Zavrieť

Porady

Stavebny material z Polska

Nevie mi niekto prosim vas poradit, ze v akej cenovej kategorii sa pohybuje stavebny material v Polsku a ci sa to oplati kupit ohladom kvality??Ma stym niekto skusenosti??D A K U J E M....
Usporiadat
Téma je uzavretá.
maria482 maria482

maria482 je offline (nepripojený) maria482

Gyures001 Pozri príspevok
hi all,

neviete meno toho obchodu co tu spominate. Chcel by som vypytat cenovu ponuku na dlazbu , ci sa mi to oplati cestovat tam z NR.

dakujem
ideme tam buduci tyzden tak potom napisem
0 0
Gadan Gadan

Gadan je offline (nepripojený) Gadan

Zdravím všetkým poraďákov.
Chystám sa kupovať komplet materiál na zateplenie podkrovia v novostavbe (vata, sadrokartón,..), takisto na zateplenie fasády (vata,..), k tomu dlažbu, obklady, sanitu,...
Poraďte mi, kde je možné tento tovar nakúpiť za dobré ceny v Poľsku. Oplatí sa to ešte? Niektorí sa presviedčajú, že ceny u nich sa už vyrovnali tým našim.
Ďakujem za tipy a skúsenosti.
0 0
mendo933 mendo933

mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

treba si dat spravit najprv u nas cenov. ponuky cez dopyt a pod., lebo tie ceny v PL uz niesu to co boli nie vsetko sa oplati
Naposledy upravil mendo933 : 11.03.10 at 19:16
0 0
lejka lejka

lejka je offline (nepripojený) lejka

Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac
Sme zo Žiliny a na jar chceme dať vymeniť strešnú krytinu na starej chalupe/ cca 180 m2 krytiny/. Mám záujem o krytinu Blachpotrapez - Perla. Prosím Vás,či niekto nemá link na firmu z Poľska, ktorá by to namontovala, prípadne o Vaše skúsenosti s nákupom materiálu na strechu z Poľska. Vopred ďakujeme.
0 0
nivl1 nivl1

nivl1 je offline (nepripojený) nivl1

zdravim poradakov ako je to dnes s cenami v PL ze vraj sa to velmi neoplati pre kurz eura ,minuly stvrtok som kupoval podlahovy polistyren eps100 z noveho sacsu 12 balikov a usetril som nieakych 30eur minus cas a benzin na 100km. Viete poradit ako je to s cementom kupit na slovensku alebo polsko.dik za radu
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

Vo štvrtok ideme do Nowego Targu. Nevie mi niekto poradiť dobrý obchod na kvádre, prípade cenník ? Ďakujem.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Maňuša ...POZOR na Polské kvádre(šedé) je to doslova smetiskový bordel!!!
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
maria482 Pozri príspevok
A ako sa vola ten obchod s obkladom? Nie je náhodou niekde blizko noveho kostola v Targu? Aspom taký sme dostali tip na obchod s obkladom a sanitou ale ešte sme tam neboli? A nevie niekto poradit dobry obchod na interieove dvere? Dakujem.
Ten obchod sa volá BoMar 2 -salony lazienek a je na Skladowej ulici , 100m za LeClercom
http://www.bomar2.pl/
Naposledy upravil pivko : 23.03.10 at 20:59
0 0
nivl1 nivl1

nivl1 je offline (nepripojený) nivl1

zdravim poradakov ako je to dnes s cenami v PL ze vraj sa to velmi neoplati pre kurz eura ,minuly stvrtok som kupoval podlahovy polistyren eps100 z noveho sacsu 12 balikov a usetril som nieakych 30eur minus cas a benzin na 100km. Viete poradit ako je to s cementom kupit na slovensku alebo polsko.dik za radu
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

Ja som bola včera v Nowom Targu v Castorame a Markety Mercury menili 3,77... Aj tak sa vyplatilo kúpiť stietku na stenu 2kg za 2 €, umývadlo aj so skrinkou do kupelne 30@a ppd. Plánujeme sa tam vrátiť, ale aj keď je taký nízky kurz aj tak sa to vyplatí / vovodvodné batrédie a pod ) .odporúčam
1 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

Maňuša Pozri príspevok
Ja som bola včera v Nowom Targu v Castorame a Markety Mercury menili 3,77... Aj tak sa vyplatilo kúpiť stietku na stenu 2kg za 2 €, umývadlo aj so skrinkou do kupelne 30@a ppd. Plánujeme sa tam vrátiť, ale aj keď je taký nízky kurz aj tak sa to vyplatí / vovodvodné batrédie a pod ) .odporúčam
asi som prepracovaná, opravujem: stierku ( omietku ) 25 kg za 2 €, už sme ju aj použili a manžel povedal, že je dobrá...
0 0
stefigraf stefigraf

stefigraf je offline (nepripojený) stefigraf

mala by som zaujem o posuvné dvere, mozeme sa kontaktovať?
0 0
stefigraf stefigraf

stefigraf je offline (nepripojený) stefigraf

chcem kontakt na chriestie 1, dakujem
0 0
barlov barlov

barlov je offline (nepripojený) barlov

stefigraf Pozri príspevok
mala by som zaujem o posuvné dvere, mozeme sa kontaktovať?
ahoj máš kontakt na posuvne dvere? dakujem
0 0
Robo D. Robo D.

Robo D. je offline (nepripojený) Robo D.

my sme nakupovali v sieti Leroy Merlin... ale bolo to už dávnejšie
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Do pozornosti stavebníkom: Nakoľko ma v najbližšej dobe čakajú 2 kúpeľne tak som začal vyberať obklad. Doteraz pri rekonštrukciách /3 byty/som stále nakupoval v Polsku. Tovar som si vybral v Merkury doma a nakúpil v Polsku. Neviem čo sa stalo okrem toho že zlotufka výrazne posilnila 3,9/EUR ale rozdiel v cene Merkury SK - Merkury PL je už minimálny. Volal som včera Merkury Krosno a aj po sľúbení 5% zľavy by ma obklad ktorý stoji u nás cca 20EUR/m2 vyšiel 19,70 EUR v PL.A dokonca obklad ktorý mam vybratý v Castorame v Targu má Hornbach lacnejšie. Tak že zlaté časy skončili
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Všimol som si aj ja.Cez krízu ceny obkladov na Slovensku padli dole zhruba o 20%.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Kupovať V POĽSKU a kupovať POĽSKÉ je rozdiel.Dajte pozor,či je to výrobca alebo obchodník,či predáva poľské alebo zahraničné výrobky.
0 0
andrea.styndlova andrea.styndlova

andrea.styndlova je offline (nepripojený) andrea.styndlova

nelazz Pozri príspevok
mi sme kupovali ytong v polsku firma hadex usetrily sme asi 40% tj 4000 euro dopravu sme platili 50 e za kamion opatil sa aj komin shiedel o polovicu lacnejsi . tvarnice su super maximalne presne bez zavad .

ahoj, kde ste to kupovali?
maju aj nejaku web adresu s cennikom?
dik
0 0
12spidy 12spidy

12spidy je offline (nepripojený) 12spidy

Ahojte v Slovenskom Merkury som našiel obklad a dlažbu Baldocer(Color, Area) v celkom dobrých cenách cca 12€/m2 + 7% zľava na odber väčšieho množstva. Stavebníci čo Vy na to cena verzus kvalita?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať