Zavrieť

Porady

Stavebny material z Polska

Nevie mi niekto prosim vas poradit, ze v akej cenovej kategorii sa pohybuje stavebny material v Polsku a ci sa to oplati kupit ohladom kvality??Ma stym niekto skusenosti??D A K U J E M....
Usporiadat
Téma je uzavretá.
skratak skratak

skratak je offline (nepripojený) skratak

A co material s madarska
0 0
skratak skratak

skratak je offline (nepripojený) skratak

mate adresu na tu polsku firmu HADEX
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

http://hadex.com.pl//kontakt.html

viac sa dozvies cez google
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Baumit silikon kupujem za 45-47 € na Slovensku.
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
skratak Pozri príspevok
A co material s madarska
Zákazník z juhu nám dotiahol všetok materiál z Maďarska podľa našich požiadaviek-Rigips, Baumit, Murexin aj plávajúce podlahy s Diega...
0 0
olemark olemark

olemark je offline (nepripojený) olemark

Composite Pozri príspevok


A okná beriem z výroby lepšie ako slovenské či české. Majiteľ je nemec, všetko kešuje (ani pero, ani stroje,... nič nemá na úver), pracovníci sú poliaci, všetko robia CNC stroje.

Zdravim, mohol by som vediet nazov, adresu, alebo nejaky kontakt na tu firmu? Chcel by som si dat vypracovat ponuku na okna do novostavby. (predpokladam ze su to plastove okna) Vdaka
0 0
marleau marleau

marleau je teraz online marleau

Značím si,kto sa dožaduje materiálu z Poľska.Kto prvý z Vás založí tému,kde prosíka o pomoc (alebo pindá na ekonomiku SR),ten vyhrá odo mňa exkurziu.Neprezradím zatiaľ kam.Veľa lacných nákupov Vám prajem!
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
marleau Pozri príspevok
Značím si,kto sa dožaduje materiálu z Poľska.Kto prvý z Vás založí tému,kde prosíka o pomoc (alebo pindá na ekonomiku SR),ten vyhrá odo mňa exkurziu.Neprezradím zatiaľ kam.Veľa lacných nákupov Vám prajem!
marleau Pozri príspevok
Značím si,kto sa dožaduje materiálu z Poľska.Kto prvý z Vás založí tému,kde prosíka o pomoc (alebo pindá na ekonomiku SR),ten vyhrá odo mňa exkurziu.Neprezradím zatiaľ kam.Veľa lacných nákupov Vám prajem!

chápem,že sa rozčuľuješ ale ja na to aby som vôbec mal prácu a mohol tu žiť a podporovať slovenskú ekonomiku musím znížiť náklady zákazky inak ju nedostanem a je mi jedno v akom jazyku je etiketa na značkovom tovare...
Okrem toho taký Rigips pred 15-mi rokmi chcel otvoriť na východe výrobu sdk, nebol záujem a neprešlo to, posunul sa do PL. a teraz kupujeme Rigips dosky v Merkury za dobrú cenu a v stavebninách Norgips, lafargips a podobné mäkké blbosti za vyššiu cenu, nehovorím o pracích práškoch, značkovej kozmetike atď. všetky výrobné závody sú v PL a Maďarsku. Odtiaľ napr. zákazník doviezol EPS pôvodom z Mi lacnejšie ako od výrobcu, ktorý bol od stavby o 40 km bližšie... Perlička-švagriná zo Švajčiarska doviezla dcére punčošky vyrobené v SK o tretinu lacnejšie ako u nás...Kto potom topí našu ekonomiku dotovaným vývozom a podobnými volovinami?
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

lapejko Pozri príspevok
Perlička-švagriná zo Švajčiarska doviezla dcére punčošky vyrobené v SK o tretinu lacnejšie ako u nás...Kto potom topí našu ekonomiku dotovaným vývozom a podobnými volovinami?
my kupujeme auta do firmy vsetky mimo SK, stale mi to je nevysvetlitelne

solbet je material ako nas ytong, cena o min 30% nizsia, atd
samozrejme aj v PL sa da kupit kvalita, ako aj u nas nekvalita a opacne
0 0
olemark olemark

olemark je offline (nepripojený) olemark

lapejko Pozri príspevok
Perlička-švagriná zo Švajčiarska doviezla dcére punčošky vyrobené v SK o tretinu lacnejšie ako u nás...Kto potom topí našu ekonomiku dotovaným vývozom a podobnými volovinami?
Hehe aj ja pridam "perlicku" kupil som televizor Smsung 42palcovy v UK a ked som ho doma rozbaloval na krabici som nasiel nalepku MADE IN SLOVAKIA. Hned som pozrel ceny na nete a na Slovensku bol drahsi o 25% .
0 0
mikella mikella

mikella je offline (nepripojený) mikella

nemusite ist ani do polska v sk merkury markete su neporovnatelne nižšie ceny napr za roletu na strešné okno fakro to je teda naozaj zaražajuci rozdiel priam neuveritelny teraz som si ju tam objednavala ktromky
stromky chodim do polska do bielsko biala neporovnatelne nižšie ceny myslím okrasné teraz ide muž tak som ho poslala na ovocne ale tiez sa mi zda neuveritelne nizka cena cez net skalniak eu tak som zvedava ako obideboli ste uz niekto u skalniaka napiste kde ovocne stromky a hlavne kvalitne
0 0
laky1 laky1

laky1 je offline (nepripojený) laky1

oplatí sa nakupovať ešte stav. material z PL???
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
oplatí
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

laky1 Pozri príspevok
oplatí sa nakupovať ešte stav. material z PL???
Skor by som DOPORUČIL ist na nakupy do marketov v HU ,

teraz /ku dnešnému dńu/ je kurz okolo 297 HUF za 1 €

čo su veĺmi dobré nakupy,hlavne ak maďari daju nejaké akcie v OBI, Epitöanyagu

dokonca aj baumax.hu je lacnejší oproti baumax.sk asi o 20 %

jazykovej bariery sa nebojte , naložíte tovar a zaplatite kartou

tak je najlepšie , alebo ako oni hovoria : naďom jó!
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

mikella Pozri príspevok
nemusite ist ani do polska v sk merkury markete su neporovnatelne nižšie ceny napr za roletu na strešné okno fakro to je teda naozaj zaražajuci rozdiel priam neuveritelny teraz som si ju tam objednavala ktromky
stromky chodim do polska do bielsko biala neporovnatelne nižšie ceny myslím okrasné teraz ide muž tak som ho poslala na ovocne ale tiez sa mi zda neuveritelne nizka cena cez net skalniak eu tak som zvedava ako obideboli ste uz niekto u skalniaka napiste kde ovocne stromky a hlavne kvalitne
Ja som zaregistroval rozdiely medzi merkury-marketmi na Slovensku a to v šírke a bohatosti sortimentu,

a to nehovorím o oveľa, ale oveľa lepších cenách za tie isté tovary v poľskom MM oproti slovenským MM.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Indeed Pozri príspevok
Ja som zaregistroval rozdiely medzi merkury-marketmi na Slovensku a to v šírke a bohatosti sortimentu,

a to nehovorím o oveľa, ale oveľa lepších cenách za tie isté tovary v poľskom MM oproti slovenským MM.
Kúpelňové skrinky tie drahšie niekedy aj o 40%
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

nanajvýš AKTUÁLNE ,
prosím PRISPIEVAJTE svojimi názormi a skúsenosťami , čio sa OPLATÍ nakúpiť v zahraničí.

ĎAKUJEM.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Indeed Pozri príspevok
nanajvýš AKTUÁLNE ,
prosím PRISPIEVAJTE svojimi názormi a skúsenosťami , čio sa OPLATÍ nakúpiť v zahraničí.

ĎAKUJEM.
wszystko
0 0
sabikeuk sabikeuk

sabikeuk je offline (nepripojený) sabikeuk

pivko Pozri príspevok
wszystko
Kde nakupujete v PL ?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

sabikeuk Pozri príspevok
Kde nakupujete v PL ?
Ja osobne , Krosno, Rzeszow,

sem tam Nowy Targ /mám to ďaleko/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať