Zavrieť

Porady

Stavebny material z Polska

Nevie mi niekto prosim vas poradit, ze v akej cenovej kategorii sa pohybuje stavebny material v Polsku a ci sa to oplati kupit ohladom kvality??Ma stym niekto skusenosti??D A K U J E M....
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Jeliman... Jeliman...

Jeliman... je offline (nepripojený) Jeliman...

Zdravim ta "Miro".Napis mi prosim ta adresu tych stavebnin v Polsku,kde si nakupoval.Dikes,Jeliman.
0 0
Dura Dura

Dura je offline (nepripojený) Dura

my sme kupovali v krakove dlažby, sanitu. neviem už ako sa volá ten obchod, ale je to na hlavnej ceste po pravej strane pri nákupnom centre, neda sa to minut je to obrovske, super vyber, vsetko na sklade ceny a kvalita vynikajuce
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Dura Pozri príspevok
my sme kupovali v krakove dlažby, sanitu. neviem už ako sa volá ten obchod, ale je to na hlavnej ceste po pravej strane pri nákupnom centre, neda sa to minut je to obrovske, super vyber, vsetko na sklade ceny a kvalita vynikajuce
Je to nakupne centrum ZAKOPIANKA.
0 0
Jeliman... Jeliman...

Jeliman... je offline (nepripojený) Jeliman...

Vdaka "PORADACI",ale take veci ako obklady a dlazby,to je este daleka buducnost.. :-) Teraz by som skor potreboval komin,zateplenie strechy-mineralnu vlnu,okna,polystyren na fasadu,kleber a pod.Dakujem.
0 0
jkacica jkacica

jkacica je offline (nepripojený) jkacica

dobry den.chcel by som ist nakupit material na rd co najviac aby som usetril do polska .napiste mi prosim vas kto a kde hlavne bol nakupovat.chcem tam ist buduci tyzden.prosim odpiste konkretne.dakujem
0 0
SARAH9 SARAH9

SARAH9 je offline (nepripojený) SARAH9

my sme boli v polsku minuly tyzden s tym ze ideme nakupovat na dokoncenie stavby...vchodove dvere, obklady, dlazby, interierove dvere, sanitu....boli sme v castorame a merkury markete v nowom targu. chcem varovat vsetkych co by tam chceli ist "lacno" nakupit: ceny su rovnake ako na slovensku pri niektorych tovaroch dokonca drahsie!!!polsko sa oplati akurat tak ist na trh, ten sa este da...boli sme velmi sklamani
0 0
ing.kuban ing.kuban

ing.kuban je offline (nepripojený) ing.kuban

Ja som tam bol takto pred rokom a bol som maximalne spokojny. Možno je to spôsobené kurzom. Pred rokom vymiňali v Castorame 1:4,6, teraz keď som bol tak 1:3,75, čo je cca 29% pokles. :_(
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
SARAH9 Pozri príspevok
my sme boli v polsku minuly tyzden s tym ze ideme nakupovat na dokoncenie stavby...vchodove dvere, obklady, dlazby, interierove dvere, sanitu....boli sme v castorame a merkury markete v nowom targu. chcem varovat vsetkych co by tam chceli ist "lacno" nakupit: ceny su rovnake ako na slovensku pri niektorych tovaroch dokonca drahsie!!!polsko sa oplati akurat tak ist na trh, ten sa este da...boli sme velmi sklamani
Absolutne nesúhlasím , jednoznačne aj pri dnešnom kurze 3,90 je každy obklad ,dlažba a komplet sanita v Gastorame lacnejší ako na Slovensku a tak isto si porovnaj ceny Merkury Marketu u nás a v Polsku tak tam 85% tovaru vychádza lacnejšie. A trh je o ničom ,handry otrasná kvalita a čo sa tyka potravín tak tam nakupuju len tí čo nepoznaju ALMU a Le Clerc kde je všetko lacnejšie.
Na trh sa chodím len najesť do gospody u Jaška/ rezeň na celý tanier kopa zemiakov +sestav surowek za 11 Zlt/
Naposledy upravil pivko : 05.03.10 at 15:13
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
V Poľsku sa dá stále dobre a lacno nakúpiť. Chodím iba do Jablonky ale ceny sú neporovnateľné. Možno je to tým, že nechodím do supermarketov, skôr k súkromníkom. A pri súkromníkovi sa dá aj s cenou hýbať...
0 0
amoo amoo

amoo je offline (nepripojený) amoo

Na ktore trhoviska? v ktore dni? sa treba vybrat a co tam maju? z Prešova - Košic.
0 0
SARAH9 SARAH9

SARAH9 je offline (nepripojený) SARAH9

no videla som to na vlastne oci takze ma tu nikto nebude presviedcat, neviem to z pocutia ale z vlastnej skusenosti!
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
SARAH9 Pozri príspevok
no videla som to na vlastne oci takze ma tu nikto nebude presviedcat, neviem to z pocutia ale z vlastnej skusenosti!
Nedávno som kupoval apartmán v Tatrách /holobyt/ a system bol a je taký že firma ktorá ich dokončuje Vám da možnosť si ísť do Targu vybrať obklad,dlažbu, sanitu, plávajúce podlahy atd atd.... Ja už mam apartmán dokončený od apríla ,ale všetci susedia to riešia tak že si idú vybrať materiál do Targu nakoľko je tam lacnejší a lepši výber. A teraz som stále minimálne 3 víkendy v mesiaci v Tatrách a stále si odskočím do milovaného Zakopaného a Targu. Začal som stavať dom tak že sa stále zaujímam o ceny obkladov , vaní, sprch.kútov atd atd a možem zodpovedne povedať že je tam oveľa lepší výber ako u nás a ceny oveľa nižšie. Obklad však nebudem kupovať v Gastorame alebo Merkury ,lebo je na obklad v Targu aj jeden neskutočný obchod , kde su obklady také že spadneš na zadok a za super cenu/blízko hypermarketu Le Clerc/
0 0
Gyures001 Gyures001

Gyures001 je offline (nepripojený) Gyures001

Caute ,

mozete mi niekdo povedat ,resp. porovnat ceny.
Nasiel som jednu dobru stranku na polske obklady http://kupelne24.sk/ Maju tam podla mna dobre ceny. Co som pozeral na Sovensku tak omnoho lacnejsi.

Mozete mi potvrdit ci su v Polsku tieti obklady lacnejsie ??? Som z Nitry takze aj doprava nieco stoji. Zo stranky nam to donesu zadarmo ked objedname nad 1000 €.

Dakujem pekne za odpovede
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Gyures001 Pozri príspevok
Caute ,

mozete mi niekdo povedat ,resp. porovnat ceny.
Nasiel som jednu dobru stranku na polske obklady http://kupelne24.sk/ Maju tam podla mna dobre ceny. Co som pozeral na Sovensku tak omnoho lacnejsi.

Mozete mi potvrdit ci su v Polsku tieti obklady lacnejsie ??? Som z Nitry takze aj doprava nieco stoji. Zo stranky nam to donesu zadarmo ked objedname nad 1000 €.

Dakujem pekne za odpovede
Tak čo sa týka Poľských výrobcov Paradyz,Tubadzin,Opoczno budú v polsku určite lacnejšie
Ja osobne mám obklad a dlažbu Tubadzin.
0 0
Gyures001 Gyures001

Gyures001 je offline (nepripojený) Gyures001

Thx,
kde by som mohol najst cennik alebo poslu aj cenovu ponuku ?

Co som pozeral stranku napr Mercury a nie su tam ceny.

dakujem
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Gyures001 Pozri príspevok
Thx,
kde by som mohol najst cennik alebo poslu aj cenovu ponuku ?

Co som pozeral stranku napr Mercury a nie su tam ceny.

dakujem
Ja mám toto,alev zelenkavej farbe, Tubadzin ALBERO novinka r.2008 a v Polsku bolo o 40%lecnejšie ako u nás
http://www.sweethome24.pl/PLYTKI-CER...920_3__40.html

Skús niečo pozrieť tu,sú to ale internetové obchody tak že v kamennom budú ceny asi vyššie
http://www.sweethome24.pl/?gclid=CJ-...FRko3wodh1jAZg
http://plytki24.pl/
http://www.tubadzin.pl/
http://www.paradyz.com.pl/
http://www.eplytki.pl/
0 0
maria482 maria482

maria482 je offline (nepripojený) maria482

pivko Pozri príspevok
Nedávno som kupoval apartmán v Tatrách /holobyt/ a system bol a je taký že firma ktorá ich dokončuje Vám da možnosť si ísť do Targu vybrať obklad,dlažbu, sanitu, plávajúce podlahy atd atd.... Ja už mam apartmán dokončený od apríla ,ale všetci susedia to riešia tak že si idú vybrať materiál do Targu nakoľko je tam lacnejší a lepši výber. A teraz som stále minimálne 3 víkendy v mesiaci v Tatrách a stále si odskočím do milovaného Zakopaného a Targu. Začal som stavať dom tak že sa stále zaujímam o ceny obkladov , vaní, sprch.kútov atd atd a možem zodpovedne povedať že je tam oveľa lepší výber ako u nás a ceny oveľa nižšie. Obklad však nebudem kupovať v Gastorame alebo Merkury ,lebo je na obklad v Targu aj jeden neskutočný obchod , kde su obklady také že spadneš na zadok a za super cenu/blízko hypermarketu Le Clerc/
A ako sa vola ten obchod s obkladom? Nie je náhodou niekde blizko noveho kostola v Targu? Aspom taký sme dostali tip na obchod s obkladom a sanitou ale ešte sme tam neboli? A nevie niekto poradit dobry obchod na interieove dvere? Dakujem.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
maria482 Pozri príspevok
A ako sa vola ten obchod s obkladom? Nie je náhodou niekde blizko noveho kostola v Targu? Aspom taký sme dostali tip na obchod s obkladom a sanitou ale ešte sme tam neboli? A nevie niekto poradit dobry obchod na interieove dvere? Dakujem.
Presne ten ,je to blizko Le Clercu smer Jablonka od centra a na ľavej strane , je tam na poschodí aj nábytok Black Red White.
0 0
Gyures001 Gyures001

Gyures001 je offline (nepripojený) Gyures001

hi all,

neviete meno toho obchodu co tu spominate. Chcel by som vypytat cenovu ponuku na dlazbu , ci sa mi to oplati cestovat tam z NR.

dakujem
0 0
mendo933 mendo933

mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

Oplatit sa oplati ak chces aj na SK polsky obklad, inak by tam nechdodilo cele zapadne slovensko od pastiky po TN, NR. Zalezi ci chces kupovat tu polsku hlinu alebo gres prip. velkoplosne kvalitne obklady. Tie su odost lacnejsie ako v Mercury na SK. Na hline vela neusetris
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať