Zavrieť

Porady

Stavebny material z Polska

Nevie mi niekto prosim vas poradit, ze v akej cenovej kategorii sa pohybuje stavebny material v Polsku a ci sa to oplati kupit ohladom kvality??Ma stym niekto skusenosti??D A K U J E M....
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
12spidy Pozri príspevok
Ahojte v Slovenskom Merkury som našiel obklad a dlažbu Baldocer(Color, Area) v celkom dobrých cenách cca 12€/m2 + 7% zľava na odber väčšieho množstva. Stavebníci čo Vy na to cena verzus kvalita?
Španielske tak že kvalita by mala byť O.K. a cena? skús googlovať presne podľa názvu obkladu.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Keď sú Španielske a predávané v Merkury tak dám ruku do ohňa za to ,že to bude výmet z výroby.Ak nie ste náročný zákazník tak kúpte, ale ak vás trápia neronomerné špáry krivo položené dlaždice tak to radšej oblúkom obídte.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
220870 Pozri príspevok
Keď sú Španielske a predávané v Merkury tak dám ruku do ohňa za to ,že to bude výmet z výroby.Ak nie ste náročný zákazník tak kúpte, ale ak vás trápia neronomerné špáry krivo položené dlaždice tak to radšej oblúkom obídte.
Nemusí to tak byťPoliaci obchodujú s oveľa nižším rabatom ako my , Poliakovi stačí zarobiť aj 2-3% kdežto Slovákom a mne sa zdá niekedy málo aj 10%
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

10%??? to si z lacného kraja... niektorí obchodníci majú rabat na aj cez 100%
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Pred hodinkou som prišiel z Targu. Na zakupy zabudnitekurz ráno 3,92 nad 500Eur ináč 3,90 , poobede poskočilo na 3,94. Ale hlavne obklady a dlažby sa už vobec neoplatí a /v podstate všetok stav. materiál po zjednanej zľave sa už dá u nás kúpiť lacnejšie./ Príklad Merkury Košice obklad SELECTA BEIGE /dajte do googla/ je v Targu drahší m2 o 1 EUR ,ale to by nebolo všetko Hornbach ho má lacnejšie o 2 EUR ako Košický Merkury a to nepíšem že aký obrovský rozdiel listely a dekory. Tak že bude sa nakupovať 500m od stavby
0 0
VZDY VZDY

VZDY je offline (nepripojený) VZDY

pre Nikita884 - z poľska nevoziť : EPS dosky na zateplenie/ich parametre sú posunuté, podľa názvu to isté u nás ma iné tepelnoizolačné vlastnosti, okná len po dôkladnom preverení referencii, chýbajúca oceľová výstuž, iné k skla a podobne už pár ľudí nepotešili.
0 0
VZDY VZDY

VZDY je offline (nepripojený) VZDY

pre 12spidy - Z Mercury obklady sme mali, kvalita je ok, akurát pozor, ak si chybu nevšimnete pri prevzatí ako reklamáciu neuznajú. Polámané odlúpnuté a pod. Pri odbere Vám dajú podpísať, že tovar je ok. Ak nie je z úsmevom Vás pošlú .... Preto kontrolujte hneď, aj keď budú pozerať škaredo.
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

v PL nakupujem výrobky SIKA o 50% lacnejšie ako u nás.
Tiež vatu, esp,... s lepšími prestupom tepla ako tu a to o 25% lacnejšie.

Nakupujem presne tie isté značky čo poznajú ľudia aj u nás, len s omnoho lepšími cenami a ústretovejšími predajcami.

Pri väčšej zákazke, či dlhodobejšej spolupráci, nie je problém tovar vydať aj v deň, ked majú zatvorené (len treba, aby vám to pripravili, ked majú otvorené).

A okná beriem z výroby lepšie ako slovenské či české. Majiteľ je nemec, všetko kešuje (ani pero, ani stroje,... nič nemá na úver), pracovníci sú poliaci, všetko robia CNC stroje.
1 0
dolfort dolfort

dolfort je offline (nepripojený) dolfort

Composite Pozri príspevok
v PL nakupujem výrobky SIKA o 50% lacnejšie ako u nás.
Tiež vatu, esp,... s lepšími prestupom tepla ako tu a to o 25% lacnejšie.

Nakupujem presne tie isté značky čo poznajú ľudia aj u nás, len s omnoho lepšími cenami a ústretovejšími predajcami.

Pri väčšej zákazke, či dlhodobejšej spolupráci, nie je problém tovar vydať aj v deň, ked majú zatvorené (len treba, aby vám to pripravili, ked majú otvorené).

A okná beriem z výroby lepšie ako slovenské či české. Majiteľ je nemec, všetko kešuje (ani pero, ani stroje,... nič nemá na úver), pracovníci sú poliaci, všetko robia CNC stroje.
šmar kontakty, pokiaľ to nemáš super tajné - firmy, mená, adresy, telefóny, maily, weby.
Uvidíme sa na rampe, tam kde vykladajú tovar ;-)
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Dnes mi prišiel mail.Ale to neznamená, že to odporúčam.www.mikron-nowytarg.com


Polska

F.H.U. MIKRON
ul.Luźmierska 1
34-400 Nowy Targ
tel.+48 695 589 787
tel/fax. 0048 18 266 51 71

NIP 735-237-80-37



Maloobchod vel'koochod
Predaj stavebného materiálu.
Mieąanie vąetkych odtieňov fareb do interiéru,exteriéru,náterov a
omietok na počkanie.. 15 mn!!
Mieszalnia bez granic tysiecy tonw.. KABE FARBEN...BAUMIT...
MITECH BAUKLEBER..WEBER TERRANOVA..
15 rokov skúsenosti v stavebnictve..

Fasádne farebne omietky KABE FARBEN 25kg= 26 EURO




Fasadne farebne omietky silikatowe 25kg= 36 EURO


Farba farebna fasádna 10l 31 EURO



Lepidlá MITECH BAUKLEBER spodnie KS 25kg = 2,8 EURO
Lepidlá MITECH BAUKLEBER wierchne KO 25kg = 4,11 EURO



Marmolit 25kg = 31 EURO Dowoz.. Dowoz.. Dowoz..







Kontaktuje nás a radi vám vypracujeme cenovú ponuku..
mobil. +48 695 589 787
0 0
lejka lejka

lejka je offline (nepripojený) lejka

Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac
Mám záujem o plastové okná a zatepľovací polystyrén. Prosím Ťa, môžeš mi zaslať kontakt na poľského predajcu, prípadne priamo do výroby plastových okien. Môj mail: lubahor@gmail.com
0 0
katep katep

katep je offline (nepripojený) katep

pozdravujem potrebovali by sme zistiť či sa oplatí v Poľsku kúpiť kvadry Ytong ďakujeme
0 0
britva britva

britva je offline (nepripojený) britva

Man
Ytong si objednaj priamo od vyrobcu a ak beries na cely dom dovezu ti to az na dvor.
0 0
DrPepper DrPepper

DrPepper je offline (nepripojený) DrPepper

Miro71 Pozri príspevok
ahojte PORADACI, stavebný materiál sa oplatí v PL nakúpiť ako komplet na celý dom. Objednával som na celý dom tehlobloky, Bramac PL, krov, omietky, cement, armovaciu rohož a roxor, stopné nosníky a vložky Winerberger a iný materiál. Polské stavebniny mi to doviezli grátis. Boli toho 3 kamiony. Zaplatil som za materiál v korunách, ale mohol som to vyplatiť aj v eurách. Stálo ma to 289.000,- Sk, a POZOR- o 47% lacnejšie, ako u nás na slovensku A v prípade, že niečo budem potrebovať, stačí mail, alebo telefon a do 48 hodín mam material na stavbe. Ak bude toho určitý objem, dopravu mám grátis, poprípade si niečo na ňu priplatím- aj tak sa mi to oplatí. Záruka na materiál samozrejme je, však sme v spoločnej EU.
mozes poslat meno a sidlo firmy kde si to kupoval dakujem
0 0
dôchodkyňa dôchodkyňa

dôchodkyňa je offline (nepripojený) dôchodkyňa

Neviete mi niekto poradiť,??? Chcem kúpiť fasadnú farbu silikonovú alebo silikátovú , kde sa to dá v Poľsku kúpiť, aká je kvalita a cena.Som z Vranova,kde by som to mala najbližšie.???
Ďakujem
0 0
skratak skratak

skratak je offline (nepripojený) skratak

dobry den na jar by som chcel zacat stavat a potreboval by som nejake kontakty na stavebniny v madarsku alebo polsku
0 0
skratak skratak

skratak je offline (nepripojený) skratak

pinto@mcnet.sk
0 0
skratak skratak

skratak je offline (nepripojený) skratak

dobry den mate kontakt na tie stavebniny v polsku
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Len nakupujte v Poľsku,potom zakladajte aj duplicitné témy s priloženými obrázkami,kde vám vlhne stena,rosí sa okno,černie fasáda,vibruje vodovodná batéria,nepasuje laminát a iné poľské "kvality".
1 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
poľská vata /mata Ursa smrdí a hodne sa z nej práši ale napr. silikónovú fasádnu omietku od Baumit kupujem z PL za 45,00 €, ale za jedno vedro dokúpené u nás som zaplatil 72,00.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať