Okrem w w w . prirodnekamene . s k/ som nasiel aj firmu w w w . kamen-magma . s k/ prezeral som si galerie obidvoch "firmiciek" a zrazu som zbadal foto ktore sa nachadza u obidvoch. Zacal som detailnejsie skumat a tych fotiek bolo viac.

Otazka znie: kto znich sa chvali cudzim perim? Alebo obaja?

Hoci je Polsko rovnata krajina a kamenolomov je mozno v SR a CR viac, Poliaci su prespekulovany a urcite maju kamen lacnejsie. Vsak aj mramor tam vyjde lepsie ako v SR.

Chce to ist do hlbky PL, respektive do bokov v PL mimo tie hlavne trasi. Netreba sa uniest "Hura systemom" - tu je super, tu kupujem. Podla mna niektore stavebniny v PL blizko hranic a na dobrych trasach maju viac kupujucich zo SR nez z PL. Uz som sa stretol s nazorom beznich ludi v PL (nie obchodnikov) ktori niesu nadceni ze chodime k nim kupovat. Dovod: dopit od nas udrzuje, dokonca zvyšuje ich cenovu ponuku. Ked u nas isli ceni v case zaciatku krizi dole i nich stali alebo isli pomali dole. Ale uz som cca takze koncim.
0 0
focus3ccd focus3ccd

focus3ccd je offline (nepripojený) focus3ccd

Ano drazeju, je top vidnu, a to kvoli nam....
Ale stale sa oplati.
0 0
sweetyaska@azet.sk sweetyaska@azet.sk
Dobrý den,možem vas poprosit o adresu tých stavebnin v Polsku.dakujem
0 0
sweetyaska@azet.sk sweetyaska@azet.sk
Dobrý večer mohli by ste mi prrosim prezradit adresu tých stavebnin?Dakujem.Chystamesa do Polska na nakup stavebneho naterialu,len nevieme si vybrat kam.Ešte raz dakujem
0 0
dolfort dolfort

dolfort je offline (nepripojený) dolfort

Bol niekto u Skalniaka v Spytkowiciach?
http://www.skalniak.eu/skalniak/index.html
0 0
Danah12 Danah12

Danah12 je offline (nepripojený) Danah12

Ahojte,
mňa by len zaujímalo, neviem či to tu už náhodou nebolo spomenuté, že ak chcem nakupovať niečo v Merkury Markete alebo Castorame, či potrebujem zloté alebo mi vezmú aj Eurá :-).
Ďakujem.
0 0
ecompka ecompka

ecompka je offline (nepripojený) ecompka

Zoberu ti aj eura a dokonca v lepsom kurze. Skusenost spred mesiaca.
0 0
focus3ccd focus3ccd

focus3ccd je offline (nepripojený) focus3ccd

Danah12 Pozri príspevok
Ahojte,
mňa by len zaujímalo, neviem či to tu už náhodou nebolo spomenuté, že ak chcem nakupovať niečo v Merkury Markete alebo Castorame, či potrebujem zloté alebo mi vezmú aj Eurá :-).
Ďakujem.
Uplne najlepsie je platit kreditnou kartou, kde sa prepocitava devizovy kurz stred a mam taky pocit, ze ked pouzivam VISU, tak si spolocnost VISA berie len jedno percento z ceny podla aktualneho kurzu v den nakupu.
0 0
ing.kuban ing.kuban

ing.kuban je offline (nepripojený) ing.kuban

ecompka Pozri príspevok
Zoberu ti aj eura a dokonca v lepsom kurze. Skusenost spred mesiaca.
S tým by som nesúhlasil. Lepší kurz dostanete v zmenarni v Polsku. Moja skusenost Castorama 1:3,99, Mercury Market 1:4,00, Zmenaren v Alme V Nowom Targu 1:4,04, a menil som vacsiu sumu dostal som kurz 1:4,09.
0 0
ecompka ecompka

ecompka je offline (nepripojený) ecompka

No myslela som kurz oproti vymene na Slovensku. Ja som zmenarne v Polsku neobchadzala.Platit sa moze v Eur ale vydavaju v polskych zlotych tak treba mat rozne eura.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Kupoval niekto v Targu krytinu Kanadsky šindel? ak áno kde a za koľko?
0 0
julko184 julko184

julko184 je offline (nepripojený) julko184

Prosím Vás m á niekto bližší kontakt ( napr.: tel. číslo, net adresa) na tie Poľské firmy, ja by som potreboval tvárnice a materiál na obvodové murivo. Prosím Vás.
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
ahojte, v každom prípade ale doporučujem poznať kvalitu a cenu sortimentu u nás, inak sa popálite-Geberit a benzín ma vyšiel v Poľsku o 20% viac!
0 0
amoo amoo

amoo je offline (nepripojený) amoo

Kedze je tu mix otazok a odpovedi...
Ja zase nahanam PL stolara potrebujem rustikal. kuchynsku linku na mieru
pozna niekto seriozneho poliaka co by to prisiel do Po pomerat a vyrobit?
a je to naozaj lacnejsie a stoji to za to? ahoj.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať