Zavrieť

Porady

Stavebny material z Polska

Nevie mi niekto prosim vas poradit, ze v akej cenovej kategorii sa pohybuje stavebny material v Polsku a ci sa to oplati kupit ohladom kvality??Ma stym niekto skusenosti??D A K U J E M....
Usporiadat
maria482 maria482

maria482 je offline (nepripojený) maria482

Gyures001 Pozri príspevok
hi all,

neviete meno toho obchodu co tu spominate. Chcel by som vypytat cenovu ponuku na dlazbu , ci sa mi to oplati cestovat tam z NR.

dakujem
ideme tam buduci tyzden tak potom napisem
0 0
Gadan Gadan

Gadan je offline (nepripojený) Gadan

Zdravím všetkým poraďákov.
Chystám sa kupovať komplet materiál na zateplenie podkrovia v novostavbe (vata, sadrokartón,..), takisto na zateplenie fasády (vata,..), k tomu dlažbu, obklady, sanitu,...
Poraďte mi, kde je možné tento tovar nakúpiť za dobré ceny v Poľsku. Oplatí sa to ešte? Niektorí sa presviedčajú, že ceny u nich sa už vyrovnali tým našim.
Ďakujem za tipy a skúsenosti.
0 0
mendo933 mendo933

mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

treba si dat spravit najprv u nas cenov. ponuky cez dopyt a pod., lebo tie ceny v PL uz niesu to co boli nie vsetko sa oplati
Naposledy upravil mendo933 : 11.03.10 at 17:16
0 0
lejka lejka

lejka je offline (nepripojený) lejka

Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac
Sme zo Žiliny a na jar chceme dať vymeniť strešnú krytinu na starej chalupe/ cca 180 m2 krytiny/. Mám záujem o krytinu Blachpotrapez - Perla. Prosím Vás,či niekto nemá link na firmu z Poľska, ktorá by to namontovala, prípadne o Vaše skúsenosti s nákupom materiálu na strechu z Poľska. Vopred ďakujeme.
0 0
nivl1 nivl1

nivl1 je offline (nepripojený) nivl1

zdravim poradakov ako je to dnes s cenami v PL ze vraj sa to velmi neoplati pre kurz eura ,minuly stvrtok som kupoval podlahovy polistyren eps100 z noveho sacsu 12 balikov a usetril som nieakych 30eur minus cas a benzin na 100km. Viete poradit ako je to s cementom kupit na slovensku alebo polsko.dik za radu
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

Vo štvrtok ideme do Nowego Targu. Nevie mi niekto poradiť dobrý obchod na kvádre, prípade cenník ? Ďakujem.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Maňuša ...POZOR na Polské kvádre(šedé) je to doslova smetiskový bordel!!!
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
maria482 Pozri príspevok
A ako sa vola ten obchod s obkladom? Nie je náhodou niekde blizko noveho kostola v Targu? Aspom taký sme dostali tip na obchod s obkladom a sanitou ale ešte sme tam neboli? A nevie niekto poradit dobry obchod na interieove dvere? Dakujem.
Ten obchod sa volá BoMar 2 -salony lazienek a je na Skladowej ulici , 100m za LeClercom
http://www.bomar2.pl/
Naposledy upravil pivko : 23.03.10 at 18:59
0 0
nivl1 nivl1

nivl1 je offline (nepripojený) nivl1

zdravim poradakov ako je to dnes s cenami v PL ze vraj sa to velmi neoplati pre kurz eura ,minuly stvrtok som kupoval podlahovy polistyren eps100 z noveho sacsu 12 balikov a usetril som nieakych 30eur minus cas a benzin na 100km. Viete poradit ako je to s cementom kupit na slovensku alebo polsko.dik za radu
0 0
Maňuša Maňuša

Ja som bola včera v Nowom Targu v Castorame a Markety Mercury menili 3,77... Aj tak sa vyplatilo kúpiť stietku na stenu 2kg za 2 €, umývadlo aj so skrinkou do kupelne 30@a ppd. Plánujeme sa tam vrátiť, ale aj keď je taký nízky kurz aj tak sa to vyplatí / vovodvodné batrédie a pod ) .odporúčam
1 0
Maňuša Maňuša

Maňuša Pozri príspevok
Ja som bola včera v Nowom Targu v Castorame a Markety Mercury menili 3,77... Aj tak sa vyplatilo kúpiť stietku na stenu 2kg za 2 €, umývadlo aj so skrinkou do kupelne 30@a ppd. Plánujeme sa tam vrátiť, ale aj keď je taký nízky kurz aj tak sa to vyplatí / vovodvodné batrédie a pod ) .odporúčam
asi som prepracovaná, opravujem: stierku ( omietku ) 25 kg za 2 €, už sme ju aj použili a manžel povedal, že je dobrá...
0 0
stefigraf stefigraf

stefigraf je offline (nepripojený) stefigraf

mala by som zaujem o posuvné dvere, mozeme sa kontaktovať?
0 0
stefigraf stefigraf

stefigraf je offline (nepripojený) stefigraf

chcem kontakt na chriestie 1, dakujem
0 0
barlov barlov

barlov je offline (nepripojený) barlov

stefigraf Pozri príspevok
mala by som zaujem o posuvné dvere, mozeme sa kontaktovať?
ahoj máš kontakt na posuvne dvere? dakujem
0 0
Robo D. Robo D.

Robo D. je offline (nepripojený) Robo D.

my sme nakupovali v sieti Leroy Merlin... ale bolo to už dávnejšie
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Do pozornosti stavebníkom: Nakoľko ma v najbližšej dobe čakajú 2 kúpeľne tak som začal vyberať obklad. Doteraz pri rekonštrukciách /3 byty/som stále nakupoval v Polsku. Tovar som si vybral v Merkury doma a nakúpil v Polsku. Neviem čo sa stalo okrem toho že zlotufka výrazne posilnila 3,9/EUR ale rozdiel v cene Merkury SK - Merkury PL je už minimálny. Volal som včera Merkury Krosno a aj po sľúbení 5% zľavy by ma obklad ktorý stoji u nás cca 20EUR/m2 vyšiel 19,70 EUR v PL.A dokonca obklad ktorý mam vybratý v Castorame v Targu má Hornbach lacnejšie. Tak že zlaté časy skončili
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Všimol som si aj ja.Cez krízu ceny obkladov na Slovensku padli dole zhruba o 20%.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Kupovať V POĽSKU a kupovať POĽSKÉ je rozdiel.Dajte pozor,či je to výrobca alebo obchodník,či predáva poľské alebo zahraničné výrobky.
0 0
andrea.styndlova andrea.styndlova

andrea.styndlova je offline (nepripojený) andrea.styndlova

nelazz Pozri príspevok
mi sme kupovali ytong v polsku firma hadex usetrily sme asi 40% tj 4000 euro dopravu sme platili 50 e za kamion opatil sa aj komin shiedel o polovicu lacnejsi . tvarnice su super maximalne presne bez zavad .

ahoj, kde ste to kupovali?
maju aj nejaku web adresu s cennikom?
dik
0 0
12spidy 12spidy

12spidy je offline (nepripojený) 12spidy

Ahojte v Slovenskom Merkury som našiel obklad a dlažbu Baldocer(Color, Area) v celkom dobrých cenách cca 12€/m2 + 7% zľava na odber väčšieho množstva. Stavebníci čo Vy na to cena verzus kvalita?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať